Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 08:30:07 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Κακοκαιρια στην Ελλαδα!!  (Αναγνώστηκε 1876 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« στις: Δεκέμβριος 11, 2010, 09:48:08 πμ »

Απο χθες η Ελλαδα δεχετε επιθεση απο αγρια καιρικα φαινομενα!! Μολις πληροφορηθην εκ της τηλεορασεως οτι η Αθηνα πολιορκητε γυρω γυρω απο χιονια!!
Προς ολους τους συλλεκτες φιλους διδετε η συμβουλη να μην βγουν σημερα απο το σπιτι αν δεν συντρεχει σοβαρος λογος και να κατσουν μεσα να χαζεψουν τις συλλογες του , να ταξινομησουν ξανα τα νομισματα τους και να δουν τι τους περισσευει να μου το στειλουν για δωρο τα χριστουγεννα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 11, 2010, 11:26:26 πμ »

Φυσικα και θα γινει αυτο Γιωργο.Θα γινει ομως ανταλλαγη διπλων.Θα σου δωσω εγω τα δικα μου και εσυ ενα μονολεπτο του 79 που το χεις πολλες φορες και ειναι σουπα και μηδαμινης αξιας.Τρεχω μεσα στο δωματιο να βρω τι θα σου στειλω για ανταλλαγη. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
cobra
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 13, 2010, 09:02:59 μμ »

Γειά σου Ανάργυρε. Είμαι ο Γιάννης από Νέα Αγχίαλο. Τελικά έγινα μέλος στο στέκι σας, το οποίο βρίσκω εξαιρετικά ενδιαφέρον. Γίνεται πολύ ωραία συζήτηση, ανταλλάσονται απόψεις και σκέψεις, συμβουλές, αλλά και υπάρχει και ωραίο χιούμορ από κάποια μέλη, για να σπάζει έτσι η μονοτονία της καθημερινότητας. Σου εύχομαι ολόψυχα Καλές Γιορτές και στην οικογένειά σου και Καλή Χρονιά με υγεία και επιτυχία στις συλλεκτικές σου αγορές. Επίσης θα ήθελα να πω τα Χρόνια Πολλά σε όλα τα μέλη, για τις ημέρες που έρχονται και κάθε επιτυχία στις συλλεκτικές τους αγορές και συμβουλή, μην δίνεται πολλά χρήματα γιατί οι μέρες είναι δύσκολες και θα δυσκολέψουν ακόμη περισσότερο. Σας ευχαριτώ.
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Δεκέμβριος 13, 2010, 09:54:13 μμ »

Xρονια πολλα Γιαννη και οτι επιθυμεις.
Ο Γιαννης ειναι ενας παλιος συλλεκτης απο το Βολο που γνωρισα εδω και εξι μηνες διαδικτυακα.Χαιρομαστε που ηρθες κοντα μας Γιαννη και ελπιζω να μας διαφωτισεις με τις πλουσιες γνωσεις σου πανω στο ελληνικο νομισμα.Και παλι σου ευχομαι τα καλυτερα σε σενα και την οικογενεια σου.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences