Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 10:01:11 πμ
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.  (Αναγνώστηκε 27443 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #90 στις: Ιούλιος 26, 2013, 03:52:43 μμ »

Αντωνη για ριξε μια ματια στο λινκ και θα δεις που εβαζε αυτος το δαχτυλακι του σαν παιχτης  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός ;Dhttp://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A7%CE%BF%CF%85%CE%AC%CE%BD_%CE%A1%CE%B1%CE%BC%CF%8C%CE%BD_%CE%A1%CF%8C%CF%84%CF%83%CE%B1
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #91 στις: Ιούλιος 26, 2013, 03:59:46 μμ »

Αν αντιγράψεις σωστά το link θα το δούμε όλοι. Κάτι δεν πάει καλά Δημήτρη.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #92 στις: Ιούλιος 26, 2013, 04:00:22 μμ »

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A7%CE%BF%CF%85%CE%AC%CE%BD_%CE%A1%CE%B1%CE%BC%CF%8C%CE%BD_%CE%A1%CF%8C%CF%84%CF%83%CE%B1
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #93 στις: Ιούλιος 26, 2013, 04:20:26 μμ »

Αντωνη για ριξε μια ματια στο λινκ και θα δεις που εβαζε αυτος το δαχτυλακι του σαν παιχτης  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός ;Dhttp://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A7%CE%BF%CF%85%CE%AC%CE%BD_%CE%A1%CE%B1%CE%BC%CF%8C%CE%BD_%CE%A1%CF%8C%CF%84%CF%83%CE%B1



λαθος λινκ,δεν τον ξερω τον κυριο!!!Εγω στην φωτο τον μπουμπλη βλεπω!!!
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #94 στις: Ιούλιος 26, 2013, 04:29:50 μμ »

Ειναι και αυτος σαν τα πρωταθληματα σας μια οφθαλμαπατη με μια διαφορα οτι αυτο το αλλαξαν και εγινε το σωστο να παιξει σαν ξενος ενω εσεις την παραγκα την εχετε ακομα  Φιλί Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #95 στις: Ιούλιος 26, 2013, 04:37:18 μμ »

http://www.zougla.gr/greece/article/paraga-1
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #96 στις: Ιούλιος 26, 2013, 04:47:42 μμ »

Ρε δεν παιζεστε!!!
Μου βαζεις λινκ απο εφημεριδα που την εχει αρχιλαμογιο?
Τελος παντων,για την αποκατασταση της αληθειας βαζω την αυθεντικη φωτο,Βλεπεις μερικα πραγματα εμεις τα αναγνωριζουμε.Εσεις εχετε το προβλημα!!!!Δεν πιστευω να υπαρχει ανθρωπος που να λεει οτι ο ροτσα ηταν μικρος παιχτης.
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #97 στις: Ιούλιος 26, 2013, 04:52:09 μμ »

αλλα αυτος που εβαζε δαχτυλακι ηταν ο παρακατω Σαρκασμός
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #98 στις: Ιούλιος 26, 2013, 04:53:26 μμ »

αλλα αυτος που εβαζε δαχτυλακι ηταν ο παρακατω Σαρκασμός
ναι οντως τους ποναγε Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #99 στις: Ιούλιος 26, 2013, 04:55:51 μμ »

Φιλε  παντα ετσι ειναι το ενα λαμογιο δινει το αλλο π.χ ο Τριανταφυλλοπουλος εδωσε τον θεμο.Ασε οσο για το αλλο οτι παραδεχεστε ειναι σαν ποντιακο ανεκδοτο  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο.Ακομα πιστευεται οτι εχετε 40 καθαρα πρωταθληματα .Τα πραγματα δεν ειναι κοκκινα ουτε πρασινα αν τα βλεπεις σωστα  Κλείσιμο ματιού.
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #100 στις: Ιούλιος 26, 2013, 05:03:33 μμ »

Φιλε  παντα ετσι ειναι το ενα λαμογιο δινει το αλλο π.χ ο Τριανταφυλλοπουλος εδωσε τον θεμο.Ασε οσο για το αλλο οτι παραδεχεστε ειναι σαν ποντιακο ανεκδοτο  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο.Ακομα πιστευεται οτι εχετε 40 καθαρα πρωταθληματα .Τα πραγματα δεν ειναι κοκκινα ουτε πρασινα αν τα βλεπεις σωστα  Κλείσιμο ματιού.

δεν τιθετε θεμα για τα πρωταθληματα,τα εχουμε!!γραμενα ειναι και δεν σβηνοντε!!!το θεμα ειναι να το παραδεχτειτε εσεις οτι τα εχουμε.Ειναι υποκειμενικο δεν λυνετε, εσυ πιστευεις οτι δεν εναι καθαρα,εγω πιστευω οτι ειναι πεντακαθαρα,Αντε να βγαλουμε ακρη Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #101 στις: Ιούλιος 26, 2013, 05:06:23 μμ »

αλλα αυτος που εβαζε δαχτυλακι ηταν ο παρακατω Σαρκασμός
ναι οντως τους ποναγε Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
θΑ βρω την φωτο που επιανε ο Γεροθοδωρος νομιζω τον κολο του μουστακια να δουμε ποιος εβαζε δαχτυλο...
Η τον Κωνσταντινου να κυνηγαει τον Συνετοπουλο με το λατακι μες το Καραισκακη και να μην του μιλαει κανεις....


Λευτερη αν πιστευεις οτι ειναι πεντακαθαρα εισαι με τον οχλο του ολυμπιακου,,,που βλεπει μονο κοκκινο στη ζωη του...
Ρε πρασινο του λες ειναι το φαναρι,οχι κοκκινο ειναι σου λεει.
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #102 στις: Ιούλιος 26, 2013, 05:19:48 μμ »

Ειδες ποσο απλα ειναι τα πραγματα .Τα βλεπεις ολα κοκκινα σαν και το φετινο κυπελλο.Και ειναι και φρεσκο  Κλείσιμο ματιού .
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #103 στις: Ιούλιος 26, 2013, 05:27:34 μμ »

Δηλ. για να καταλαβω για να ειμαστε καλοι ολυμπιακοι πρεπει να λεμε οτι ολα τα προταθληματα που εχουμε δεν ειναι καθαρα?Δεν ειναι ετσι τα πραγματα!!!παντου γινοντε και αδικιες ,δες αγγλια, ιταλια,ισπανια, παντου,
αλλα βλεπεις αυτοι προχωρανε παρακατω,λενε παμε του χρονου,δεν κλαινε την μοιρα τους λεγοντας μπορει να ειχαμε παρει το ταδε πρωταθλημα,Αν ειδες εχω φωτο με τον ροτσα εχω με τον τζολε εχω φωτο με το μεγαλυτερο παιχταρα στην Ελλαδα τον μιμη Παπαιωανου τον οποιο εκτος απο μεγαλος παιχτης ειναι και μεγαλος ανθρωπος,με τον Κωφιδη,μπατσινιλα,βαλαωρα ,μινου,και με πολους αλλους, με τους παραπανω ειχα την τιμη να εχω παιξη μπαλα μαζι τους (σε αγωνα φιλανθρωπικου σκοπου,φιλικο ηταν) και εχω μιληση προσωπικα με ολους και ολοι τους μα ολοι τους εχουν παραδεχτει οτι τα τελευταια 15χρονια δεν μπορει να τα βαλει κανενας με τον ολυμπιακο γιατι εχει την καλυτερη ομαδα.Βλεπεις δεν τα βλεπω κοκκινα,προσπαθω να τα βλεπω αντικειμενικα.
Ξερεις τι ειναι να παιζει Αεκ παναθηναικος να περναει ο παπαιωανου να του φωναζει ο κωφιδης και ο βαλαωρας να δουμε το παιχνιδι και εκεινος να απανταει,Ρε δε παω να πιω τα ουζακια μου καλυτερα!!!!
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #104 στις: Ιούλιος 26, 2013, 05:33:18 μμ »

και για οποιον μπορει να βοηθηση υπαρχει ενα web site του τακη του βαμβακιδη (του ηθοποιου) για την ομαδα της hasta la victoria siempre στην οποια παιρνουν μερος μεγαλα ονοματα του Ελληνικου ποδοσφαιρου.ξερει κανεις την ακριβη διευθυνση του σαιτ γιατι την εχω χασει?
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences