Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 04:25:28 μμ
Σελίδες: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 161
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2013 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 548098 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #360 στις: Ιούλιος 29, 2013, 02:40:13 μμ »

στις 19 αυγουστου να κοιταξετε παλι παιδια.... εαν ειναι παλι διαθεσιμα καποια κοματια ...........
Καταγράφηκε
Mystic_Bard
Τακτικός
**
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 206


Προφίλ
« Απάντηση #361 στις: Ιούλιος 29, 2013, 03:02:08 μμ »

λευτερη το ####το είναι..ότι και ακόμα σε αυτό το απλό πράγμα ο έλληνας πολίτης απλά υπάρχει να πληρώνει καπέλα....όχι η διαφορα στη τιμή..εγώ πχ για προαστιακό και metro τόσα ήθελα να δώσω "παραραπανω".
θανάση στις 10 δεν είχαν το εξαντλήθηκε μετά μπήκε τώρα τι ώρα ακριβώς......πάντως έβαλα τον αδερφό μου και συμπλήρωσε μια για χαβαλέ μπας και δώσουν απάντηση να βγάλω κι εγώ τα νεύρα μου  Σαρκασμός

έστειλα κι εγώ mail, είμαι περίεργος τι θα μου απαντήσουν .......
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 29, 2013, 04:11:28 μμ από Mystic_Bard » Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #362 στις: Ιούλιος 29, 2013, 03:05:59 μμ »

λευτερη το ####το είναι..ότι και ακόμα σε αυτό το απλό πράγμα ο έλληνας πολίτης απλά υπάρχει να πληρώνει καπέλα....όχι η διαφορα στη τιμή..εγώ πχ για προαστιακό και metro τόσα ήθελα να δώσω "παραραπανω".
θανάση στις 10 δεν είχαν το εξαντλήθηκε μετά μπήκε τώρα τι ώρα ακριβώς......πάντως έβαλα τον αδερφό μου και συμπλήρωσε μια για χαβαλέ μπας και δώσουν απάντηση να βγάλω κι εγώ τα νεύρα μου  Σαρκασμός

έστειλα κι εγς mail, είμαι περίεργος τι θα μου απαντήσουν .......

Επειδη εστειλα και γω για πλακα, ξερει κανεις μετα απο ποσες μερες απαντουν?και εαν απαντουν?
Καταγράφηκε
Geonet75
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 298


Οι τεχνικές διδάσκονται


Προφίλ
« Απάντηση #363 στις: Ιούλιος 29, 2013, 03:37:52 μμ »

11:45 κεντρικο κατ/μα ηρθε ενας περιεργος και πηρε 35 κοματια ενα λεπτο αργοτερα ηρθε ενας αλλος περιεγοσ και πηρε 1 κομματι.... τι καταλαβενετε?

Κι ο περίεργος (δεν ήμουν εγώ τον δικηγόρο του κάνω) απαντά...
 "Ξύπνησα κατά τις 10 και μισή και θυμήθηκα οτι είχα πει σε 'κείνο τον κόπανο απ' την τράπεζα να μου φυλάξει καμιά 40αριά κομμάτια απ' το καινούριο το κέρμα. Είχε και κίνηση, 12 ΄παρά έφτασα στην τράπεζα. Πάω να μπώ μέσα και βλέπω κάτι μυστήριους να με κοιτάνε στραβά, δεν πάνε κατα διαόλου λέω και μπαίνω. Ο κόπανος με έριξε 5 τεμάχια γιατί λέεί τα ζητάγανε κάτι τυπάκια απ΄τα χαράματα. 'Εννοια σου κι αυτοί θα πληρώσουν τη χασούρα..."
 Προς όλους τους συνσυλλέκτες. Ως πότε θα στηρίζετε οικονομικά αυτούς που σας φτήνουνε? Πότε θα καταλάβετε οτι την αγορά την ελέγχετε ουσιαστικά εσείς με τις επιλογές σας? 
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #364 στις: Ιούλιος 29, 2013, 03:47:35 μμ »

Όταν δίδεται η δυνατότητα να αγοραστούν παραπάνω από ένα τεμάχια, αυτά συμβαίνουν. Αν ήταν μάγκες και δεν έπαιρναν από πίσω τη μιζούλα τους, θα έδιναν από ένα τεμάχιο, ονομαστικά και με ταυτότητα-ΑΦΜ... και αν μείνουν, ας δοθούν στους εμπόρους ή σε όσους έκαναν αιτήσεις από 1 ακόμη και με τον ίδιο τρόπο όλα τα υπόλοιπα, μέχρι να μην μείνει κανένα.
Αλλά που να κόψει το ρημάδι... Ε ρε τρόικα που χρειαζόμαστε.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
edipsos68
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 64


Προφίλ
« Απάντηση #365 στις: Ιούλιος 29, 2013, 03:50:35 μμ »

Και εγω με τη σειρα μου πληρωσα 32 ευρω καπελο
αλλα απο Αιδηψο να παω Λαμια, βαλε φερυ μπωτ πηγαινε-ελα
συν διοδια συν βενζινα συν παρκιν περιπου 70 ευρω συν ταλαιπωρια
και κυριωτερο βαλε την συναλλαγη με τον βαριεστημενο,εκνευριστικο
και ειρωνικο προισταμενο που μολις με βλεπει βγαζει καντιλες.
"Τι θες παλι εδω και μας ανακατευεις? Γιατι δεν πας Αθηνα?"
Καλυτερα να πληρωσω καπελο.
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #366 στις: Ιούλιος 29, 2013, 04:00:38 μμ »

Και εγώ Κώστα έλεγα ότι κάποιος από τους φίλους στο στέκι θα μπορούσε να μου πάρει κάποιο ακόμα κομμάτι (ξέρεις ότι κάνω από 3 τεμάχια 1 για κάθε παιδί μου) όμως τώρα ντρέπομαι να τους πω και κάτι ακόμα αφού  και οι ίδιοι δεν μπόρεσαν να πάρουν ούτε για τον εαυτό τους με την λανθασμένη πολιτική που ακολουθεί η ΤτΕ.
Δεν ξέρω αν γινόταν να συνεννοηθούμε όλοι οι συλλέκτες μαζί...και ξέρεις τι θα γινότανε τότε...αλλά που;
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #367 στις: Ιούλιος 29, 2013, 04:04:24 μμ »

Βάγγο παρακολουθείς και εσύ βλέπω... λοιπόν στις 26/8 απίκο πρωί-πρωί έξω από την ΤτΕ...και δεν θέλω αντιρήσεις...αυτή τη φορά...
Καταγράφηκε
giannis_p
Χάλκινο μέλος
***
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 373


Προφίλ
« Απάντηση #368 στις: Ιούλιος 29, 2013, 04:12:10 μμ »

Προσέξτε ένα σοβαρό γερμανικό και βγάλτε συμπεράσματα:
http://www.starshop-coins.de/Silbermuenzen_9


Πληροφοριακα και μονο,ο συγκεκριμενος πλεον δεν τα προσφερει (τουλαχιστον τωρα που το κοιταξα)....ειτε δεν πειρε οσα υπολογιζε ειτε θελει να ανεβασει την τιμη μετα τον χαμο που εγινε
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #369 στις: Ιούλιος 29, 2013, 06:29:59 μμ »

Μάλλον το δεύτερο Γιάννη!
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #370 στις: Ιούλιος 29, 2013, 07:01:23 μμ »

Επειδη εστειλα και γω για πλακα, ξερει κανεις μετα απο ποσες μερες απαντουν?και εαν απαντουν?
Απαντούν μετά από 2-3 ημέρες Λευτέρη. Μακάρι να σου δώσουν θετική απάντηση.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #371 στις: Ιούλιος 29, 2013, 07:20:17 μμ »

Έλα Θανάση... δεν μας είπες τίποτα για τον καφέ τελικά στην Αριστοτέλους...μετά το κάζο της ΤτΕ...(για κάμποσους φίλους) πες εσύ που έχεις καλό θυμητικό και ποιοι είμασταν...
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #372 στις: Ιούλιος 29, 2013, 08:04:55 μμ »

Μάλλον το δεύτερο Γιάννη!
Τώρα το έχει 98,90 Ευρώ.

Η δε Ellecta Collections το έχει απο το πρωί 89 ευρώ αλλά τώρα λέει expected ....
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
ΝΙΚΟΣ
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 221



Προφίλ
« Απάντηση #373 στις: Ιούλιος 29, 2013, 08:13:07 μμ »

επειδή είμαι από αυτούς που είπα να πάω σήμερα, για πρώτη μου φορά να πάρω και εγω το αναμνηστικό, να προσθέσω και εγώ, πόσο απαράδεκτη είναι η κατάσταση. 800 είχαν φύγει, 100 επαρχία και 100 όλος ο κόσμος που περίμενε εκεί. ξεφτίλα τελείως. εγώ πήρα, αλλά έχω ξενερώσει τόσο πολύ, που σκέφτομαι πολύ αν θα συνεχίσω να ασχολούμαι. κρίμα.

Πήγα και εγώ γύρω στις 11 και μου είπαν τα ίδια. 100 κομμάτια για Αθήνα είναι ελάχιστα. Ξεφτίλα
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #374 στις: Ιούλιος 29, 2013, 09:50:33 μμ »

Μάλλον όσοι παρήγγειλαν από την electa και αυτοί τυχεροί κατά κάποιο τρόπο είναι γιατί βλέπω να αγριεύει  το πράμα με την τιμή του "Πυθαγόρα".Θα δούμε αύριο που θα φτάσουν την τιμή.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 161
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences