Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 25, 2024, 03:03:05 πμ
Σελίδες: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 239
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΑΘΛΗΤΙΚΑ  (Αναγνώστηκε 767389 φορές)
0 μέλη και 13 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #1425 στις: Απρίλιος 17, 2014, 12:55:16 πμ »

εσυ οταν
Λοιπον η κουβεντα αυτη τελειωσε για εμενα.
Δειτε εδω το γκολακι του Bale πως τον πεταει εξω ο αλλος και μετα πως τον περναει καλπαζοντας και πλασαρει.
https://www.youtube.com/watch?v=0qS-OFRYP0Q

Τι θυμαμαι και τι δε θυμαμαι δεν εχει σημασια. Και αυριο και σε 10 χρονια το ιδιο ποδοσφαιρο θα εχουμε.  :'(

εσυ τον ιουνιο να βλεπεις εθνικη ισπανιας και αγγλιας!!ασε την εθνικη σε μας τους βλακες να βλεπουμε Ελληνικο πρωταθλημα!!
ΣΩΣΤΟΣΣΣΣΣ
Καταγράφηκε
partsa
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 581



Προφίλ
« Απάντηση #1426 στις: Απρίλιος 17, 2014, 01:00:05 πμ »

εσυ οταν
Λοιπον η κουβεντα αυτη τελειωσε για εμενα.
Δειτε εδω το γκολακι του Bale πως τον πεταει εξω ο αλλος και μετα πως τον περναει καλπαζοντας και πλασαρει.
https://www.youtube.com/watch?v=0qS-OFRYP0Q

Τι θυμαμαι και τι δε θυμαμαι δεν εχει σημασια. Και αυριο και σε 10 χρονια το ιδιο ποδοσφαιρο θα εχουμε.  :'(

εσυ τον ιουνιο να βλεπεις εθνικη ισπανιας και αγγλιας!!ασε την εθνικη σε μας τους βλακες να βλεπουμε Ελληνικο πρωταθλημα!!

Άσχετο. Μακαρι να παρουμε το μουντιαλ ρε φιλε. Δες λιγο τον κοσμο πως συμπεριφερεται στις κερκιδες σ'αυτες τις χωρες που ειπες. Δε ζηλευεις? Προτιμας τα ψαρια στα καθισματα και τα καδρονια και τις φωτοβολιδες και τα μπουνιδια?
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #1427 στις: Απρίλιος 17, 2014, 01:04:35 πμ »

Λευτέρη μη τσαντίζεσαι ρε φίλε. Σου αρέσει εσένα αυτό το θέαμα? Λεωφόρος, Ριζούπολη, Καραισκάκη, και Τούμπα σήμερα? Η Ρεάλ πήρε το κύπελλο και δεν μπήκε ούτε ένας φίλαθλος μέσα στο γήπεδο....έβλεπα και Μπενφίκα - Πόρτο, βάζει το 3-1 η Μπενφίκα, μπαίνει ένας φίλαθλος μέσα, τον πλακώνουν 5-6 σεκιουριτάδες και κατευθείαν αστυνομία. Φίλε επειδή παίζω 15 χρόνια μπάλλα, σου λέω έχω φοβηθεί για την ζωή μου πάνω από 10 φορές, και το κράτος και η αστυνομία τους χαιδεύουν. Στην φυσούνα σήμερα είχε πάνω από 10 μπράβους. Ποιος τους αφήνει?Τι κάνει η αστυνομία? Στο Καραισκάκη που έχω παίξει παλι τα ίδια, 20 μπράβοι κάνουν βόλτες. Μην πάω τώρα σε ποιο μικρές ομάδες της Α-Β εθνικής.

Τελοσπάντων να κρατήσουμε ένα επίπεδο εμείς εδώ μέσα, απαράδεκτο αυτό που έγινε σήμερα, πρέπει να πέσει μεγάλη καμπάνα.

Ο Ντελ Μπόσκε είπε χθες ότι όποιος παίκτης της εθνικής Ισπανίας ξεφύγει στο ντέρμπι δεν πάει μουντιάλ. Οι δικοί μας ρίχναν κουτουλιές...Πίκρα.
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1428 στις: Απρίλιος 17, 2014, 01:13:31 πμ »

Λευτέρη μη τσαντίζεσαι ρε φίλε. Σου αρέσει εσένα αυτό το θέαμα? Λεωφόρος, Ριζούπολη, Καραισκάκη, και Τούμπα σήμερα? Η Ρεάλ πήρε το κύπελλο και δεν μπήκε ούτε ένας φίλαθλος μέσα στο γήπεδο....έβλεπα και Μπενφίκα - Πόρτο, βάζει το 3-1 η Μπενφίκα, μπαίνει ένας φίλαθλος μέσα, τον πλακώνουν 5-6 σεκιουριτάδες και κατευθείαν αστυνομία. Φίλε επειδή παίζω 15 χρόνια μπάλλα, σου λέω έχω φοβηθεί για την ζωή μου πάνω από 10 φορές, και το κράτος και η αστυνομία τους χαιδεύουν. Στην φυσούνα σήμερα είχε πάνω από 10 μπράβους. Ποιος τους αφήνει?Τι κάνει η αστυνομία? Στο Καραισκάκη που έχω παίξει παλι τα ίδια, 20 μπράβοι κάνουν βόλτες. Μην πάω τώρα σε ποιο μικρές ομάδες της Α-Β εθνικής.

Τελοσπάντων να κρατήσουμε ένα επίπεδο εμείς εδώ μέσα, απαράδεκτο αυτό που έγινε σήμερα, πρέπει να πέσει μεγάλη καμπάνα.

Ο Ντελ Μπόσκε είπε χθες ότι όποιος παίκτης της εθνικής Ισπανίας ξεφύγει στο ντέρμπι δεν πάει μουντιάλ. Οι δικοί μας ρίχναν κουτουλιές...Πίκρα.

αυτο ακριβως θελω να πω!!εμενα το προβλημα μου ειναι οτι σημερα κανενας αντικειμενικος δεν ντρεπετε για το ελληνικο πρωταθλημα!!μονο παλια ντρεποτουσαν!!Ο ολυμπιακος φταιει μονο,για σημερα?παλι ο ολυμπιακος φταιει?
και για να απαντησω στον φιλο πατσα και βεβαια ζηλευω,θυμαμε που πηγαινα γηπεδο ολυμπιακος- αεκ και καθομουν με αεκζηδες διπλα διπλα!!Εχω παει γηπεδο αυστραλια,αγγλια,ιταλια!!και βεβαια ζηλευω!!σημερα ομως παλι ο ολυμπιακος φταιει?
τι ισπανια και παπαριες!!εμενα το ελληνικο πρωταθλημα με ενδιαφερει!!
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1429 στις: Απρίλιος 17, 2014, 01:20:25 πμ »

Λευτέρη μη τσαντίζεσαι ρε φίλε. Σου αρέσει εσένα αυτό το θέαμα? Λεωφόρος, Ριζούπολη, Καραισκάκη, και Τούμπα σήμερα? Η Ρεάλ πήρε το κύπελλο και δεν μπήκε ούτε ένας φίλαθλος μέσα στο γήπεδο....έβλεπα και Μπενφίκα - Πόρτο, βάζει το 3-1 η Μπενφίκα, μπαίνει ένας φίλαθλος μέσα, τον πλακώνουν 5-6 σεκιουριτάδες και κατευθείαν αστυνομία. Φίλε επειδή παίζω 15 χρόνια μπάλλα, σου λέω έχω φοβηθεί για την ζωή μου πάνω από 10 φορές, και το κράτος και η αστυνομία τους χαιδεύουν. Στην φυσούνα σήμερα είχε πάνω από 10 μπράβους. Ποιος τους αφήνει?Τι κάνει η αστυνομία? Στο Καραισκάκη που έχω παίξει παλι τα ίδια, 20 μπράβοι κάνουν βόλτες. Μην πάω τώρα σε ποιο μικρές ομάδες της Α-Β εθνικής.

Τελοσπάντων να κρατήσουμε ένα επίπεδο εμείς εδώ μέσα, απαράδεκτο αυτό που έγινε σήμερα, πρέπει να πέσει μεγάλη καμπάνα.

Ο Ντελ Μπόσκε είπε χθες ότι όποιος παίκτης της εθνικής Ισπανίας ξεφύγει στο ντέρμπι δεν πάει μουντιάλ. Οι δικοί μας ρίχναν κουτουλιές...Πίκρα.

Δημητρη παω να σκασω σημερα!!ακομα δεν μου χει περασει Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
partsa
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 581



Προφίλ
« Απάντηση #1430 στις: Απρίλιος 17, 2014, 01:25:12 πμ »

ποδοσφαιρικος πολιτισμος. ο ροναλντο παρηγορει τον μεσι..
κατι σαν την τουμπα δηλαδη  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #1431 στις: Απρίλιος 17, 2014, 01:26:25 πμ »

Μιλαει ο Σαββιδης και τι λεει μ........ και θελει να εξυγιανει το ποδοσφαιρο,αλλος Αλαφουζος αυτος                 Στη συνέχεια αποκάλυψε πως τηλεφώνησε στον Βαγγέλη Μαρινάκη: «Πήρα τηλέφωνο τον κ. Μαρινάκη και του είπα ότι η αν η ομάδα του δεν βγει να αγωνιστεί, τότε θα φύγουμε εμείς από το πρωτάθλημα. Μας στεναχώρησαν αυτά που έγιναν, αλλά θα βάλουμε τάξη. Σίγουρα δεν ήταν ωραία αυτά που συνέβησαν με τα ψάρια κτλ, δεν ξέρω ίσως να τα έριξαν και οι ίδιοι. Όταν κατέβηκα, πάντως, ήταν καθαρά αν και υπήρχε μία μικρή μυρωδιά».....................Εχει μαθει που τα λεει σε αυτους εκει πανω και τον πιστευουν και τα λεει και σε μας, ρε μας εχει ολους οτι ειμαστε ΟΥΓΚ.      Υ.Γ Και λεμε για το αμορφωτο ατομο.
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #1432 στις: Απρίλιος 17, 2014, 01:27:35 πμ »

είσαι άρρωστος................. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

το κούφιο μας κεφάλι φταίει, δεν φταίει ο Ολυμπιακός. εγώ μικρός βάζελος ήμουν, και το 2002-2003 παίζω στην λεωφόρο με ιωνικό χάνουμε 1-0, και βάζουμε γκολ στο 93 καθαρό, και το δίνει φάουλ...τρελάθηκα. είχαμε και πριμ 1 εκατομμύριο ο παίχτης (καταλαβαίνεις από ποιον...), ήμουν και πιτσιρικάς, και μου γύρισε το κεφάλι. από τότε δεν έχω υποστηρίξει ξανά ομάδα. δες και το βίντεο στο 6,40 να τρελαθείς (ο μακρυμάλλης που πάει στον διαιτητή είμαι...)

https://www.youtube.com/watch?v=JneMpVNtLjk
Καταγράφηκε
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #1433 στις: Απρίλιος 17, 2014, 01:56:45 πμ »

Μαλιστα .............. Απορία Απορία η ομαδα του Κανελακη και του Δημιτρακοπουλου ,πολυ καθαρη ομαδα και προπαντος οι παραγοντες της [χαχαχαχα φιλια  στον Γεμελο].   Υ.Γ και τι ωραια πραγματΑ που εγιναν το 1997 στο ΙΩΝΙΚΟς-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟς 0-1.
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #1434 στις: Απρίλιος 17, 2014, 02:03:26 πμ »

Γέμελος μορφή, είχε φάει ξύλο από τους γαύρους φοβερό...Κανελλάκης μεγάλος άρχοντας (αλλά λαμόγιο), πρώτη του μηνός πληρωμές και ας είχαμε φάει τεσσάρα. γενικά όμως για να επιβιώσεις πρέπει να είσαι λαμόγιο. πάντως εσείς δεν έχετε παράπονο από τον ιωνικό. φιλαράκια καλά, και έκοβε και βαθμούς από παο αεκ (και πρωτάθλημα από αεκ), και με σας πάντα γαργάρα...
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1435 στις: Απρίλιος 17, 2014, 02:15:06 πμ »

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #1436 στις: Απρίλιος 17, 2014, 02:21:04 πμ »

Πρεπει να ξερεις οτι οι μεγαλοι εχθροι στον πειραια του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ειναι δυο ο Εθνικος και ο Ιωνικος για  αυτο και τους εστειλε για τσαι..............ποτε δεν ηταν φιλοι μας κανεις πολυ μεγαλο λαθως.........το Αιγαλεω ναι ηταν κολεγια μας...........τα παιδια του κανελακη ηταν ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ο ιδιος ηταν Ιωνικος τρελος..........Εμεις παντα ειμαστε  με την Προοδευτικη την αντιπαλο του Ιωνικου δηλαδη.
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1437 στις: Απρίλιος 17, 2014, 02:22:21 πμ »

Γέμελος μορφή, είχε φάει ξύλο από τους γαύρους φοβερό...Κανελλάκης μεγάλος άρχοντας (αλλά λαμόγιο), πρώτη του μηνός πληρωμές και ας είχαμε φάει τεσσάρα. γενικά όμως για να επιβιώσεις πρέπει να είσαι λαμόγιο. πάντως εσείς δεν έχετε παράπονο από τον ιωνικό. φιλαράκια καλά, και έκοβε και βαθμούς από παο αεκ (και πρωτάθλημα από αεκ), και με σας πάντα γαργάρα...

στο ξυλο με ιωνικο ημουν μεσα!!
συμπαιχτες ειμασταν δημητρη  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #1438 στις: Απρίλιος 17, 2014, 02:25:29 πμ »

ναι για αυτό την κράτησε αυτήν Α. 
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1439 στις: Απρίλιος 17, 2014, 02:31:58 πμ »

Πρεπει να ξερεις οτι οι μεγαλοι εχθροι στον πειραια του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ειναι δυο ο Εθνικος και ο Ιωνικος για  αυτο και τους εστειλε για τσαι..............ποτε δεν ηταν φιλοι μας κανεις πολυ μεγαλο λαθως.........το Αιγαλεω ναι ηταν κολεγια μας...........τα παιδια του κανελακη ηταν ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ο ιδιος ηταν Ιωνικος τρελος..........Εμεις παντα ειμαστε  με την Προοδευτικη την αντιπαλο του Ιωνικου δηλαδη.

εδω διαφωνουμε!!στον ιωνικο πηγαινα και πηγαινω συνεχεια!!ολοι γαυροι ειναι!!
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 239
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences