Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 12:39:24 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Δοκιμαστικές τηλεκάρτες  (Αναγνώστηκε 12030 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Μάρτιος 09, 2014, 12:10:05 μμ »

Καλή σου μέρα φίλε μου,

Ωχ... Ντροπή Ντροπή Ντροπή ...δηλαδη τα 1000 ευρώ και κάτι που έλεγες είναι 1200 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο( ερε κατι πλακες που εχουν μερικοι ανιδεοι που θελουν να πουλανε και καρτες....( δεν αναφερομαι σε σενα για να μην παρξηγηθώ Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού) Αλλα τι να περιμενεις οταν κάποιοι άλλοι πριν απο αυτους βαφτισαν τιμεσ  τυπωνοντας τες  σε βιβλια - καταλογους  και τους έκαναν να παρουν τα μυαλα τους ακομα περισσοτερο  αερα??? Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Παντως εντάξει η αλήθεια είναι πως τους ξέφυγαν και μερικα κομμάτια. Κάποια λόγω άγνοιας τα δήλωσαν άγνωστα  και  άλλα τα έβαλαν πολυ φθηνα αναλογικα με τη σπανιοτητά τους( μήπως για να εκμεταλλευτούν καταστάσεις?? θα αναρωτιόταν καποιος πονηρος νους... οχι εμείς που είμαστε καλόπιστοι... άλλοι.. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός).... Η lufthansa είναι όντως ένα απο αυτα που έβαλαν σχετικα φθηνά και παρολο την ενδιαφερουσα προσφορα σου εξακολουθει να μην βρισκεται .... και κλειστή κιόλας..... ( ανοικτή την έχω αλλά δε θα τη έδινα ούτε με στρογγυλοποίηση Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός...). Άντε για να μη φανω και γω μιζερος θα έπαιρνα τιμή καταλόγου τα Ιωάννινα 103 εα στρογγυλο  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός.... Καλή μας τύχη στο ψάξιμο.....
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2493


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Μάρτιος 16, 2014, 04:40:39 μμ »

Πολύ ενδιαφέροντα όλα αυτά που γράφετε.
Εγω πάντως το δοκίμιο που έψαχνα, το βρήκα. Ή καλύτερα, με βρήκε αυτό.  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Minos
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 361


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Μάρτιος 16, 2014, 10:04:49 μμ »

Πολύ ενδιαφέροντα όλα αυτά που γράφετε.
Εγω πάντως το δοκίμιο που έψαχνα, το βρήκα. Ή καλύτερα, με βρήκε αυτό.  Σαρκασμός

Μπράάάάάβο τύχη!!!!...

Τι να πω για σένα; Να πω ότι γεννούν και τα κοκκόρια σου;

Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2493


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Μάρτιος 17, 2014, 11:06:03 μμ »

Πολύ ενδιαφέροντα όλα αυτά που γράφετε.
Εγω πάντως το δοκίμιο που έψαχνα, το βρήκα. Ή καλύτερα, με βρήκε αυτό.  Σαρκασμός

Μπράάάάάβο τύχη!!!!...

Τι να πω για σένα; Να πω ότι γεννούν και τα κοκκόρια σου;


Γιώργο, αν ερχόταν και τσάμπα, τότε θα γεννούσαν και τα κοκόρια μου.
Αλλά κάτι έδωσα και εγώ...  Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Μάρτιος 17, 2014, 11:59:47 μμ »

Συγνώμη για την επέμβαση αλλά αφού δε ρωτάει κανένας θα ρωτήσω εγω..... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Για ποια καρτα συζηταμε οτι βρεθηκε να χαρώ και γω για την ανακάληψή της ? Και σε τι τιμή βρέθηκε?? Απορία Απορία Απορία ( Αδιάκριτη η δεύτερη ερώτηση αλλα για να μη ξαναρωταω και κουραζω Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο)
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2493


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Μάρτιος 18, 2014, 11:29:26 μμ »

Συγνώμη για την επέμβαση αλλά αφού δε ρωτάει κανένας θα ρωτήσω εγω..... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Για ποια καρτα συζηταμε οτι βρεθηκε να χαρώ και γω για την ανακάληψή της ? Και σε τι τιμή βρέθηκε?? Απορία Απορία Απορία ( Αδιάκριτη η δεύτερη ερώτηση αλλα για να μη ξαναρωταω και κουραζω Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο)
Υπομονή, θα ανέβει σύντομα φωτογραφία στο αντίστοιχο θέμα.  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
gianniblue
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 30


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Μάρτιος 28, 2014, 01:26:14 μμ »

Καλημέρα.

Δοκίμιο Παρθενώνας, με ανεστραμμένο τσιπ!

Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences