Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούνιος 07, 2024, 04:12:07 πμ
Σελίδες: 1 ... 8 9 [10] 11 12
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Νεροπιστολα  (Αναγνώστηκε 36907 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #135 στις: Ιούλιος 16, 2013, 12:09:20 πμ »

Γιάννη αγόρι μου Έκπληξη!!!!!!!Να σε φιλήσω σταυρωτά. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #136 στις: Ιούλιος 16, 2013, 12:10:36 πμ »

ρε παιδιά ,ειναι τυχαίο σε όσους αρέσουν τα νομίσματα να αρέσουν και τα όπλα?
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #137 στις: Ιούλιος 16, 2013, 12:15:46 πμ »

ρε παιδιά ,ειναι τυχαίο σε όσους αρέσουν τα νομίσματα να αρέσουν και τα όπλα?

Οχι βρε απλα ειναι ακομα ενα δειγμα της τρελλας που μας εχει βαρεσει  Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #138 στις: Ιούλιος 16, 2013, 12:16:22 πμ »

Γιάννη αγόρι μου Έκπληξη!!!!!!!Να σε φιλήσω σταυρωτά. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Το ηξερα οτι θα σου αρεσει! ::)Φανταζεσαι να σου ορμανε καμμια κατοσταρια τσαμπουκαλεμενοι μελαμψοι και εσυ να εισαι πισω απο ενα τετοιο;; Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #139 στις: Ιούλιος 16, 2013, 12:18:17 πμ »

δυστυχώς στην ελλάδα υπάρχει μια απίστευτη kratikh  "οπλοφοβια".....αφού πχ χαλάμε τόσα για εξοπλισμούς πάμε uποχρεωτικά στρατό (όσοι πάμε γιατί όσοι δε πάνε έχουν δικαίωμα παρόλη τη τρελα τους να έχουν και άδειες), όταν πάμε κανεις δε ξέρει να πυροβολεί και να σέβεται το όπλο και τους κανόνες ασφαλειας.
στο στρατό δυστυχώς οι βολές είναι κάτι παραπάνω από ρουτίνα..ρίξτε να τελειώνουμε.ευτυχώς είχα τη τύχη και επειδή είχα και θητεία από την οποια κανεις βιβλίο είχα τη τύχη να κάνω βολές με διαφορα όπλα.ενδεικτικά πέρασα από πεζικό εύζωνες στρατονομία σε μια θητεία και έχω κάνει και dae σε βραχονησίδα  Μεγάλο χαμόγελο
 κανονικά έπρεπε να υπάρχει στο λύκειο σκοποβολή σα μάθημα..με αεροβόλα στα 4.5mm. είμαστε υποτίθεται, μας μάθανε μας λένε,υπό απειλή γιατί να μη ξέρουν οι πολίτες αυτής της χώρας να πυροβολούν.οι ελβετοί που είναι εθνοφύλακες και ρίχνουν μια φορα το μηνα από ποιον απειλούνται?εκτος και με 3 βολές με g3 γίνεσαι ξεφτέρι
η η άλλη τρελα απαγορεύεται να κυνηγάς έστω επιβλαβή πχ καρακάξες ποντίκια με αεροβόλο επειδή είναι ravdwto.exw ρίξει στη ταυλάνδη στο phuket με καλάσνικοφ μέσα σε εμπορικό κέντρο...είχαν ένα χώρο διαμορφωμένο ένα κράχτη έξω και σου έλεγε διάλεξε.όπως είπε και ο ρακοσυλλέκτης και αμερική και σε χώρες του πρώην block τα ίδια.ακόμα και στη βουλγαρία.ήμουν στη Πόλη το μάη και πήγα να δω ένα αεροβόλο..οι τύποι στη πίσω αυλή είχα σκοπευτήριο....πάρε ρίξε δοκίμασε.
εδώ από σπίτι μέχρι το σκοπευτήριο...και γίνονται σύλλογοι για να είμαστε νομότυποι και τρώνε διαφορα lamogia.de είπαμε να το παίζουμε cowboydes αλλα παντού και σε όλα υποκρισία

ps1 sorry για το σεντόνι
ps2 bill πολύ κωλόπαιδο η airbaltic

ναι αυτό να λέγετε,θα σπάσουμε τα βαρη σε handbags kai den τους δινουμε μια.Μετά θα βγάλουμε και τα ταπεράκια με τα λουκάνικα και πάλι δεν τους δινουμε μια.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #140 στις: Ιούλιος 16, 2013, 12:24:52 πμ »

bill σέβομαι τους κανονισμούς και τα όρια...πέρσι πήγαινα να κλείσω εισιτήρια για την ίδια διαδρομή που σου έστειλα σε pm μου έγραφε στο site τους 200 όταν έφτανε στη πληρωμή μου έβγαζε sorry δεν έχουμε θέσεις αν θες δώσε 350.
έχω πάει με easy πχ που είναι φτηνιάρα norwegian sas pegasus..αυτό το χαλι δε το έχω ξανασυναντήσει....μη πάμε σε airasia airchina που και πάλι είναι αστερια.
γενικά όταν το εισιτήριο είναι τσάμπα δεν έχεις απαιτήσεις..όχι σα κάτι τύπους που πηγαίναμε Πόλη, Παρίσι Πράγα με 100 euro με aegean και είχαν πάρει δείγμα από διαφημίσεις και όλη την ώρα πάταγαν το κουμπί λες και ήταν πρώτη  θέση
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 16, 2013, 12:37:24 πμ από STYLOROC » Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #141 στις: Ιούλιος 16, 2013, 12:30:33 πμ »

στην Ρίγα πάω απο τότε που πέταγαν τα Ιλιούσιν και τα τουπολεβ(1995)ψυγεία με φτερά.

Το χάλι της airbaltic δεν το έχω ξαναδει ποτε στην ζωή μου.

Ελληνα θα έρθεις στην Ριγα να σε πάω να ρίξεις με κανά όπλο της προκοπής να θυμηθεις τα παλιά?Γιατί μόνο τις βάρκες βλέπω θυμάσαι...... Σαρκασμός
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
nestor34
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1480


Είμαι ένας Αναρχικός συλλέκτης νομισμάτων!


Προφίλ
« Απάντηση #142 στις: Ιούλιος 16, 2013, 09:59:45 πμ »

ρε παιδιά κι εγω στην Η' ΜΑΚ ημουν 270 σειρά, σιτιστής αλλα δεν κάναμε τέτοιες παπάτζες, μόνο Τρίτη Πέμπτη Σάββατο ώνια.
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #143 στις: Ιούλιος 16, 2013, 10:04:27 πμ »

4ο ΕΤΕΘ ΑΜΦΙΒΙΟΙ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΙΣ .Κυβερνητης ταχυπλοου σκαφους .


ρε κουφάλα ψηλέ Μ16 κρατάς?
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
dimitris1980
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #144 στις: Ιούλιος 16, 2013, 02:53:37 μμ »

4ο ΕΤΕΘ ΑΜΦΙΒΙΟΙ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΙΣ .Κυβερνητης ταχυπλοου σκαφους .


ρε κουφάλα ψηλέ Μ16 κρατάς?
Ναι Βασιλη Μ 16 αλλα σαν το Fn δεν ειναι.Το Fn ειχαι δυναμη δεν ηταν τς πλακας
Καταγράφηκε
geopapai
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 901


Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #145 στις: Ιούλιος 16, 2013, 06:54:10 μμ »

4ο ΕΤΕΘ ΑΜΦΙΒΙΟΙ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΙΣ .Κυβερνητης ταχυπλοου σκαφους .


ρε κουφάλα ψηλέ Μ16 κρατάς?
Ναι Βασιλη Μ 16 αλλα σαν το Fn δεν ειναι.Το Fn ειχαι δυναμη δεν ηταν τς πλακας


Τί μου θυμίσατε...

Ωραίο το FN...

Επίσης Milou το Reihmental δεν "πιάνει" μία μπροστά στο ZU-23... Και έχω δεί και τα δύο σε αντιαεροπορική βολή, και τετράδυμο...

Λοιπόν στον Ελ. Στρατό τελικά έχω ρίξει με: Μ1, G3 A3/A4, FN Mag (από τζιπ), 50άρι Browning (πάνω σε Μ113), MG3 (σε Μ901), 45άρι Colt, KAI πύραυλο TOW (σε M113 >>> M901 TOW)...  Μου γλύτωσε ένα HK-11 ρε ####το, και κάτι βολές κατά ριπάς όρθιοι με όσα πυρομαχικά θέλαμε...!!!

Και να σκεφτείτε ότι ήμουν επιλοχίας και 1ο γραφείο....  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr
www.watchbox.gr
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #146 στις: Ιούλιος 16, 2013, 07:58:26 μμ »

Γιωργο στο 2ο ΒΙΝΤΕΟ το αριστερο πυροβολο που ριχνω και ξερναει φωτια ειναι ZU-23 Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
qaz
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 29


Προφίλ
« Απάντηση #147 στις: Ιούλιος 16, 2013, 08:14:35 μμ »



[/quote]

αδεια οπλοφοριας στην ελλαδα δεν βγαζεις..θελεις εγκριση απο εισαγγελεα οτι αποδεδειγμενα οτι κινδυνευει η ζωη σου και η αστυνομια δεν μπορει να σε φυλαει,οτι κανεις καποιο επικυνδυνο επαγγελμα η οτι μεταφερεις τεραστια ποσοτητα χρηματων...Ο κυριος με το οπλοπωλειο που αναφερθηκε παραπανω,εχει συνεχεια ενα μπερετακι στην ζωνη,αλλα νταλαβεριζεται λογω της δουλειας του με οπλα και χρηματα,αρα λογικο να εχει αδεια οπλοφορειας.. Κλείσιμο ματιού τωρα το αν εχεις μεσο,ειναι κατι τελειως διαφορετικο..
[/quote]99,5% ο εισαγγελεας απορριπτει την αιτηση για αδεια οπλοφοριας. Η απορριψη του εισαγγελεα ειναι η δικαιολογια της αστυνομιας για τη μη χορηγηση αδειας οπλοφοριας, αν δεν θελει να στην εκδοσει. Θελω να πω δηλαδη οτι τελικα, την αδεια οπλοφοριας για προσωπικη ασφαλεια την χορηγει τελικα η αστυνομικη διευθυνση του νομου που εισαι μονιμος κατοικος. Το 99,5% των νομιμων αδειων οπλοφοριας που υπαρχουν στην Ελλαδα εχουν απορριφθει απο τον εισαγγελεα αλλα δεν εχει καμμια σημασια γιατι τον πρωτο και τον τελευταιο λογο την εχει η αστ. διευθυνση. Αν εχεις μεσο καποιον, αυτος ο καποιος πρεπει τελικα να ξερει τον αστυνομικο διευθυντη και να τον πεισει οτι δεν θα κινδυνεψει κανεις οταν θα βρεθεις με το κουμπουρι στο χερι σου. Γι'αυτο στην Ελλαδα ειναι εξαιρετικα δυσκολο (αλλα οχι ακατορθωτο) να βγαλεις αδεια οπλοφοριας για προσωπικη ασφαλεια.
Καταγράφηκε
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #148 στις: Ιούλιος 16, 2013, 10:34:36 μμ »

4ο ΕΤΕΘ ΑΜΦΙΒΙΟΙ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΙΣ .Κυβερνητης ταχυπλοου σκαφους .


ρε κουφάλα ψηλέ Μ16 κρατάς?
Ναι Βασιλη Μ 16 αλλα σαν το Fn δεν ειναι.Το Fn ειχαι δυναμη δεν ηταν τς πλακας


Τί μου θυμίσατε...

Ωραίο το FN...

Επίσης Milou το Reihmental δεν "πιάνει" μία μπροστά στο ZU-23... Και έχω δεί και τα δύο σε αντιαεροπορική βολή, και τετράδυμο...

Λοιπόν στον Ελ. Στρατό τελικά έχω ρίξει με: Μ1, G3 A3/A4, FN Mag (από τζιπ), 50άρι Browning (πάνω σε Μ113), MG3 (σε Μ901), 45άρι Colt, KAI πύραυλο TOW (σε M113 >>> M901 TOW)...  Μου γλύτωσε ένα HK-11 ρε ####το, και κάτι βολές κατά ριπάς όρθιοι με όσα πυρομαχικά θέλαμε...!!!

Και να σκεφτείτε ότι ήμουν επιλοχίας και 1ο γραφείο....  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα

εγω εριξα με ηκ11...ειναι πολυ δυνατο,θυμαμαι στην βολη επιδη ξεραμε πως βγαινει η...''βαθμολογια'' συνενοηθηκαμε 2-3 ατομα και ριχναμε στο βαρελι με την αμμο...χοροπηδαγε το ρημαδι μεχρι που τουμπαρε.
τα ''ακουσαμε'' απο τον λοχαγο αλλα ηταν ωραια φαση..
το G3...καλουτσικο,το φν οντως δυνατο,εριξα αρκετες φορες με 50αρι,(ειναι πορωση)!!!
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #149 στις: Ιούλιος 18, 2013, 12:12:58 πμ »




αδεια οπλοφοριας στην ελλαδα δεν βγαζεις..θελεις εγκριση απο εισαγγελεα οτι αποδεδειγμενα οτι κινδυνευει η ζωη σου και η αστυνομια δεν μπορει να σε φυλαει,οτι κανεις καποιο επικυνδυνο επαγγελμα η οτι μεταφερεις τεραστια ποσοτητα χρηματων...Ο κυριος με το οπλοπωλειο που αναφερθηκε παραπανω,εχει συνεχεια ενα μπερετακι στην ζωνη,αλλα νταλαβεριζεται λογω της δουλειας του με οπλα και χρηματα,αρα λογικο να εχει αδεια οπλοφορειας.. Κλείσιμο ματιού τωρα το αν εχεις μεσο,ειναι κατι τελειως διαφορετικο..
[/quote]99,5% ο εισαγγελεας απορριπτει την αιτηση για αδεια οπλοφοριας. Η απορριψη του εισαγγελεα ειναι η δικαιολογια της αστυνομιας για τη μη χορηγηση αδειας οπλοφοριας, αν δεν θελει να στην εκδοσει. Θελω να πω δηλαδη οτι τελικα, την αδεια οπλοφοριας για προσωπικη ασφαλεια την χορηγει τελικα η αστυνομικη διευθυνση του νομου που εισαι μονιμος κατοικος. Το 99,5% των νομιμων
αδειων οπλοφοριας που υπαρχουν στην Ελλαδα εχουν απορριφθει απο τον εισαγγελεα αλλα δεν εχει καμμια σημασια γιατι τον πρω


το και τον τελευταιο λογο την εχει η αστ. διευθυνση. Αν εχεις μεσο καποιον, αυτος ο καποιος πρεπει τελικα να ξερει τον αστυνομικο διευθυντη και να τον πεισει οτι δεν θα κινδυνεψει κανεις οταν θα βρεθεις με το κουμπουρι στο χερι σου. Γι'αυτο στην Ελλαδα ειναι εξαιρετικα δυσκολο (αλλα οχι ακατορθωτο) να βγαλεις αδεια οπλοφοριας για προσωπικη ασφαλεια.
[/quote]

Πάντως στην λεσχη υπάρχουν 5 άτομα που εχου ν αδεια οπλοφοριας.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
Σελίδες: 1 ... 8 9 [10] 11 12
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences