Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 10:03:33 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εκτίμηση αντικειμένων  (Αναγνώστηκε 10959 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
AnGad0
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 17



Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Μάρτιος 16, 2013, 05:08:52 μμ »

Καλο τριημερο με υγεια και καλη διαθεση ευχομαι κι εγω με την σειρα μου και σε σενα ! Σ' ευχαριστω ακομα μια φορα για το ενδιαφερον και τις απαντησεις σου. Το εκτιμω και παλι σ' ευχαριστω. Να εισαι καλα !
Καταγράφηκε

Παντα οταν "κατσει" η σκονη κατι φαινεται !
Μαντούση Κυρι
Επισκέπτης
« Απάντηση #31 στις: Μάρτιος 16, 2013, 08:00:22 μμ »

Καλησπερα και απο εμενα. Η ασημενια μπομπονιερα που εχετε φωτογραφια στην πρωτη σελιδα ειναι απο τον γαμο της πριγκιπισας Αλεξια. Η τιμη της ειναι γυρω στα 50-60 ευρω. Του Κωνσταντινου & της Αννας Μαριας ειναι λιγο πιο δυσκολη η Ελληνικη, η δανεζικη ειναι δυσκολη (οχι και παρα πολυ).
Καταγράφηκε
AnGad0
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 17



Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Μάρτιος 17, 2013, 07:55:33 μμ »

Καλησπερα και απο εμενα. Η ασημενια μπομπονιερα που εχετε φωτογραφια στην πρωτη σελιδα ειναι απο τον γαμο της πριγκιπισας Αλεξια. Η τιμη της ειναι γυρω στα 50-60 ευρω. Του Κωνσταντινου & της Αννας Μαριας ειναι λιγο πιο δυσκολη η Ελληνικη, η δανεζικη ειναι δυσκολη (οχι και παρα πολυ).



Καλησπερα φιλε silectra. Μαλλον θα συμφωνησω οσον αφορα την μπομπονιερα με τον rubirosa ο οποιος μου ειχε απαντησει το εξης :
Παράθεση
Ειναι η μπομπομιερα απο το γαμο του Xουαν Kαρλος και της Σοφιας, νομιζω οτι ειχε βγει μια σε δημοπρασια της athenian auctions.

Τελικα με την σειρα μου την βρηκα σε μια παλια δημοπρασια του οικου frattisauctions και σου παραθετω το link.
Παντως σ' ευχαριστω για το ενδιαφερον και την απαντηση σου !

http://frattisauctions.com/cat18antig.pdf
Καταγράφηκε

Παντα οταν "κατσει" η σκονη κατι φαινεται !
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences