Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 12:58:35 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 5 δρχ οθωνας(διαφορες)  (Αναγνώστηκε 13323 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Φεβρουάριος 28, 2011, 12:59:02 μμ »

λεωνιδα ο γιαννηςτ ειμαι,και εννοουσα κοπη αθηνων με την κουκουβαγια(το περιβοητο πουλακι),εγω δινω και 400ευρω και ας ειναι τρυπια,οσο για το θεμα που μου ειχες πει,μπορει να σου βρω  20 που μου ειπες,θα στην κανω δωρο,απο ενα φιλο που ξερω οτι εχει,σε αρκετα καλη κατασταση.εγω δεν πουλαω νομισματα,μονο αν βρεθουμε απο κοντα αλλιως,δεν θελω να μπλεκω χωρις λογω,μου αρεσει δεν μου αρεσει κλπ.σε χαιρετω φιλικα γιαννηςτ
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Φεβρουάριος 28, 2011, 01:51:56 μμ »

αυτο λεω και εγω ο κυριος ομως που ανεβασε την φωτο δεν ξερει τι εχει οποτε καλο ειναι να του πουμε ακριβως τι εχει και ποσο κανει πανω κατω  για αυτο του απαντησα και εγω για το πουλι μην ψαχνει ο ανθρωπος κανενα παπαγαλακι η καναρινι

οπως και εγω πριν απο λιγω καιρο μου εδιχναν την κουκουβαγια και εγω ελεγα εχω το ιδιο και γελαγανε οι παπουδες  Χαμόγελο Χαμόγελο παρε και το τρυπιο δωρο χαρα εγω, χαβαλε οι παπουδες ,παρε και ενα καλο χαρα εγω χαβαλε αυτοι , παρε και αυτο (κιτρινο μεταλο εξ ασιας, χαρα εγω χαβαλε αυτοι ) οποτε  αγαπητε γιαννιστ πολυ δουλεμα τα γεροντια

 κοστασ 6843 σου ειπαμε ποσο κανει ,απο τις 3 επιλογες σου αποκλεισαμε την 1,

τι ειναι το νομισμα σου μοναχου η παρισιου ?

καλα τα λεω(απευθηνομαι στους παλιους ) βελτιωθηκα καθολου Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Φεβρουάριος 28, 2011, 08:30:02 μμ »

συγνωμη λεωνιδα σε μπερδεξα με τον βαγγελη, γιατι μου εστειλε ενα μηνυμα στο κινητο, μηπως ειχα κανενα  δευτερο.εικοσαλεπτο του γεωργιου,αλλα δεν ειχα.θα του βρω ομως.παλια, οπως ειπες ειχε πολλη πλακα τους καινουργιους τους παιρναν και λιγο στο ψιλο,αλλα με ωραιο τροπο οι πιο πολλοι.σε εμενα τρεις εχανε μια βαρεια ,και μου την πουλαγανε ,για απλη παρισιων,εκει να δεις δουλεμα. εγω το επαιζα πονηρος αυτοι δεν ξεραν γιατον φονο,αλλα στην τελικη μου εξηγησαν ωρισμενα πραγματα ως προς την απληστεια,κουτοπονηρια οπως θελει το λεει κανεις ,σε χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Μάρτιος 01, 2011, 03:12:31 μμ »

τουλαχιστον εμενα με δουλεψαν με δουλευουν χαβαλεδιαζουμε αλλα κατι μου δινουν ασε θα πεσει πολυ γελιο γιατι τους την εχω στημενη με κατι κιτρινα και περιμενω την ανταλλαγη. βεβαια θα τα επιστεψω αφου τους καρδικυπισω λιγο.
 
Καταγράφηκε

kostas6843
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 5


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Μάρτιος 02, 2011, 07:11:02 μμ »

Παιδεια πιστευω οτι ειναι των Παρισιων γιατι εχει 2 σαν τριγωνακια αριστερα στο1 και δεξια στο 3.Θα προσπαθησω για πιο κοντινη φοτο.
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Μάρτιος 02, 2011, 07:16:31 μμ »

κωστα αυτο ειναι  δεν χριαζεται αλλη φωτο
απλα ηθελα να καταλαβεις τι εχεις
αν το ιδιο νομισμα με αυτο που εχεις ηταν κοπης αθηνων θα ειχε 10απλασια αξια τουλαχιστον.
Καταγράφηκε

kostas6843
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 5


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Μάρτιος 02, 2011, 07:24:01 μμ »

Οριστε η φοτο, κανει 30 ευρο ειπατε των Παρισιων;
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Μάρτιος 02, 2011, 07:42:29 μμ »

Kωστα κανει 30 ευρω το τρυπιο
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Μάρτιος 03, 2011, 03:10:14 μμ »

φιλε κωστα,πραγματικα κοπη αθηνων,εστω και τρυπια δεν πρεπει να υπαρχουν,πανω απο 10-15,γιατι δεν ειναι στην ουσια νομισματα κανονικης κυκλοφοριας,απο λαθος ?καποιος εκοψε μερικα κομματια, και αυτα ο θεος ξερει πως μοιραστηκαν.τωρα,γιατι το τα εγγραφα της εποχης τα αναφερουν,σαν συγκεγκριμενη κοπη,ισως μπορει να ειναι σαν του μοναχου,αλλα καποιος εβαλε και σε μερικα και την κουκουβαγια.εγω παντως δεν νομιζω οτι θα το βρω εστω και τρυπιο.το δικο σου ειναι κανονικο παρισιων,σε χαιρετω γιαννηςτ
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences