Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Σεπτέμβριος 21, 2024, 09:54:59 πμ
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Νεροπιστολα  (Αναγνώστηκε 39016 φορές)
0 μέλη και 16 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #90 στις: Ιούλιος 15, 2013, 07:17:42 μμ »

ρε σου λέω 300 ευρό με airbaltic άμα τα κλεισεις νωρίς ΑΛΕ ΡΕΤΟΥΡ ,εκει έχουμε σπίτη να μείνουμε,παμε στο Ezerkrast με το τραινο να δειτε και την Λεττονική φύση και με 80 λατ βαράμε όλη μέρα με ολόκληρο το Σοβιετικό οπλοστάσιο.
Καθόμαστε 3 μέρες και θα μας στοιχίσει οσο κάνει μια χρυσή λίρα.Δεν αξίζεις να χαλάσεις μια χρυσή λιρα για πάρτυ σου?Μια φορά θα ζήσουμε.

Το μονο είναι οτι θα γυρίσουμε κουφοι για κανα δυο μέρες.
Θα αγαπήσεις και το ΑΚ47 και μάλιστα Ρωσικο,όχι τις μούφες τα κινέζικα που στην τρίτη γεμιστήρα πιτσικάρει η κάνη.

Ποιο φθηνά ειναι να πας 3 μέρες Βαλτική παρά 3 μέρες στο Πηλιο.

Ελληνα ξέρω τι δουλειά κάνεις.


Μαλιστα!!πολυ ενδιαφερον η προταση σου!!ελπιζω να το κανονισουμε καποια στιγμη!! εχω και καιρο να ριξω και θα παθω λαλα εκει!! Σαρκασμός Σαρκασμός

σας αφηνω ομως τωρα να παω στα σκυλακια μου!! Γλώσσα Χαμόγελο Χαμόγελο

εγώ παρέα θέλω να με ακολουθήσει στις τρέλες μου και αφου γουστάρεις όπλα, ξέρω μέρος να το θυμάσαι για πάντα και χωρίς ρουφιάνους να κοιτάνε με τι ρίχνεις,πως ριχνεις και εάν καβατζάρεις κουφέτα ,ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΡΙΧΝΕΙς ΜΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ,ακόμα και με Α112 (που λέει ο λόγος).
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
dimitris1980
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #91 στις: Ιούλιος 15, 2013, 07:35:49 μμ »

Αν θελετε βοηθεια να σας δωσω μην διστασετε να το πειτε  Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #92 στις: Ιούλιος 15, 2013, 07:41:20 μμ »

http://www.riga-guide.com/experiences/shooting/

Για του λόγου το αληθές Ελληνα.

Λέμε καμιά μαλκιουλα να περνά η ώρα.

χε χε χε.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #93 στις: Ιούλιος 15, 2013, 07:47:49 μμ »

Αν θελετε βοηθεια να σας δωσω μην διστασετε να το πειτε  Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Eγω ψηλε ειμαι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ και την αλλη λεξη δεν μπορω ουτε να την γραψω
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #94 στις: Ιούλιος 15, 2013, 07:48:35 μμ »



Αμα μακουμπίσει...............θα του κάνω μύνηση κ αγωγή μαζί! Σαρκασμός
[/quote]
 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
dimitris1980
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #95 στις: Ιούλιος 15, 2013, 07:55:02 μμ »

Αν θελετε βοηθεια να σας δωσω μην διστασετε να το πειτε  Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Eγω ψηλε ειμαι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ και την αλλη λεξη δεν μπορω ουτε να την γραψω
Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο  Το ενα ειναι αυτο που εννοεις αλλα δεν γραφεις τα αλλα 2 ποια ειναι φιλαρακο μου  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #96 στις: Ιούλιος 15, 2013, 08:03:05 μμ »

δεν ειμαι της αποψης οτι το ΑΚ δεν ειναι καλο,απλα εγω δεν το προτιμω..πχ μια ferrari ειναι εργαλειαρα για πολλους,εγω δεν το γουσταρω..ετσι και με αυτο..δυστυχως δεν ειχα την τυχη να ριξω με αλλο πολεμικο εκτος απο το G3 στον στρατο και ειχα χασει και το 5ημερο βολων λογω χειρουργειου.. Κλάμα Κλάμα αλλα με αυτα που εχω ριξει σε συλλογο,συνηθως ειναι handguns εκτος απο τα δυο που ανεφερα παραπανω και μια καραμπινα η οποια δεν μου αρεσε.. Αναποφασιστικότητα παντως αν τυχει και βρεθω εξωτερικο και μπορω να ριξω με τετοια,σιγουρα θα δοκιμασω!
και η Μ###### ειναι πως οι συλλογοι ειχαν την πολυτελεια να παρουν πολυβολα οπλα αλλα τους το αλλαξαν και αυτο και τωρα επιτρεπεται μονο εκεινα που οπλιζεις καθε φορα για να ριξεις μια σφαιρα (δεν θυμαμαι πως λεγονται..)

υγ:οταν πας εκτος,θυμισου να ριξεις και για μας καμια!! Γλώσσα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

ρε σου λέω 300 ευρό με airbaltic άμα τα κλεισεις νωρίς ΑΛΕ ΡΕΤΟΥΡ ,εκει έχουμε σπίτη να μείνουμε,παμε στο Ezerkrast με το τραινο να δειτε και την Λεττονική φύση και με 80 λατ βαράμε όλη μέρα με ολόκληρο το Σοβιετικό οπλοστάσιο.
Καθόμαστε 3 μέρες και θα μας στοιχίσει οσο κάνει μια χρυσή λίρα.Δεν αξίζεις να χαλάσεις μια χρυσή λιρα για πάρτυ σου?Μια φορά θα ζήσουμε.

Το μονο είναι οτι θα γυρίσουμε κουφοι για κανα δυο μέρες.
Θα αγαπήσεις και το ΑΚ47 και μάλιστα Ρωσικο,όχι τις μούφες τα κινέζικα που στην τρίτη γεμιστήρα πιτσικάρει η κάνη.

Ποιο φθηνά ειναι να πας 3 μέρες Βαλτική παρά 3 μέρες στο Πηλιο.

Ελληνα ξέρω τι δουλειά κάνεις.
Εσυ μπορει να ξερεις εγω δεν ξερω.Λοιπον η τελευταια μου δουλεια ειναι με 12μηνη συμβαση προσληψη σε θερμοκηπιο .....θα μου πεις και τι ακριβως κανεις εκει.....ειναι μια ειδικη δουλεια πολυ κουραστικη ομως ριχνω σφαλιαρες στις ντοματες για να κοκκινησουν Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Βασιλακη μου εχω τελειωσει ειμαι ON RETIRE πως το λεμε εδω για τους παππουδες συνταξιουχος....αν κανεις θελει συνεταιρο σε καμμια σοβαρη δουλεια το συζηταμε γιατι βαρεθηκα το καθησιο και δεν γουσταρω να πληρωνω οικονομικους διαχειριστες για το που θα επενδυσω την τεραστια συνταξη.Αντε πολυ παιξαμε σημερα και λαχανιασα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #97 στις: Ιούλιος 15, 2013, 08:05:08 μμ »

Αν θελετε βοηθεια να σας δωσω μην διστασετε να το πειτε  Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Eγω ψηλε ειμαι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ και την αλλη λεξη δεν μπορω ουτε να την γραψω
Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο  Το ενα ειναι αυτο που εννοεις αλλα δεν γραφεις τα αλλα 2 ποια ειναι φιλαρακο μου  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ολα εγω θα τα πω...ας πει και καποιος αλλος και αν δεν πει θα το μαρτυρησω εγω Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #98 στις: Ιούλιος 15, 2013, 08:07:48 μμ »

δεν ειμαι της αποψης οτι το ΑΚ δεν ειναι καλο,απλα εγω δεν το προτιμω..πχ μια ferrari ειναι εργαλειαρα για πολλους,εγω δεν το γουσταρω..ετσι και με αυτο..δυστυχως δεν ειχα την τυχη να ριξω με αλλο πολεμικο εκτος απο το G3 στον στρατο και ειχα χασει και το 5ημερο βολων λογω χειρουργειου.. Κλάμα Κλάμα αλλα με αυτα που εχω ριξει σε συλλογο,συνηθως ειναι handguns εκτος απο τα δυο που ανεφερα παραπανω και μια καραμπινα η οποια δεν μου αρεσε.. Αναποφασιστικότητα παντως αν τυχει και βρεθω εξωτερικο και μπορω να ριξω με τετοια,σιγουρα θα δοκιμασω!
και η Μ###### ειναι πως οι συλλογοι ειχαν την πολυτελεια να παρουν πολυβολα οπλα αλλα τους το αλλαξαν και αυτο και τωρα επιτρεπεται μονο εκεινα που οπλιζεις καθε φορα για να ριξεις μια σφαιρα (δεν θυμαμαι πως λεγονται..)

υγ:οταν πας εκτος,θυμισου να ριξεις και για μας καμια!! Γλώσσα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

ρε σου λέω 300 ευρό με airbaltic άμα τα κλεισεις νωρίς ΑΛΕ ΡΕΤΟΥΡ ,εκει έχουμε σπίτη να μείνουμε,παμε στο Ezerkrast με το τραινο να δειτε και την Λεττονική φύση και με 80 λατ βαράμε όλη μέρα με ολόκληρο το Σοβιετικό οπλοστάσιο.
Καθόμαστε 3 μέρες και θα μας στοιχίσει οσο κάνει μια χρυσή λίρα.Δεν αξίζεις να χαλάσεις μια χρυσή λιρα για πάρτυ σου?Μια φορά θα ζήσουμε.

Το μονο είναι οτι θα γυρίσουμε κουφοι για κανα δυο μέρες.
Θα αγαπήσεις και το ΑΚ47 και μάλιστα Ρωσικο,όχι τις μούφες τα κινέζικα που στην τρίτη γεμιστήρα πιτσικάρει η κάνη.

Ποιο φθηνά ειναι να πας 3 μέρες Βαλτική παρά 3 μέρες στο Πηλιο.

Ελληνα ξέρω τι δουλειά κάνεις.
Εσυ μπορει να ξερεις εγω δεν ξερω.Λοιπον η τελευταια μου δουλεια ειναι με 12μηνη συμβαση προσληψη σε θερμοκηπιο .....θα μου πεις και τι ακριβως κανεις εκει.....ειναι μια ειδικη δουλεια πολυ κουραστικη ομως ριχνω σφαλιαρες στις ντοματες για να κοκκινησουν Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Βασιλακη μου εχω τελειωσει ειμαι ON RETIRE πως το λεμε εδω για τους παππουδες συνταξιουχος....αν κανεις θελει συνεταιρο σε καμμια σοβαρη δουλεια το συζηταμε γιατι βαρεθηκα το καθησιο και δεν γουσταρω να πληρωνω οικονομικους διαχειριστες για το που θα επενδυσω την τεραστια συνταξη.Αντε πολυ παιξαμε σημερα και λαχανιασα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

ΠΑΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #99 στις: Ιούλιος 15, 2013, 08:12:19 μμ »

http://www.riga-guide.com/experiences/shooting/

Για του λόγου το αληθές Ελληνα.

Λέμε καμιά μαλκιουλα να περνά η ώρα.

χε χε χε.


και όταν πάμε ,δεν έχει πέντε βολές,βολη κατά βολή 43 ευρο και κοροιδίες.Το κλείνουμε το μαγαζί για πάρτυ μας και καταριπάς όλους τους στόχους και ο ξεπλυμενος Λεττονος μας αλλάζει γεμιστήρες στο δεύτερο οπλο,γεμιζει ,δινει,γεμιζει,δινει μέχρι να αρχισουν να τρέμουν χέρια πόδια.
Ετσι δεν έχετε ριξει ούτε στο στρατό. 
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
dimitris1980
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #100 στις: Ιούλιος 15, 2013, 08:15:05 μμ »

106mm Recoilless Gun (3 shots)
.Το παο 106
Καταγράφηκε
dimitris1980
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #101 στις: Ιούλιος 15, 2013, 08:25:34 μμ »

Το δευτερο  Κλείσιμο ματιού
Browning M2 (.50 cal)
Καταγράφηκε
dimitris1980
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #102 στις: Ιούλιος 15, 2013, 08:30:17 μμ »

3  ;)http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=yUn5ky8SOWM&feature=endscreen
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #103 στις: Ιούλιος 15, 2013, 08:31:50 μμ »

MAGας εισαι
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #104 στις: Ιούλιος 15, 2013, 08:43:14 μμ »

http://youtu.be/aTFmuMBXJnw

Δ επιλαρχία αναγνωρίσεως.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences