Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 25, 2024, 09:02:28 πμ
Σελίδες: 1 ... 6 7 [8] 9
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.  (Αναγνώστηκε 27376 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #105 στις: Ιούλιος 26, 2013, 05:41:59 μμ »

Μερικες πληρ. ειναι δω θα το εκτιμουσα αν ξερει καποιος την ακιβη διευθυνση
http://www.patmostimes.gr/index.php/component/content/article/58-topika/3059
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #106 στις: Ιούλιος 26, 2013, 05:46:26 μμ »

Λευτερη αυτη λες?

http://www.opinionsports.gr/index.php/2012-07-09-12-25-59/2012-07-22-14-19-46/2012-07-22-13-59-19/220-hasta-la-victoria-siempre
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #107 στις: Ιούλιος 26, 2013, 05:46:52 μμ »

1)Κανεις δεν ειπε οτι όλα τα πρωταθληματα του ολυμπιακου ειναι σκαρτα.
2)Την αδικια μην την λεμε κλαψα
3)Σε αλλες χωρες αυτα που γινονται εδω τα τιμωρουν .Δες Γιουβεντους αναλογη παραγκα εδω .
4)Αν δεις και τον τιτλο δεν λεει τιποτα για φιλους του ολυμπιακου
5)Ακομα δεν μου ειπες για το κυπελο ?Και αυτο κλαψα ειναι ?Ασε ξερω ανθρωπινω λαθος.
Καταγράφηκε
nestor
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1556


ΔΕΝ ΘΥΣΙΑΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΩΛΕΣΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ


Προφίλ
« Απάντηση #108 στις: Ιούλιος 26, 2013, 05:53:25 μμ »

http://www.cheguevara.gr/

Έχει πέσει το σιτε ..Κανονικά είναι του Σαββα Κωφιδη!

Και είναι ολόκληρο κίνημα ,σαν το δεν πληρώνω κάτι ...

http://www.sport24.gr/football/to_ekana_gia_ton_kosmo.696218.html
Καταγράφηκε
nestor
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1556


ΔΕΝ ΘΥΣΙΑΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΩΛΕΣΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ


Προφίλ
« Απάντηση #109 στις: Ιούλιος 26, 2013, 06:04:34 μμ »

Και μια αφιέρωση θα μου επιτρέψετε με μια ιστορία και μια φωτογραφία.

«Ο Μιχάλης Γεροθόδωρος εθώπευσε τα οπίσθια του Νίκου Αναστόπουλου, κατά τη διάρκεια του αγώνα Ολυμπιακός– Παναθηναϊκός με σκοπό να τον μειώσει».

Αυτό έγραφε το κατηγορητήριο του αθλητικού δικαστή, ο οποίος τιμώρησε τον παίχτη με τρίμηνο αποκλεισμό, τον δε Παναθηναϊκό με 300.000 δρχ. πρόστιμο.

 Στις 21 Φεβρουαρίου 1987, είδε το φως της δημοσιότητας μία από τις πιο πολυσυζητημένες φωτογραφίες στην ιστορία του ελληνικού ποδοσφαίρου. Έδειχνε ξεκάθαρα τον ποδοσφαιριστή του Παναθηναϊκού να παρενοχλεί με το χέρι τον Νίκο Αναστόπουλο στα… οπίσθια.

«Ο κ. Γεροθόδωρος πλησίασε τον Αναστόπουλο και του έκανε μία άσεμνη χειρονομία. Έθεσε δηλαδή το δάκτυλό του στον “ποπό” του…»Αθλητικός Δικαστής Κώστας Κόντος
Όταν έληξε το παιχνίδι, που διεξήχθη στις 15 Φεβρουαρίου, ουδείς είχε αντιληφθεί κάτι. Λίγες όμως μέρες μετά, ο φωτορεπόρτερ Ανδρέας Καλογερόπουλος δημοσίευσε την επίμαχη φωτογραφία. Ξέσπασε σάλος και ο αθλητικός δικαστής κ. Κόντος κάλεσε αμέσως και τους δύο να καταθέσουν.

Ο παίχτης του Ολυμπιακού Νίκος Αναστόπουλος, υπό τον φόβο -πιθανόν- της κατακραυγής του κοινού, δεν δέχτηκε πως υπήρξε άσεμνη χειρονομία εναντίον του, η οποία να μειώνει τον ανδρισμό του. Το δικαστήριο, όμως, δεν πείστηκε και τιμώρησε τον παίχτη του Παναθηναϊκού με αποκλεισμό 90 ημερών.

Να σημειώσουμε, προς τέρψιν των προληπτικών, πως ο Αναστόπουλος δεν κατάφερε να βρει δίχτυα ούτε σε ένα παιχνίδι, όσο καιρό ήταν τιμωρημένος ο Γεροθόδωρος…

Λέγεται, πως μετά από χρόνια όταν ο ποδοσφαιριστής του Τριφυλλιού ρωτήθηκε για το περιστατικό απάντησε: «Ποιος Αναστόπουλος; Αυτός με τις κλωστούλες και τα δαχτυλίδια;» χωρίς πάντως να διευκρινίζει τι εννοούσε με αυτό το υπονοούμενο.

Αφιερωμένο στον φιλο Τομ !
Καταγράφηκε
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3537


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #110 στις: Ιούλιος 26, 2013, 06:21:59 μμ »

Tsoukalas - Epeisodio sto Xolargo meros 1o
    ασ αφήσουμε αυτά και ας απολαύσουμε τον μέγιστο Τάκαρο!!!Τάκη θεε πάρε την Παε!! 100 ευρώ ζημιά!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Σαρκασμός  ο ηγέτης της 7!!!
Καταγράφηκε

lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #111 στις: Ιούλιος 26, 2013, 06:54:12 μμ »

Μπραβο ρε τομ αυτη ειναι η σελιδα αλλα οπως λεει ο νεστωρ μαλλον εχει πεσει το σαιτ,για το ποιανου ηταν δεν ξερω,εγω θυμαμε οταν ανεβαζαμε φωτο στο σαιτ με τον βαμβακιδη μιλουσα,αλλα και ο κωφιδης ηταν #### τα παιδια,σεμνος και ταπεινος.Κριμα ομως γιατι ειχε πολυ καλες φωτο τις οποιες εγω δεν θυμαμε που τις εχω αποθηκευση.
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #112 στις: Ιούλιος 26, 2013, 07:25:40 μμ »

1)Κανεις δεν ειπε οτι όλα τα πρωταθληματα του ολυμπιακου ειναι σκαρτα.
2)Την αδικια μην την λεμε κλαψα
3)Σε αλλες χωρες αυτα που γινονται εδω τα τιμωρουν .Δες Γιουβεντους αναλογη παραγκα εδω .
4)Αν δεις και τον τιτλο δεν λεει τιποτα για φιλους του ολυμπιακου
5)Ακομα δεν μου ειπες για το κυπελο ?Και αυτο κλαψα ειναι ?Ασε ξερω ανθρωπινω λαθος.


Εμεις δεν προκειτε να συνενοηθουμε Σαρκασμός γιαυτο θα σου απαντησω μονο στο 5,περιμενω να μου πεις πρωτα εσυ για το πρωταθλημα τοτε με τον Δουρο,α!!ξεχασα ανθρωπινο λαθος ε?
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #113 στις: Ιούλιος 26, 2013, 09:51:04 μμ »

1)Κανεις δεν ειπε οτι όλα τα πρωταθληματα του ολυμπιακου ειναι σκαρτα.
2)Την αδικια μην την λεμε κλαψα
3)Σε αλλες χωρες αυτα που γινονται εδω τα τιμωρουν .Δες Γιουβεντους αναλογη παραγκα εδω .
4)Αν δεις και τον τιτλο δεν λεει τιποτα για φιλους του ολυμπιακου
5)Ακομα δεν μου ειπες για το κυπελο ?Και αυτο κλαψα ειναι ?Ασε ξερω ανθρωπινω λαθος.


Εμεις δεν προκειτε να συνενοηθουμε Σαρκασμός γιαυτο θα σου απαντησω μονο στο 5,περιμενω να μου πεις πρωτα εσυ για το πρωταθλημα τοτε με τον Δουρο,α!!ξεχασα ανθρωπινο λαθος ε?
Αν διαβασεις τι εχω γραψει πιο πισω θα δεις οτι σου εχω απαντηση .Εσυ δεν μου απαντας  Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #114 στις: Ιούλιος 26, 2013, 10:06:41 μμ »

1)Κανεις δεν ειπε οτι όλα τα πρωταθληματα του ολυμπιακου ειναι σκαρτα.
2)Την αδικια μην την λεμε κλαψα
3)Σε αλλες χωρες αυτα που γινονται εδω τα τιμωρουν .Δες Γιουβεντους αναλογη παραγκα εδω .
4)Αν δεις και τον τιτλο δεν λεει τιποτα για φιλους του ολυμπιακου
5)Ακομα δεν μου ειπες για το κυπελο ?Και αυτο κλαψα ειναι ?Ασε ξερω ανθρωπινω λαθος.


Εμεις δεν προκειτε να συνενοηθουμε Σαρκασμός γιαυτο θα σου απαντησω μονο στο 5,περιμενω να μου πεις πρωτα εσυ για το πρωταθλημα τοτε με τον Δουρο,α!!ξεχασα ανθρωπινο λαθος ε?
Αν διαβασεις τι εχω γραψει πιο πισω θα δεις οτι σου εχω απαντηση .Εσυ δεν μου απαντας  Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός

Λοιπον ασε τα παραπανω και τα παρακατω και σε ρωταω και γω ευθεως.
Πες μου το πρωταθλημα που πηρατε τοτε με τον δουρο ηταν δικαιο?
Μη μου ξαναπεις εχω απαντηση πισω,να λυθει το ζητημα Σαρκασμός
Οταν ποσταρεις μια απαντηση ξεκαθαρη (οποια και να ειναι αυτη) τοτε ξεκαθαρα και γω θα σου απαντησω.Ξεκαθαρα ομως ετσι? Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #115 στις: Ιούλιος 26, 2013, 10:37:38 μμ »

Αντε να το ξανα πω πιο λιανα.Κακος ο δουρος δεν απεβαλε τον κυριακο .Δες και το βιντεο για να μου πεις αν εχει κανει τιποτα αλλο.
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #116 στις: Ιούλιος 26, 2013, 11:22:00 μμ »

εννοεις το γκολ αυτο που δειχνη στην γραμμη? Μονο ο βοηθος εχει αποψη κανενας αλλος, το αν περασε η μπαλα η οχι δεν το δειχνει η καμερα,η μπαλα σκαει γραμμη αλλα κανει αναπηδηση πριν διωξει ο γκουμας και σου το ξαναλεω μονο ο βοηθος εχει αποψη.Στην φαση του τζιοβανι ειναι κοκκινη καρτα στον κυριακο και πεναλτι στον ολυμπιακο γιατι η μπαλα παιζει την ωρα της γροθιας του κυριακου.Να διαμαρτηρηθεις για το οτι ο καστιγιο επρεπε να φαει κοκκινη τοτε θα εχεις δικιο (αλλα ειναι ντερμπι και αλλη ψυχολογια) δεν βγαινουν ευκολα κοκκινες σε τετοιους αγωνες (εγω διαφωνω)Τι αλλο? Απορία
Δεν σου κανω πλακα ειμαι εν ενεργεια διαιτητης στον συνδεσμο Δωδεκανησου απο το 1999,και για να σου πω την αληθεια μονο ο θεος ξερει αν περασε η μπαλα την γραμμη,ειναι αδυνατο να πιασει το ανθρωπινο ματι τετοιες φασεις,μονο απο την σταση του σωματος και το ποσο κοντα ειναι στην γραμμη ο παιχτης και με την εμπειρια που εχει καποιος βοηθος μπορει να αποφασιση,σου μιλαω εκ πειρας.Ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ο βοηθος δεν ειδε τηυν φαση το επαιξε κωρονα γραμματα,και γκολ να μην εδειχνε παλι το ιδιο θα ελεγα.
Τωρα ομως θελω την ξεκαθαρη απαντηση που σου ελεγα? Σαρκασμός και μη μου ξανακανεις τριπλα Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #117 στις: Ιούλιος 26, 2013, 11:34:04 μμ »

Εγω δεν ειπα τιποτα για το γκολ γιατι δεν βλεπω τιποτα.Σου ειπα το μονο που βλεπω ειναι οτι δεν εδωσε την αποβολη στον κυριακο και να δωσει και πέναλτι ο.κ .Αλλα πρωτα δεν θα επρεπε να αποβαλει τα δυο τσογλανια καστιγιο που το κανει ξεκαθαρα για εκδικηση και τον Γεωργατο με δυο κιτρινες?Αν εχω αδικο μου λες ?Αν εχω αδικο εχει γινει αλλοιωσει υπερ του παναθηναικου και αδικηθηκε ο Ολυμπιακος.
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #118 στις: Ιούλιος 26, 2013, 11:46:04 μμ »

Εγω δεν ειπα τιποτα για το γκολ γιατι δεν βλεπω τιποτα.Σου ειπα το μονο που βλεπω ειναι οτι δεν εδωσε την αποβολη στον κυριακο και να δωσει και πέναλτι ο.κ .Αλλα πρωτα δεν θα επρεπε να αποβαλει τα δυο τσογλανια καστιγιο που το κανει ξεκαθαρα για εκδικηση και τον Γεωργατο με δυο κιτρινες?Αν εχω αδικο μου λες ?Αν εχω αδικο εχει γινει αλλοιωσει υπερ του παναθηναικου και αδικηθηκε ο Ολυμπιακος.

Θα διαφωνησω για τον γεωργατο,σου ειπα ειναι ντερμπυ και αλλη ψυχολογια,για τον καστιγιο αν ειμουν εγω θα ειχε βγει σουμπιτος με κοκκινη,αλλα οχι για τον γεωργατο.αν σε καθε αγωνα τηρεις το γραμμα του κανονισμου ακριβως, στο τελος μεχρι να τελειωσε ο ο αγωνας δεν θα εχεις αφησει παιχτη στο γηπεδο.Δυστηχως δεν μπορω να σου πω τι θα ειχε γινει αν εβγαινε ο καστιγιο η ο κυριακος μπορει να τρωγατε αλλα δυο ομως μπορει και το αντιθετο.Για αλοιωση μονο ο ολυμιακος μπορει να μιλαει γιατι του δινει την ευκαιρια με το πεναλτι να σκοραρει,ενω με την αποβολη δινεις την δυνατοτητα για αριθμητικη υπεροχη.
Και στις δυο περιπτωσεις κανενας δεν ξερει τι μπορει να ειχε συμβει ομως για να ειμαστε δικαιοι.
Καταγράφηκε
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3537


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #119 στις: Ιούλιος 27, 2013, 12:53:10 πμ »

την χρονιά του δούρου αν θυμάμαι φάγατε 3 γκολ στον τελικό κυπέλου..και κανονικά έπρεπε να είχατε φαει 6.....και πάλι ο γεωργάτος έπρεπε να αποβληθεί με απευθείας κόκκινη για χτύπημα στον παπαδόπουλο!
Τι να πούμε για αποβολές όλες τυχαίες κατά μας...
Και τι να πούμε όταν ποτέ δεν μπορούμε να κερδίσουμε μέσα στο καραισκάκι....με οφσαιντ ανύπαρκτο στον κατσουράνη -απόφαση σκάνδαλο - και αφού είσαι διαιτητής πες την άποψη σου γιαυτό και καπάκι τρώμε γκολ οφσαιντ από τον μητρογλου απο πάσα του παντελιτσ!
Χάσαμε κιόλας!!!!!αντί να κερδίζουμε 2-1 στο 82....
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 6 7 [8] 9
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences