Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 01, 2024, 03:00:03 πμ
Σελίδες: 1 ... 8 9 [10] 11
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: πολιτικες αναλυσεις  (Αναγνώστηκε 39277 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #135 στις: Ιούλιος 02, 2013, 02:02:53 μμ »

Kαι στην ζωη να μην ξεχνατε συναδελφοι  οτι το επικινδυνο σκυλι ειναι αυτο που δεν γαυγιζει.
Εγω  γι αυτο παντα μικρο καλαθι θα κρατω.

Y.S  Στα μουσουλμανικα κρατη για οσους δεν γνωριζουν ο βιασμος επισυρει την υψιστη των ποινων αλλα και ατιμαση.
Οποιος παραδειγματιζεται απο μεμονομενες περιπτωσεις μαλλον  πλαναται οικτρα ή προσπαθει να καλυψει τα <δικα του> απεχθη  εγκληματα , (της δικης του <αριας>ρατσας ας πουμε).
Γι αυτο τα αμερικανακια μετα τους απειρους βιασμους , ακρωτηρισαμους και τις γενοκτονιες αμαχων ,   εχοντας το  απλετο χιουμορ το εριξαν και στις λιπαρες σφαιρες.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 02, 2013, 02:29:44 μμ από coll » Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #136 στις: Ιούλιος 02, 2013, 03:17:27 μμ »

Αυτο που ειπα ειναι οτι παντου υπαρχουν εγκληματιες και δεν πιστευω στο οτι ολοι μεταναστες που ειναι εδω ειναι εγκληματιες.Συμφωνουμε οτι διαφονουμε απλα τα πραγματα  Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο.Οσο για την θρησκεια βαζω το παρακατω και σας αφήνω να με χαρακτηρίσετε μιας και δεν πιστευω πουθενα παρα μονο στον ΑΝΘΡΩΠΟ  Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Φιλί .
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ-ΧΑΤΖΑΚΗΣ
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 02, 2013, 03:28:24 μμ από dimitris1980 » Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #137 στις: Ιούλιος 02, 2013, 03:48:56 μμ »

ρε παιδιά,σας ακολουθούν όλους τα βιώματα των γονέων σας.
Γόνοι αριστερών ,νέοι αριστεροί.
Γόνοι δεξιών,νέοι δεξιοί.

Μασάτε την ίδια καραμέλα που σας την επέβαλαν οι δημιουργοί του διαίρει  και βασίλευε.

Αγαπήστε τον τόπο σας και τους ιδίους της φυλή σας.

Γίνετε ξανά αυτό που έχετε στο dna σας,γίνετε Ελληνες.

Λετε για τους Αμερικάνους που σε κάθε σπίτη τους υψώνουν και τιμούν την αστερόεσα.

Ακομη και αυτά τα ζώα οι σκατόμαυροι τιμούν τις παραδόσεις,την θρησκεία και την φυλή τους.

Εμείς γιατί οχι.

Εθνος,φυλή ομοιογένεια ισον συνεχιζω να υπάρχω.

Δεν ειμαστε ολοι ιδιοι ρε παιδια,κοιταξτε και τη φυση γυρω σας.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #138 στις: Ιούλιος 02, 2013, 03:56:49 μμ »

Βασιλη πρωτον ριξε μια ματια στα π.μ σου  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Δευτερων ποιος ειναι ο Αμερικανος σαν φυλη?

Αν ειναι ετσι γιατι λενε οτι ο Σχορσιανητης δεν ειναι Ελληνας?

Ποιος ειναι αυτος που θα πει στο γονιο του οτι το παιδι του δεν ειναι Ελληνας ?

Το παραπανω το λεω γιατι αν ηταν στο Αμερικα που λετε θα ηταν  μια χαρα το παιδι και θα του ελεγαν λαλακιες τα φασιστακια απο μακρια παντα γιατι απο κοντα θελει καμια 50 αρια απο δαυτα  Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο .
Καταγράφηκε
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3538


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #139 στις: Ιούλιος 02, 2013, 04:11:05 μμ »

Συμφωνω σε όλα εκτός απτο σκατομαυροι και τα λοιπά!
Στην Ελλάδα αυτο που μου την σπάει είναι ότι πολύ εύκολα κατηγορούμε την χώρα μας και εξυμνούμε τους άλλους!Είμαστε πανυγιρτζίδες!Μόνο σε κανένα Eyro 2004  η σε καμία νίκη της Ελλάδας θυμόμαστε πόσο περήφανοι είμαστε!Σε κάθε πορεία εμφανίζονται μαυροφόροι που καίνε ελληνικές σημαίες!Ας το κάνουν αυτό στην Τουρκία η στην Αμερική να δουν πως θα τρέχουν!Εδω καθόμαστε σαν τα ζώα!Έχουμε φτάσει σε σημείο να θεωρούμε τον πατριώτη , φασίστα και όποιον φοράει μπλούζα με σημαία της Ελλάδας χρυσαυγίτη!!!Εκεί φτάσαμε!!!Έλεος!!

Δεν είμαι ρατσιστής ούτε φασίστας αλλά αγαπάω πολύ την χώρα μου και θα πολεμούσα γιαυτήν!Αλλά σκεφτείτε πόσοι αλλοδαποί ήρθαν και έπεσαν τα μεροκάματα κατακόρυφα ακόμα και στην οικοδομή!Πως να πάει ο Έλληνας να δουλέψει όταν εκεί που έπαιρνε 40 ευρώ μεροκάματο στην οικοδομή , ήρθε ο Αλβανός -Πακιστανός και τώρα αφρικανός και λέει στον εργολάβο ότι το κάνω για 20  ευρώ!Ποιόν θα κρατήσει??Το ίδιο και στα βενζινάδικα που σε διάστημα 3 χρόνων εξαφανίστηκαν όλοι οι έλληνες!!Γιατί άραγε???Που είνα ιτο κράτος να τα τσεκάρει όλα αυτά??Να ρίξει πρόστιμα σε όλους τους εργοδότεσ??Σκεφτείτε και το Φπα που χάνει το κράτος απτους εργαζόμενους που δουλεύουν στα μαύρα και είναι παράνομα στην χώρα!!Πολύ μαύρο χρήμα!Ακόμα και η μαφία που διοικεί στην Ελλάδα δεν είναι ελληνική!!Τι να λέμε τώρα...
Σκεφτείτε εσείς οι μεγαλύτεροι ότι δεν είναι τυχαίο ότι η νεολαία ψηφίζει ΧΑ!Δεν είναι μόνο απο αντίδραση αλλά είναι μορφωμένοι πλέον και καταλαβαίνουν την δυσκολία να βρεις δουλειά σε αυτή την χώρα και τις λαμογιές που γίνοται από τροικα και την δήθεν κυβέρνησης κατά της χώρας!Ασ λένε ότι είναι ναζιστές αυτό δεν τους απασχολεί αυτη την στιγμή!Γιατί δεν κρίνονται απτα πολιτικά τους επιχειρήματα σαν αντιπολίτευση??Γιατί κρίνονται σαν κακοί εθνικιστές???Γιατί μοιράζουν τσάμπα τρόφιμα (το πρώτο κόμμα που το έκανε μετά απο τόσα χρόνια) και τους απαγορεύουν επειδή είναι μόνο για έλληνες??
Με την συνθήκη του Δουβλίνο 2 ποιόε φταίει και δεν μπορούν να διώξουν τους λαθρομετανάστες απο την χώρα??Ποιός την υπέγραψε??Ναι παίρνουμε λεφτά απο την ΕΕ θα πει κάποιος!Να τα χέσω τα λεφτά αν είναι να είμαστε έτσι!Αυτά τα λίγα ειχα να πω σαν ενας 24χρονος που παλεύω για να παίρνω 500-600 ευρώ  ανασφάλιστος !
Χρήστος
Καταγράφηκε

rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #140 στις: Ιούλιος 02, 2013, 04:11:24 μμ »

ο σχορσιανίτης αποτελεί την εξαίρεση που αποτελεί τον κανόνα.

Ειναι παλικάρη και παικτούρα και έχει Ελληνική συνειδηση.

Δεν με χαλάνε οι Αφρικανοι μαυροι αλλά οι Βορειοαφρικανοι,αφγανοι ,Πακιστανοι γενικά οι μουσουλμάνοι που δεν σεβονται τιποτα και κανένα.

Οι μαύροι στην κυψέλη παρότι τεμπέληδες και μαστρωποι δεν ενοχλούν.

Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #141 στις: Ιούλιος 02, 2013, 04:14:17 μμ »

Συμφωνω σε όλα εκτός απτο σκατομαυροι και τα λοιπά!
Στην Ελλάδα αυτο που μου την σπάει είναι ότι πολύ εύκολα κατηγορούμε την χώρα μας και εξυμνούμε τους άλλους!Είμαστε πανυγιρτζίδες!Μόνο σε κανένα Eyro 2004  η σε καμία νίκη της Ελλάδας θυμόμαστε πόσο περήφανοι είμαστε!Σε κάθε πορεία εμφανίζονται μαυροφόροι που καίνε ελληνικές σημαίες!Ας το κάνουν αυτό στην Τουρκία η στην Αμερική να δουν πως θα τρέχουν!Εδω καθόμαστε σαν τα ζώα!Έχουμε φτάσει σε σημείο να θεωρούμε τον πατριώτη , φασίστα και όποιον φοράει μπλούζα με σημαία της Ελλάδας χρυσαυγίτη!!!Εκεί φτάσαμε!!!Έλεος!!

Δεν είμαι ρατσιστής ούτε φασίστας αλλά αγαπάω πολύ την χώρα μου και θα πολεμούσα γιαυτήν!Αλλά σκεφτείτε πόσοι αλλοδαποί ήρθαν και έπεσαν τα μεροκάματα κατακόρυφα ακόμα και στην οικοδομή!Πως να πάει ο Έλληνας να δουλέψει όταν εκεί που έπαιρνε 40 ευρώ μεροκάματο στην οικοδομή , ήρθε ο Αλβανός -Πακιστανός και τώρα αφρικανός και λέει στον εργολάβο ότι το κάνω για 20  ευρώ!Ποιόν θα κρατήσει??Το ίδιο και στα βενζινάδικα που σε διάστημα 3 χρόνων εξαφανίστηκαν όλοι οι έλληνες!!Γιατί άραγε???Που είνα ιτο κράτος να τα τσεκάρει όλα αυτά??Να ρίξει πρόστιμα σε όλους τους εργοδότεσ??Σκεφτείτε και το Φπα που χάνει το κράτος απτους εργαζόμενους που δουλεύουν στα μαύρα και είναι παράνομα στην χώρα!!Πολύ μαύρο χρήμα!Ακόμα και η μαφία που διοικεί στην Ελλάδα δεν είναι ελληνική!!Τι να λέμε τώρα...
Σκεφτείτε εσείς οι μεγαλύτεροι ότι δεν είναι τυχαίο ότι η νεολαία ψηφίζει ΧΑ!Δεν είναι μόνο απο αντίδραση αλλά είναι μορφωμένοι πλέον και καταλαβαίνουν την δυσκολία να βρεις δουλειά σε αυτή την χώρα και τις λαμογιές που γίνοται απο τροικα και την δήθεν κυβέρνησης κατά της χώρας!Ασ λένε ότι είναι ναζιστές αυτό δεν τους απασχολεί αυτη την στιγμή!Γιατί δεν κρίνονται απτα πολιτικά τους επιχειρήματα σαν αντιπολίτευση??Γιατί κρίνοντια σαν κακούς εθνικιστές???Γιατί μοιράζουν τσάμπα τρόφιμα (το πρώτο κόμμα που το έκανε μετά απο τόσα χρόνια) και τους απαγορεύουν επειδή είναι μόνο για έλληνες??
Με την συνθήκη του Δουβλίνο 2 ποιόε φταίει και δεν μπορούν να διώξουν τους λαθρομετανάστες απο την χώρα??Ποιός την υπέγραψε??Ναι παίρνουμε λεφτά απο την ΕΕ θα πει κάποιος!Να τα χέσω τα λεφτά αν είναι να είμαστε έτσι!Αυτά τα λίγα ειχα να πω σαν ενας 24χρονος που παλεύω για να παίρνω 500-600 ευρώ  ανασφάλιστος !
Χρήστος

ρε φίλε!

ρε φίλε μιλάς αδελφικά ρε φίλε!

εύγε και εύχομαι το καλύτερο!
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
Toni-g
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #142 στις: Ιούλιος 02, 2013, 04:28:17 μμ »

ο σχορσιανίτης αποτελεί την εξαίρεση που αποτελεί τον κανόνα.

Ειναι παλικάρη και παικτούρα και έχει Ελληνική συνειδηση.

Δεν με χαλάνε οι Αφρικανοι μαυροι αλλά οι Βορειοαφρικανοι,αφγανοι ,Πακιστανοι γενικά οι μουσουλμάνοι που δεν σεβονται τιποτα και κανένα.

Οι μαύροι στην κυψέλη παρότι τεμπέληδες και μαστρωποι δεν ενοχλούν.


Ωρες ωρες μιλας-γραφεις ακραια ,αλλα το παραπανω ειλικρινα το φχαριστηθηκα πολυ ρε Βασιλη που το γραψες. Χαμόγελο
οχι ολοι στο ιδιο σακι . Χαμόγελο

Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #143 στις: Ιούλιος 02, 2013, 04:56:45 μμ »



Οσον αφορα την δευτερη παραγραφο ,απλα και μονο επειδη αναφερει το ονομα μου, να επισημανω οτι τα συμπερασματα σου ειναι απολυτως αυθαιρετα.
Προφανως ισως δεν καταλαβες οτι η απαντηση στον Γιαννη ειχε να κανει αποκλειστικα με το forum.
Εγω ειπα οτι το προβλημα ειναι πολιτικο .και κατα συνεπεια λυνεται με πολιτικη βουληση σε 3 εισιτετραωρα.
Οι υπολοιπες <λυσεις> ειναι τουλαχιστον παραπλανητικες αν οχι επικινδυνες Κλείσιμο ματιού

Να προθεσω οτι οσοι ανθρωποι εχουν ταξειδεψει αρκετα και μαλιστα σε μερη οπου ο λευκος ειναι μια απιστη μυγα μεσα στο γαλα ,ξερουν καλα οτι το μυαλο ειναι χρησιμοτερο απο τα μπρατσα.
Εκει κολαει η μορφωση και αντιληψη που πιθανολογω οτι ΙΣΩΣ παρεξηγησες
Φίλε Σωτήρη, πολιτικές λύσεις δίνονται απο σοβαρά-οργανομενα κράτη που έχουν μεταναστευτική πολιτική. Δυστυχώς αυτο δεν ισχύει για την Ελλάδα.

Επιπλέον, η Ελλάδα δεν μπορει να πάρει πια τέτοιες αποφάσεις διότι

1) αλλοι αποφασίζουν;

2) αυτοί που αποφασίζουν, σε πληρώνουν να έχεις ότι καρυδιάς καρύδι στην χώρα σου, γιατί δεν τους θέλουν στην δική τους.

3) το πρόβλημα εχει ξεφύγει, και δυστυχώς η βία φέρνει βία.

« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 02, 2013, 05:13:08 μμ από wavelet » Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #144 στις: Ιούλιος 02, 2013, 05:12:13 μμ »

Kαι στην ζωη να μην ξεχνατε συναδελφοι  οτι το επικινδυνο σκυλι ειναι αυτο που δεν γαυγιζει.
Εγω  γι αυτο παντα μικρο καλαθι θα κρατω.

Y.S  Στα μουσουλμανικα κρατη για οσους δεν γνωριζουν ο βιασμος επισυρει την υψιστη των ποινων αλλα και ατιμαση.
Οποιος παραδειγματιζεται απο μεμονομενες περιπτωσεις μαλλον  πλαναται οικτρα ή προσπαθει να καλυψει τα <δικα του> απεχθη  εγκληματα , (της δικης του <αριας>ρατσας ας πουμε).
Γι αυτο τα αμερικανακια μετα τους απειρους βιασμους , ακρωτηρισαμους και τις γενοκτονιες αμαχων ,  εχοντας το  απλετο χιουμορ το εριξαν και στις λιπαρες σφαιρες.
Επισης να τονίσω για όσους δεν με ξέρουν, οι καλύτεροι φίλοι μου είναι αλλοδαποί. Αν εξαιρέσεις την άρια φυλή που αναφέρεις, οι κολλητοί μου είναι απο τα Καμερούν και τη Γκανα! Έχω πολλούς φίλους μουσουλμάνους, απο Σαουδικη Αραβια και απο Τουρκία. Τους έχω φιλοξενήσει στο σπίτι μου και αυτοί στο δικό τους. Έχω φάει παραδοσιακά φαγητά τους που ούτε τα γνωρίζεται. Οι αφγανοι, οι Πακιστανοί, οι αλγερινοι κτλ, οι πλείστοι απο αυτούς, δεν εχουν καμια σχεση με αυτες τις φυλές, είναι άγρια θηρία απο τη φύση τους. Τους εχω ζήσει στη Αγγλία πολύ καλά. Εσύ; Δεν είναι τυχαίο πως για να τους ελέγξουν τους κυβερνανε με τον βουρδουλα. Τα άγρια θηρία όσο και αν τα ταισεις θα έρθει η στιγμή που θα σε κάνουν μια χαψιά, νόμος της ζούγκλας.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 02, 2013, 05:42:25 μμ από wavelet » Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #145 στις: Ιούλιος 02, 2013, 11:30:02 μμ »

Kαι στην ζωη να μην ξεχνατε συναδελφοι  οτι το επικινδυνο σκυλι ειναι αυτο που δεν γαυγιζει.
Εγω  γι αυτο παντα μικρο καλαθι θα κρατω.

Y.S  Στα μουσουλμανικα κρατη για οσους δεν γνωριζουν ο βιασμος επισυρει την υψιστη των ποινων αλλα και ατιμαση.
Οποιος παραδειγματιζεται απο μεμονομενες περιπτωσεις μαλλον  πλαναται οικτρα ή προσπαθει να καλυψει τα <δικα του> απεχθη  εγκληματα , (της δικης του <αριας>ρατσας ας πουμε).
Γι αυτο τα αμερικανακια μετα τους απειρους βιασμους , ακρωτηρισαμους και τις γενοκτονιες αμαχων ,  εχοντας το  απλετο χιουμορ το εριξαν και στις λιπαρες σφαιρες.
Επισης να τονίσω για όσους δεν με ξέρουν, οι καλύτεροι φίλοι μου είναι αλλοδαποί. Αν εξαιρέσεις την άρια φυλή που αναφέρεις, οι κολλητοί μου είναι απο τα Καμερούν και τη Γκανα! Έχω πολλούς φίλους μουσουλμάνους, απο Σαουδικη Αραβια και απο Τουρκία. Τους έχω φιλοξενήσει στο σπίτι μου και αυτοί στο δικό τους. Έχω φάει παραδοσιακά φαγητά τους που ούτε τα γνωρίζεται. Οι αφγανοι, οι Πακιστανοί, οι αλγερινοι κτλ, οι πλείστοι απο αυτούς, δεν εχουν καμια σχεση με αυτες τις φυλές, είναι άγρια θηρία απο τη φύση τους. Τους εχω ζήσει στη Αγγλία πολύ καλά. Εσύ; Δεν είναι τυχαίο πως για να τους ελέγξουν τους κυβερνανε με τον βουρδουλα. Τα άγρια θηρία όσο και αν τα ταισεις θα έρθει η στιγμή που θα σε κάνουν μια χαψιά, νόμος της ζούγκλας.

Πολυ χαιρομαι που δεν τσουβαλιαζεις ολους τους μη Ελληνες και θεωρεις οτι ο εγκληματιας ειναι εγκληματιας απο οποια ρατσα κι αν προερχεται.
Παντως  προσοχη στα ρατσιστικα προπαγανδιστικα αρθρα διοτι βλαπτουν σοβαρα την υγεια μας, πατοντας εντεχνα  πανω στην εθνικιστικη  συνειδηση που ολοι διαθετουμε.
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #146 στις: Ιούλιος 03, 2013, 12:00:52 πμ »

Το πρόβλήμα Σωτήρη είναι οτι σε λίγο όχι η εθνικιστική που αναφέρεις αλλά η οποιαδήποτε ελληνική συνείδηση θα χαθεί. Ο βασίλης ανέφερε για αυτόχθονες Έλληνες, σε λίγο καιρό, όπως διαιωνίζεται η κατάσταση, θα είσαι μετάναστης στην ίδια σου την χώρα. Τότε θα είναι αργά. Εγώ τουλάχιστον επέλεξα να είμαι εξωτερικός μετανάστης συνειδητά και δεν το έχω μετανοιώσει.... Μακάρι ούτε εσύ. Φιλικά.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #147 στις: Ιούλιος 04, 2013, 10:34:20 πμ »

Ο Σχορτσιανίτης έχει Ελληνα πατέρα και μητέρα ξένη. Την είχα πετύχει πριν πολλά χρόνια σε 1 τουρνουά στο κλειστό του Πανιωνίου, όπου ο Σοφοκλής έπαιζε στην ομάδα του Ηρακλή. Εντυπωσιακή γυναίκα. Ψηλή και γεμάτη. Σαν τον γιό της, στο πιο γυναικείο όμως.  Χαμόγελο

Οσο για τα Μουσουλμανικά κράτη, ο πατέρας είχε δουλέψει πολλά χρόνια σε Λιβύη και Σαουδική Αραβία. Εχω ακούσει πολλές ιστορίες για την θέση της γυναίκας σε τέτοιες κοινωνίες. Και δεν ήταν όλλες όμορφες ιστορίες...

Επίσης πριν αρκετά χρόνια τα είχα με μια κοπέλα που μεγάλωσε στα ΗΑΕ. Λοιπόν η κοπέλα, αν και Ελληνίδα, είχε τέτοια βιώματα που απο ενα σημείο και μετά δεν μπορούσα να συνεχίσω μαζί της. Ενοιωθε συνεχώς και συμπεριφερόταν πολλές φορές σαν κατώτερος άνθρωπος.
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #148 στις: Ιούλιος 04, 2013, 04:39:19 μμ »

Ο Σχορτσιανίτης έχει Ελληνα πατέρα και μητέρα ξένη. Την είχα πετύχει πριν πολλά χρόνια σε 1 τουρνουά στο κλειστό του Πανιωνίου, όπου ο Σοφοκλής έπαιζε στην ομάδα του Ηρακλή. Εντυπωσιακή γυναίκα. Ψηλή και γεμάτη. Σαν τον γιό της, στο πιο γυναικείο όμως.  Χαμόγελο

Οσο για τα Μουσουλμανικά κράτη, ο πατέρας είχε δουλέψει πολλά χρόνια σε Λιβύη και Σαουδική Αραβία. Εχω ακούσει πολλές ιστορίες για την θέση της γυναίκας σε τέτοιες κοινωνίες. Και δεν ήταν όλλες όμορφες ιστορίες...

Επίσης πριν αρκετά χρόνια τα είχα με μια κοπέλα που μεγάλωσε στα ΗΑΕ. Λοιπόν η κοπέλα, αν και Ελληνίδα, είχε τέτοια βιώματα που απο ενα σημείο και μετά δεν μπορούσα να συνεχίσω μαζί της. Ενοιωθε συνεχώς και συμπεριφερόταν πολλές φορές σαν κατώτερος άνθρωπος.


και άφησες τέτοια γυναίκα ρε μεγάλε?
Η καλή νοικοκυρά είναι δούλα κ κυρά.χε χε χε
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #149 στις: Ιούλιος 04, 2013, 08:07:50 μμ »

Ο Σχορτσιανίτης έχει Ελληνα πατέρα και μητέρα ξένη. Την είχα πετύχει πριν πολλά χρόνια σε 1 τουρνουά στο κλειστό του Πανιωνίου, όπου ο Σοφοκλής έπαιζε στην ομάδα του Ηρακλή. Εντυπωσιακή γυναίκα. Ψηλή και γεμάτη. Σαν τον γιό της, στο πιο γυναικείο όμως.  Χαμόγελο

Οσο για τα Μουσουλμανικά κράτη, ο πατέρας είχε δουλέψει πολλά χρόνια σε Λιβύη και Σαουδική Αραβία. Εχω ακούσει πολλές ιστορίες για την θέση της γυναίκας σε τέτοιες κοινωνίες. Και δεν ήταν όλλες όμορφες ιστορίες...

Επίσης πριν αρκετά χρόνια τα είχα με μια κοπέλα που μεγάλωσε στα ΗΑΕ. Λοιπόν η κοπέλα, αν και Ελληνίδα, είχε τέτοια βιώματα που απο ενα σημείο και μετά δεν μπορούσα να συνεχίσω μαζί της. Ενοιωθε συνεχώς και συμπεριφερόταν πολλές φορές σαν κατώτερος άνθρωπος.


και άφησες τέτοια γυναίκα ρε μεγάλε?
Η καλή νοικοκυρά είναι δούλα κ κυρά.χε χε χε
Γεα σου Βασίλη Ανατολίτη.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
Σελίδες: 1 ... 8 9 [10] 11
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences