Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 16, 2024, 08:48:48 πμ
Σελίδες: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 18
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Toning δηλαδη πατινα  (Αναγνώστηκε 193461 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #195 στις: Αύγουστος 10, 2014, 12:02:53 μμ »

Για δείτε εδώ,δεν ξέρω αν φαίνεται Σαρκασμός




Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
takis123
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 160


Προφίλ
« Απάντηση #196 στις: Αύγουστος 10, 2014, 01:30:20 μμ »

Αχ  ρε Βασιλάκι,εμπλεξες και εσυ με τα κοραλομπορντωκεραμιδομωβ,βάλε στο δωμάτιο εναν κρόκο αυγού για πιο γρήγορα αποτελέσματα,ενοείται να βγει το νόμισμα απο το φακελάκι ,και οχι κάπνισμα γιατι θα πιάσει νικοτινοπισοπατίνα,λοιπόν.... καλό είναι αλλά δεν εχεις πετύχει το φωτισμό για να αναδειχτεί πιο καλά,επίσης να το φωτογραφίσεις εξω απο το φακελάκι καλό απόγευμα
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #197 στις: Αύγουστος 10, 2014, 01:39:25 μμ »

Αχ  ρε Βασιλάκι,εμπλεξες και εσυ με τα κοραλομπορντωκεραμιδομωβ,βάλε στο δωμάτιο εναν κρόκο αυγού για πιο γρήγορα αποτελέσματα,ενοείται να βγει το νόμισμα απο το φακελάκι ,και οχι κάπνισμα γιατι θα πιάσει νικοτινοπισοπατίνα,λοιπόν.... καλό είναι αλλά δεν εχεις πετύχει το φωτισμό για να αναδειχτεί πιο καλά,επίσης να το φωτογραφίσεις εξω απο το φακελάκι καλό απόγευμα
Καλε μου φιλε ετσι το αγορασα Σαρκασμός Σαρκασμός και δεν καπνίζω Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο ευτυχώς Χαμόγελο ναι οντως δεν εχει καμια σχεση με της φωτο το νομισμα.....και δεν το τρωω καλυτερα το αυγο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Να σαι καλα ευχαριστω Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #198 στις: Αύγουστος 10, 2014, 02:13:59 μμ »

Πιστεύω τώρα είναι καλύτερα Άνεση




Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #199 στις: Αύγουστος 10, 2014, 03:39:16 μμ »

βασιλη για αυγουλοποιημενα μου κανουν!!αν και δεν ειμαι απολυτα σιγουρος αλλα η πατινα δεν ειναι φυσικη,ετσι ακριβως βγαινουν τα νομισματα μετα το πειραμα με το αυγο!!ρωτα τον χανιωτη αυτος ξερει Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #200 στις: Αύγουστος 10, 2014, 04:32:27 μμ »

βασιλη για αυγουλοποιημενα μου κανουν!!αν και δεν ειμαι απολυτα σιγουρος αλλα η πατινα δεν ειναι φυσικη,ετσι ακριβως βγαινουν τα νομισματα μετα το πειραμα με το αυγο!!ρωτα τον χανιωτη αυτος ξερει Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Λευτερη δεν γνωριζω πως γινετε,εγω απλα το αγορασα γιατι μου αρεσε,τωρα αν εχει γινει απο αυγο δεν το γνωριζω Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #201 στις: Αύγουστος 10, 2014, 07:05:41 μμ »

βασιλη για αυγουλοποιημενα μου κανουν!!αν και δεν ειμαι απολυτα σιγουρος αλλα η πατινα δεν ειναι φυσικη,ετσι ακριβως βγαινουν τα νομισματα μετα το πειραμα με το αυγο!!ρωτα τον χανιωτη αυτος ξερει Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
τι τραβάνε τα κακόμοιρα τα νομίσματα ...
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #202 στις: Αύγουστος 10, 2014, 07:20:12 μμ »

βασιλη για αυγουλοποιημενα μου κανουν!!αν και δεν ειμαι απολυτα σιγουρος αλλα η πατινα δεν ειναι φυσικη,ετσι ακριβως βγαινουν τα νομισματα μετα το πειραμα με το αυγο!!ρωτα τον χανιωτη αυτος ξερει Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
τι τραβάνε τα κακόμοιρα τα νομίσματα ...
αυτο ξαναπεστο Φανη μου...αν μπορουσαν θα μας εριχναν
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #203 στις: Αύγουστος 10, 2014, 07:24:36 μμ »

μη το λετε!!επιστημονας ειχε γινει ο χανιωτης με τα αυγα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
θυμαμε και γω πηγα να το δοκιμασω και ειχα κανει χαλια την κουζινα Σαρκασμός Σαρκασμός με εναν πλαστη με κυνηγουσε η γυναικα Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #204 στις: Αύγουστος 11, 2014, 01:55:36 μμ »

μη το λετε!!επιστημονας ειχε γινει ο χανιωτης με τα αυγα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
θυμαμε και γω πηγα να το δοκιμασω και ειχα κανει χαλια την κουζινα Σαρκασμός Σαρκασμός με εναν πλαστη με κυνηγουσε η γυναικα Σαρκασμός Σαρκασμός
ΩΜΑ ΤΑ ΕΒΑΛΕΣ ΑπορίαΜεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #205 στις: Αύγουστος 11, 2014, 02:14:48 μμ »

μη το λετε!!επιστημονας ειχε γινει ο χανιωτης με τα αυγα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
θυμαμε και γω πηγα να το δοκιμασω και ειχα κανει χαλια την κουζινα Σαρκασμός Σαρκασμός με εναν πλαστη με κυνηγουσε η γυναικα Σαρκασμός Σαρκασμός
ΩΜΑ ΤΑ ΕΒΑΛΕΣ ΑπορίαΜεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Οχι βραστα ηταν αλλα επειδη εχει περασει καιρος δεν θυμαμε τον τροπο!Την γυναικα μου θυμαμε καλα που με κυνηγουσε Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #206 στις: Αύγουστος 11, 2014, 02:26:49 μμ »

Το ειχα διαβασει το κολπο, βραζεις ενα αυγο, το σπας στην μεση και το χωνεις σε ενα μικρο ταπερακι μαζι με το νομισμα και το σφραγιζεις.
Καποιες ενωσεις του θειου που περιεχει το αυγο και η ζεστη (αφου ειναι φρεσκοβρασμενο και καυτο) δημιουργουν καποιο ειδος παρδαλης ακανονιστης πατινας, αλλα δεν νομιζω αυτα τα πραγματα να μενουν μονιμα, κατα πασα πιθανοτητα φευγουν με ενα ελαφρυ σαπουνισμα σε ζεστο νερο..
Ασε που θα σκυλοβρωμαει και αυγουλιλα..
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #207 στις: Αύγουστος 11, 2014, 02:46:30 μμ »

καπως ετσι ειναι αλλα σα να θυμαμε και αλουμινοχαρτο στο κολπο!!
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #208 στις: Αύγουστος 11, 2014, 02:53:09 μμ »

Το αλουμινοχαρτο το τυλιγεις στο κεφαλι σου για να πεσουν πιο μ.αλακα τα χτυπηματα με τον πλαστη που θα σου καταφερει η γυναικα σου, μιας και θα της σκυλοβρωμισεις την κουζινα , θα της αχρηστεψεις το ταπερ και θα χαλαλησεις ενα αυγο, που τα ειχε μετρημενα για να φτιαξει μαγιονεζα.... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #209 στις: Αύγουστος 11, 2014, 02:54:33 μμ »

Βρε μου δώσατε ιδέα τώρα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Άνεση Άνεση Άνεση
Εχω δυο ορυκτά κρύσταλλα θείου λες να βάλω ένα μικρής αξίας ασημένιο νόμισμα να δω τι θα γίνει Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
Σελίδες: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 18
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences