Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 09:43:37 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 2 δρχ 1868  (Αναγνώστηκε 8685 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Απρίλιος 19, 2013, 05:16:35 μμ »

Δες απο κατω πως φευγει η γεμιστηρα!!  Κλείσιμο ματιού
Αυτα τα νεα οπλα  εμενα δεν με συγκινουν , τα εχουν ομως φιλοι μου και πολλες φορες τα περιεργαζωμε.

Υ,Γ Την Κυριακη θα ειμαι στον Ζαρο να φτιαχνω μια εξεδρα στον σκοπευτικο ομιλο 18 μετρων για να τρεχει πανω ενα ψευτικο λαγουδακι σκοποβολης!! (μεχρι να μας στειλει ο Αντωνης τα κουνελια του)  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Φερε το δικο σου κουμπιουτερακι να φερω και εγω το δικο μου να τα δοκιμασουμε  Κλείσιμο ματιού

1) η διαπιστωση σου για την γεμιστηρα εχει να κανει με τις επιλογες των παραπανω πιστολιων που μου ανεφερες η ακολουθειται απο την επομενη σου προταση σχετικα με το προσωπικο σου γουστο?

2) Ζαρο ε??πωωωω,ωραια φαση!!περνα απο την κυρα-Κατερινα με τα δωματια (πισω απο το μινι-μαρκετ,απεναντι απο την βεγγερα) και δωσε χαιρετισματα απο τα Μεγαρα!! Υπεροχη και η λιμνη!!

3) Οσο για το κομπιουτερακι μου,αν μπορουσα θα ειχα παρει το παραπανω colt (σταθερη αξια και ερωτας)
οταν ηρθε η στιγμη να παρω ομως,ειχα ετοιμαστει να παρω το cz 75 kadet και τοτε βγηκε το πολυ καλο sig-sauer mosquito..αλλα τελικα δεν πηρα κανενα λογω χρηματων..και παρατησα και την σκοποβολη..η καλυτερη βαση ομως ηταν παραγγελια στον Καλκαντζακο το cz κατευθειαν απο εξω,ολο σκαλιστο στο χερι!στο παρακατω σχεδιο..αλλα ηθελε και 4-5 χιλιαρικα!!
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Απρίλιος 19, 2013, 05:35:38 μμ »

To cz ειναι αρκετα δυνατο και αξιοπιστο.
Τα πολλα φρου φρου (σκαλισματα) ομως εμενα με ξινηζουν!!
Δεν λεω οτι δεν μου αρεσουν , μου αρεσουν αλλα μονο για βιτρινα.
Εαν θες εργαλειο στο χερι σου καλυτερα να ειναι μαυρο και λειο.
Ενας φιλος προσφατα πηγε σε ενα μουσειο στην Γερμανια και μου υποσχεθηκε φωτο απο τα οσα ειδε.
Εαν δεηση και τα στειλει θα εχουμε ενα καλο θεμα στην αναλογη κατηγορια.
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Απρίλιος 19, 2013, 05:41:14 μμ »

κοιτα,εχοντας ενα οπλο-κοσμημα,δεν πηγαινεις καθε κυριακη στο πεδιο βολης και ριχνεις 10 κουτια σφαιρες...ειναι μονο για βιτρινα οπως ειπες,αντε να το βγαλεις και σε κανεναν αγωνα να κανεις το κεφι σου..απο κει και περα,προτιμω τα two-toned με μαυρο κορμο και nickel κλειστρο,η πιο σωστα,κινητο μερος..αλλα πιστευω οτι υπαρχουν πιστολια που ειναι φτιαχμενα να εχουν ενα χρωμα..ειτε μαυρο-ειτε νικελ..τα αλλα το ''χαλανε''..

αντε να ερθει ο φιλος σου να χαζεψουμε τιποτα!!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences