Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούνιος 06, 2024, 06:54:21 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 15
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Η ΓΕΝΟΚΤΟΝΙΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΩΝ ΤΗΣ ΣΥΡΙΑΣ  (Αναγνώστηκε 50974 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
nestor34
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1480


Είμαι ένας Αναρχικός συλλέκτης νομισμάτων!


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Ιούλιος 11, 2013, 10:35:01 μμ »

εγω, που ειμαι δωδεκαθεϊστής, λέτε να μου κάνουν τα ίδια αν με πιάσουν ή τη σκαπουλάρω;


εσένα θα σε βάλουμε σε Διονυσιακό όργιο και θα είσαι πρώτος στο τραινάκι για να μην ρίξεις ούτε ένα και να φας απο όλα τα βαγόνια.

Η αμαξοστοιχία θα έχει 32 συρμούς.

Εγώ πάντα τελευταίος.χε χε Σαρκασμός




κύριε Βασίλη μην κάνετε τέτοιες σκέψεις, βρώμικες. Θα σας κάψει ο Γιαχβέ στην κόλαση, εκτός αν είστε μοναχός...
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #31 στις: Ιούλιος 11, 2013, 11:04:19 μμ »

εγω, που ειμαι δωδεκαθεϊστής, λέτε να μου κάνουν τα ίδια αν με πιάσουν ή τη σκαπουλάρω;
Όταν έρθει ο γενειοφόρος εκτελεστής, δεν καταλαβαίνει ούτε από Δωδεκάθεο, ούτε από τον Ζωροάστρη, ούτε από τον Μανιτού, ούτε από τον Τουτάτη, ούτε από τους θεούς της Ασγάρδης. Ο Αλλάχ είναι ένας και προφήτης του ο Μωάμεθ.
Άμα αλλαξοπιστήσεις και αρχίσεις τα Αλλάχ ουάκμπαρ και τα προσκυνήματα τότε πιθανόν και να τη γλυτώσεις.
Για τους αμετακίνητους στην Πίστη τους, ένα καλάσνικοφ και κάμποσα εκρηκτικά για την ανατίναξη μαζί με τους εισβολείς όταν σωθούν τα πυρομαχικά και είναι περικυκλωμένοι, όπως έκανε ο Καψάλης στο Μεσολόγγι και ο Σαμουήλ στο Κούγκι.


πες του γενειοφόρου εκτελεστή να έρθει με φόρα,με μεγάλη φόρα και να μου κλάσει τα ######α.Θα τον γεμίσω κουμπότρυπες τον βρωμόπουστα Θυμός ,αυτές τις αμερικάνικες με το λίπος γουρουνιού για να πάρει τ######α μου και μετα θάνατον. Θυμός
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Ιούλιος 11, 2013, 11:07:35 μμ »

Bασιλη θα σε παρακαλεσω να προσεχεις λιγο τον τροπο γραφης σου και να αποφευγεις τις βρισιες οταν γραφεις
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
DimitriG
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 466


ΙΣΧΥΣ ΜΑΣ Η ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Ιούλιος 11, 2013, 11:14:58 μμ »


κύριε Βασίλη μην κάνετε τέτοιες σκέψεις, βρώμικες. Θα σας κάψει ο Γιαχβέ στην κόλαση, εκτός αν είστε μοναχός...
Ο σεβασμός της θρησκείας του άλλου είναι ένδειξη πολιτισμικής ανωτερότητας.
Από την άλλη, η προκατάληψη, η εξομοίωση, η γενίκευση, ο χλευασμός και η προσβολή των συμβόλων και των ταγών άλλων θρησκειών, από όπου και αν προέρχεται, δεν τιμά κανέναν.
Καταγράφηκε

ΠΥΡ+ΥΔΩΡ = ΑΝΘΡΩΠΟΣ+ΙΔΕΑ+ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ = 1884
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3544


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Ιούλιος 11, 2013, 11:29:18 μμ »

    Εγώ έχω να παρατηρήσω τα εξής...Οι μουσουλμάνοι είναι ο μοναδικός λαός που η θρησκεία τους παραπέμπει σε δολοφονίες και τρομοκρατικές ενέργειες!!(Όποιος πιστεύει κάτι διαφορετικό απο μας τον σκοτώνουμε)
Εμείς στην Ελλάδα είμαστε τυχεροί γιατί δεν έχουμε βιώσει τρομοκρατικές ενέργειες αλλά βιώνουμε το εξής περίεργο!Βιάζουν κλέβουν και σκοτώνουν για πλάκα για λίγα λεφτά (πράγμα λογικό αφού έρχονται απο χώρες που βιώνουν πόλεμο) όμως στην χώρα τους το ξέρετε ότι τιμωρείται με θάνατο και λιθοβολισμό ο βιασμός και η κλοπή με κόψιμο του χεριού??!!!Για πηγαίνετε στο καταρ και δείτε πως πουλάνε τον χρυσό..παρατημένο σε πάγκους και όταν θέλουν να ξεκουραστούν πετάνε ένα σεντόνι απο πάνω!
Επίσης όταν τους βλέπεις στο δρόμο έχουν κατεβασμένο κεφάλι και έχεις μια διάθεση να τους λυπηθείς αλλά όταν ενώνονται σε μάζα στο βωμό της θρησκείας τότε δεν φοβούνται τίποτα!
2 εκατομμύρια μουσουλμάνους στην Ελλάδα και τους δίνουμε το σεφ και το οακα για προσκύνημα!!!
Κάποτε είχε πει για πλάκα ο Παναγιώταρος , ότι ας μαζευτεί όλη η αστυνομία εκεί που προσκυνάνε να αρχίσουν τις συλλήψεις και θα έχουν λύσει το μεταναστευτικό!!! Γλώσσα
Καταγράφηκε

DimitriG
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 466


ΙΣΧΥΣ ΜΑΣ Η ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Ιούλιος 11, 2013, 11:41:20 μμ »


πες του γενειοφόρου εκτελεστή να έρθει με φόρα,με μεγάλη φόρα και να μου κλάσει τα ######α.Θα τον γεμίσω κουμπότρυπες τον βρωμόπουστα Θυμός ,αυτές τις αμερικάνικες με το λίπος γουρουνιού για να πάρει τ######α μου και μετα θάνατον. Θυμός
Λυπάμαι Αντώνη, αλλά ο Βασίλης καλά τα λέει.
Το είδες το βίντεο; Είπαμε ότι είμαστε ανώτεροι, αλλά όταν βλέπεις, ανθρώπους μόνους και αβοήθητους μόνο και μόνο επειδή πιστεύουν σε κάτι διαφορετικό, να τους σφάζουν στο γόνατο, να τους κόβουν λίγο λίγο το κεφάλι, και μετά να περνάνε ένας -ένας από τον όχλο να φτύνουν τον νεκρό και να βγάζουν φωτογραφίες για σουβενίρ, σου γυρνάει ή δεν σου γυρνάει το μυαλό;
Για την ιστορία, ο Επίσκοπος Παύλος, είχε σπουδάσει στη Θεσσαλονίκη και όσοι Τον είχαν γνωρίσει, μιλούν για έναν ενάρετο Άνθρωπο, με Ήθος, Γνώσεις και ειλικρινή Χριστιανική Πίστη. Η παρουσία Του λάμπρυνε την πόλη.

Το επαναλαμβάνω, για να κάνετε συγκρίσεις με τους δικούς μας. Ο Επίσκοπος Παύλος, δεν δείλιασε, δεν σκέφτηκε τη ζωή του. Πήγε στο στόμα του λύκου, να διαπραγματευθεί να απελευθερωθούν 2 άλλοι κληρικοί που είχαν απαχθεί νωρίτερα. Κάποιοι το θεωρούν αυτό που έκανε αδιανόητο, όμως έτσι είναι. Χρειάζεται Ψυχή για να αψηφίσεις τον θάνατο και να προστρέξεις να βοηθήσεις αυτόν που κινδυνεύει και έχει ανάγκη κάποιος να νοιαστεί γι'αυτόν. Για τους Επισκόπους ποιος πραγματικά νοιάστηκε; ΚΑΝΕΙΣ.
Γι'αυτό μιλάω για Παγκόσμια Ντροπή και Αίσχος.

Που είσαι Ήρωα Μπικάκη, να σηκωθείς από τον Τάφο, να τους πάρεις παραμάζωμα.
Καταγράφηκε

ΠΥΡ+ΥΔΩΡ = ΑΝΘΡΩΠΟΣ+ΙΔΕΑ+ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ = 1884
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3544


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Ιούλιος 12, 2013, 12:33:39 πμ »

είδα το βίντεο και είναι σοκαριστικό.....αν είναι δυνατόν...σε αυτούς πραγματικά σφαίρα με κρέας όπως λέει και ο Βασίλης!!  Θυμός
Καταγράφηκε

rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #37 στις: Ιούλιος 12, 2013, 05:07:01 πμ »

Bασιλη θα σε παρακαλεσω να προσεχεις λιγο τον τροπο γραφης σου και να αποφευγεις τις βρισιες οταν γραφεις

οκ,τα πήρα προς στιγμήν στο κεφάλι Τόνυ.Ειδα και το βίντεο με τους αποκεφαλισμούς......καλά εάν ήσουν εκεί με ένα μινι γκαν δεν θα τους έστελνες όλους σε ένα τόπο χλοερό να τρώνε πιλάφι χαλασμένο και να έχουν γκόμενες χοντρές και άπλυτες? Σαρκασμός
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Ιούλιος 12, 2013, 08:17:57 πμ »

Το ιερό τους βιβλίο το Κοράνι αναφέρει πως όλοι οι άπιστοι πρέπει να πεθάνουν και μάλιστα είναι καθήκον ενός μουσουλμάνου να προβαίνει σε τέτοιες πράξεις.
Να μην ξεχνάμε επίσης πως οι αιρέσεις στην θρησκεία τους είναι 13 στον αριθμό και υπάρχει τεράστιο μίσος μεταξύ των.
Και θέλουμε να τους φτιάξουμε και τζαμί, ποιά αίρεση θα το διοικεί?
Και τι θα γίνει όταν θα αρχίζουν να σφάζονται μεταξύ τους?
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Ιούλιος 12, 2013, 08:21:59 πμ »

Παρακάτω ένα βίντεο από έναν άνθρωπο που γνωρίζει πολλά μιας και είναι Σύριος για την κατάσταση που επικρατεί αυτή τη στιγμή στη Συρία.
Λέει επίσης ποιό είναι το σχέδιο και γιατί γίνονται όλα αυτά.
Πιστεύω ότι αξίζει να το δείτε.

Ο Γ.ΠΑΪΣΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ 85 ΠΟΣΟ ΘΑ ΔΙΑΡΚΕΣΕΙ Η ΚΡΙΣΗ SUBS

Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Ιούλιος 12, 2013, 08:28:55 πμ »

Έιχα πει στον εαυτό μου να μην ξαναγράψω σε άσχετα με νομισματικα θεματα στο Στεκι γιατι θεωρώ πως παίρνει λάθος δρομο το σαιτ αλλά θα κανω μια εξαίρεση σημερα.

Μην βάζετε όλους τους μουσουλμάνουν στο ιδιο καλάθι.Γαμα το κορανι Ηλία , το εχω διαβάσει (εκδοσεις Κακτος) και λεει πολλά αντικρουόμενα μέσα όπως άλλωστε και η Βίβλος. Υπαρχουν οι μουσουλμάνοι , υπαρχουν, οι ισλαμιστές και οι πιο ακραίοι ισλαμιστές που τηρουν κατα γραμμα το κορανι. Οι τελευταίοι είναι προβλημα , οι υπολοιποι είναι ακακοι και καλοί άνθρωποι.

Φανταστείτε εναν χριστιανό ορθόδοξο και εναν ΠΑΛΙ χριστιανό ορθόδοξο που ήταν εξω απο το θεατρο πριν κανα εξάμηνο που προσπαθούσανε να ματαιώσουνε παρεα με ΧΑυγιτες μια θεατρική παρασταση. Χ. Ο. και οι δύο αλλά με ακρατο φανατισμό ο δεύτερος.

Οι ταραχές στην Τουρκία γινονται μεταξύ αυτών που θελουν να τηρείται ευλαβικά το Κορανι(ερντογαν) και σε αυτούς που πιστεύουν πως το κορανι λεει - ορθα κοφτά - μαλακίες και η Τουρκία πρεπει να προσετεριστεί στην Ευρώπη, να τρώνε ότι θελουν κλπ κλπ κλπ. Και οι ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΙ. Εχει διαφορά όμως.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Ιούλιος 12, 2013, 08:30:23 πμ »

Ο Παϊσιος Ηλία πρεπει να ρουφούσε πολύ χόρτο.Με όλο το σεβασμό προς εκείνους που τον ασπάζονται.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Ιούλιος 12, 2013, 08:40:20 πμ »

Ο Παϊσιος Ηλία πρεπει να ρουφούσε πολύ χόρτο.Με όλο το σεβασμό προς εκείνους που τον ασπάζονται.
Δες το βίντεο ρε Βασιλάκη και άσε τον Παϊσιο, ο άνθρωπος λέει για την κατάσταση στη Συρία και τι παίζει εκεί εκτός των άλλων.
Ο άνθρωπος αυτός εργάζεται στη NASA και είναι ακαδημαϊκός.
Η συντριπτική πλειοψηφία των χριστιανών στη Συρία είναι Ελληνορθόδοξοι και ομιλούν Ελληνικά.

Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Ιούλιος 12, 2013, 08:58:35 πμ »

Οι Τούρκοι του Ευρωπαικού κομματιού δεν έχουν καμία σχέση με τους υπόλοιπους μουσουλμάνους. Είναι μουσουλμάνοι μόνο στα χαρτιά. Ούτε οι υπόλοιπες μουσουλμανικές χώρες τους θεωρούν μουσουλμάνους. Το γνωρίζω καλά γιατί τους έχω ζήσει αρκετά χρόνια και έχω πολύ καλούς φίλους στην Κωνσταντινούπολη.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Ιούλιος 12, 2013, 09:46:57 πμ »

Οι Τούρκοι του Ευρωπαικού κομματιού δεν έχουν καμία σχέση με τους υπόλοιπους μουσουλμάνους. Είναι μουσουλμάνοι μόνο στα χαρτιά. Ούτε οι υπόλοιπες μουσουλμανικές χώρες τους θεωρούν μουσουλμάνους. Το γνωρίζω καλά γιατί τους έχω ζήσει αρκετά χρόνια και έχω πολύ καλούς φίλους στην Κωνσταντινούπολη.
Οι Τούρκοι στην ουσία δεν υφίστανται ως Έθνος.
Το Τουρκικό κράτος αποτελείται από Αρμένιους, Κούρδους, Έλληνες, Τουρκμένους και Σελτζούκους. Ομιλώ πάντα για τη ράτσα.
Αυτοί που πήραν την Πόλη με τον Μωάμεθ τον Πορθητή ήταν Σελτζούκοι δηλαδή απόγονοι των Μογγόλων.
Το μόνο που τους ενώνει σήμερα είναι η θρησκεία αν και υπάρχουν εκατομμύρια κρυφοχριστιανοί που κάνουν τις τελετές τους με άκρα μυστικότητα.
Το μέλλον της Τουρκίας είναι προδιαγεγραμμένο με κατάληξη την διάσπασή της.
Ήδη οι Κούρδοι του βόρειου Ιράκ ανακοίνωσαν την ανεξαρτησία τους.
Τα γεγονότα θα τρέξουν γρήγορα.   
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 15
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences