Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 27, 2024, 02:03:28 μμ
Σελίδες: 1 ... 149 150 [151] 152 153 ... 161
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2013 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 547749 φορές)
0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #2250 στις: Δεκέμβριος 27, 2013, 11:20:44 μμ »

Πηρε κανεις απαντηση για την ον λαιν φορμα παραγγελιας?
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #2251 στις: Δεκέμβριος 27, 2013, 11:27:20 μμ »

Πηρε κανεις απαντηση για την ον λαιν φορμα παραγγελιας?
Εγω οχι,εκτος και αν ο γερμαναρας που μπηκε στα εμαιλ,μου τα εκανε διαγραφει Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
apb
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 714


Προφίλ
« Απάντηση #2252 στις: Δεκέμβριος 30, 2013, 09:20:01 μμ »

Πηγα σημερα στην ττε προς αγορα ευρωνομισματων και εισεπραξα μια τεραστια αγενεια και ενα υφακι που δεν εχει ουτε ο μεγαλυτερος νταης...ανεπιτρεπτη εξυπηρετηση και μια αισθηση πωω που να τρεχω τωρα και να αφηνω το καφεδακι μου και με εμφανη διαθεση να αναψουν τα αιματα απο το πουθενα πραγμα το οποιο ευτυχως αποφευχθηκε οριακα...η απαραδεκτη αυτη συμπεριφορα του εξακολουθησε και στα υπολοιπα ατομα που πηγαν προς εξυπηρετηση οσο ευγενικοι και να ηταν,,η κυρια δε του διπλανου ταμειου επισης (στα νομισματα) αξιζει συγχαρητηρια για την ξινιλα και την αδιαφορια της...αν και φανταζομαι στους περισσοτερους θα ειναι γνωστα αυτα ειπα να τα αναφερω ξανα μηπως μια μαζικη οχληση αλλαξει κατι αν και αμφιβαλλω οτι θα γινει τιποτα με αυτους τους ηλιθιους και ασχετους επι του αντικειμενου τους να προσθεσω.ααα να επισημανθει και η φιλοτιμη προσπαθεια τους να μην μαθει ποτε ο ενδιαφερομενος τι αποθεματα υπαρχουν
Καταγράφηκε
GASS
Αργυρό μέλος
****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 530


Προφίλ
« Απάντηση #2253 στις: Δεκέμβριος 30, 2013, 11:24:33 μμ »

Θελνα ρωτησω τους φιλους απο επαρχεια αν εχουν παρει απο  την Τ.Ε το proof 2013 το 5ευρω του Καβαφη και το ασημενιο του Ιπποκρατη. Στη Λαρισα δεν με εχουν παρει τηλ ακομη. Για ολα τα παραπανω εχω κανει προεγγραφη στη τραπεζα.
Καταγράφηκε
chrisvas
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 859



Προφίλ
« Απάντηση #2254 στις: Δεκέμβριος 31, 2013, 12:08:53 πμ »

Από του χρόνου φίλε που λένε στο χωριό μου. Μεγάλο χαμόγελο
Σήμερα πήγα ΤτΕ Θ εσ/νικη και δεν ξέρουν τίποτα. Απορία Θυμός
Καταγράφηκε

Πας λόγος εστί μάταιος ο μη τετελεσμένος
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #2255 στις: Δεκέμβριος 31, 2013, 09:09:09 πμ »

Πηγα σημερα στην ττε προς αγορα ευρωνομισματων και εισεπραξα μια τεραστια αγενεια και ενα υφακι που δεν εχει ουτε ο μεγαλυτερος νταης...ανεπιτρεπτη εξυπηρετηση και μια αισθηση πωω που να τρεχω τωρα και να αφηνω το καφεδακι μου και με εμφανη διαθεση να αναψουν τα αιματα απο το πουθενα πραγμα το οποιο ευτυχως αποφευχθηκε οριακα...η απαραδεκτη αυτη συμπεριφορα του εξακολουθησε και στα υπολοιπα ατομα που πηγαν προς εξυπηρετηση οσο ευγενικοι και να ηταν,,η κυρια δε του διπλανου ταμειου επισης (στα νομισματα) αξιζει συγχαρητηρια για την ξινιλα και την αδιαφορια της...αν και φανταζομαι στους περισσοτερους θα ειναι γνωστα αυτα ειπα να τα αναφερω ξανα μηπως μια μαζικη οχληση αλλαξει κατι αν και αμφιβαλλω οτι θα γινει τιποτα με αυτους τους ηλιθιους και ασχετους επι του αντικειμενου τους να προσθεσω.ααα να επισημανθει και η φιλοτιμη προσπαθεια τους να μην μαθει ποτε ο ενδιαφερομενος τι αποθεματα υπαρχουν
Εγώ φίλε δεν έχω πάει ποτέ στην ΤτΕ, οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη. Πάντως, όσες φορές έχω μιλήσει στο τηλέφωνο είναι ευγενικοί κσι εξυπηρετικοί.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
teutates
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2469



Προφίλ WWW
« Απάντηση #2256 στις: Δεκέμβριος 31, 2013, 09:33:09 πμ »

Υπάρχουν φωτεινές εξαιρέσεις πραγματικά αλλά οι περισσότεροι δεν είναι πάντα πρόθυμοι να ανταποκριθούν στις συλλεκτικές μας "παραξενιές".
Όσοι είναι εκτός συλλεκτικού κλίματος μας βλέπουν λίγο περίεργα. Ας μην ξεχνάμε ότι είναι τραπεζικοί υπάλληλοι, άλλο αν τελικά εξυπηρετούν συλλέκτες.΄
Σήμερα αναμένονται κάποιες απαντήσεις στις ηλεκτρονικές παραγγελίες για τον Ιπποκράτη. Η πληροφορία αυτή με πολλές επιφυλάξεις.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 31, 2013, 09:42:56 πμ από teutates » Καταγράφηκε

teutates
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2469



Προφίλ WWW
« Απάντηση #2257 στις: Δεκέμβριος 31, 2013, 01:04:40 μμ »

Μόλις πήρα e-mail επιβεβαίωσης για αργυρό του Ιπποκράτη.
Από Πέμπτη με βλέπω ΤτΕ.

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
Καταγράφηκε

kostas1
Επισκέπτης
« Απάντηση #2258 στις: Δεκέμβριος 31, 2013, 01:17:08 μμ »

Υπάρχουν φωτεινές εξαιρέσεις πραγματικά αλλά οι περισσότεροι δεν είναι πάντα πρόθυμοι να ανταποκριθούν στις συλλεκτικές μας "παραξενιές".
Όσοι είναι εκτός συλλεκτικού κλίματος μας βλέπουν λίγο περίεργα. Ας μην ξεχνάμε ότι είναι τραπεζικοί υπάλληλοι, άλλο αν τελικά εξυπηρετούν συλλέκτες.΄
Σήμερα αναμένονται κάποιες απαντήσεις στις ηλεκτρονικές παραγγελίες για τον Ιπποκράτη. Η πληροφορία αυτή με πολλές επιφυλάξεις.

 θα ηθελα  να πω οτι ειναι εκτος συλλεκτικου κλιματος αλλα καμμια 40αρια -50αρια " ιπποκρατες" τους κρατησαν για παρτη τους πιστευω ,με προνομιακα νουμερακια  και χωρις περιμενε...
Καταγράφηκε
ΝΙΚΟΣ
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 221



Προφίλ
« Απάντηση #2259 στις: Δεκέμβριος 31, 2013, 01:50:51 μμ »

Υπάρχουν φωτεινές εξαιρέσεις πραγματικά αλλά οι περισσότεροι δεν είναι πάντα πρόθυμοι να ανταποκριθούν στις συλλεκτικές μας "παραξενιές".
Όσοι είναι εκτός συλλεκτικού κλίματος μας βλέπουν λίγο περίεργα. Ας μην ξεχνάμε ότι είναι τραπεζικοί υπάλληλοι, άλλο αν τελικά εξυπηρετούν συλλέκτες.΄
Σήμερα αναμένονται κάποιες απαντήσεις στις ηλεκτρονικές παραγγελίες για τον Ιπποκράτη. Η πληροφορία αυτή με πολλές επιφυλάξεις.

 θα ηθελα  να πω οτι ειναι εκτος συλλεκτικου κλιματος αλλα καμμια 40αρια -50αρια " ιπποκρατες" τους κρατησαν για παρτη τους πιστευω ,με προνομιακα νουμερακια  και χωρις περιμενε...

Και εγώ έτσι πιστεύω
Καταγράφηκε
kypronumis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 738


Προφίλ
« Απάντηση #2260 στις: Δεκέμβριος 31, 2013, 03:30:40 μμ »

Μόλις πήρα e-mail επιβεβαίωσης για αργυρό του Ιπποκράτη.
Από Πέμπτη με βλέπω ΤτΕ.

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

τι ωρα ειχες στειλει εμαιλ?
Καταγράφηκε
teutates
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2469



Προφίλ WWW
« Απάντηση #2261 στις: Δεκέμβριος 31, 2013, 03:34:34 μμ »

19/12/2013 08:03

Πάρτε τηλέφωνο να επιβεβαιώσετε ότι έχουν λάβει το e-mail σας. Μερικά δεν τα έλαβαν ποτέ γιατί μάλλον είχε "μπουκώσει" το mailbox τους.
Καταγράφηκε

wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #2262 στις: Ιανουάριος 02, 2014, 06:19:17 μμ »

Εγώ μίλησα μαζί τους Δευτέρα. Το email το είχα στείλει στις 09:05. To βρήκαν και μου είπαν ότι θα πάρω γιατί είμαι μέσα σε αυτούς που θα πάρουν (70 ή 80 αν θυμάμαι καλά) και ότι θα λάβω ειδοποίηση από αυτούς μέχρι την Παρασκευή το αργότερο. Οψόμεθα.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
teutates
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2469



Προφίλ WWW
« Απάντηση #2263 στις: Ιανουάριος 02, 2014, 06:29:56 μμ »

Εγώ πάντως σήμερα πήρα έναν ασημένιο Ιπποκράτη, έναν Καβάφη και μια σειρά proof. Η αίσθηση που αποκόμισα είναι ότι υπάρχουν τουλάχιστον 100 κομμάτια Ιπποκράτη (για να μην πω 200) που περιμένουν αγοραστή. Αν πιέσετε με τηλεφώνημα τον κ. Ψυρρή θα πάρετε γρήγορα, αλλιώς θα περιμένετε αρκετά. Πολλά e-mail "χάθηκαν" στους servers της ΤτΕ.
Τελικά αυτό το "ίδρυμα" έχει μια εγγενή αλλεργία στις νέες τεχνολογίες.
Καταγράφηκε

apb
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 714


Προφίλ
« Απάντηση #2264 στις: Ιανουάριος 02, 2014, 06:58:05 μμ »

Εγώ πάντως σήμερα πήρα έναν ασημένιο Ιπποκράτη, έναν Καβάφη και μια σειρά proof. Η αίσθηση που αποκόμισα είναι ότι υπάρχουν τουλάχιστον 100 κομμάτια Ιπποκράτη (για να μην πω 200) που περιμένουν αγοραστή. Αν πιέσετε με τηλεφώνημα τον κ. Ψυρρή θα πάρετε γρήγορα, αλλιώς θα περιμένετε αρκετά. Πολλά e-mail "χάθηκαν" στους servers της ΤτΕ.
Τελικά αυτό το "ίδρυμα" έχει μια εγγενή αλλεργία στις νέες τεχνολογίες.

Εγω παντως που ρωτησα προ ημερων Ιπποκρατης δεν υπαρχει τωρα αυτη η γελοιοτητα που επικρατει με τα αποθεματα στην ττε ειναι ανεπιτρεπτη ...κατα τ αλλα θελει και κερδοφορια απο τα νομισματα η τραπεζα ...μιλαμε οτι δεν ξερουν τι τους γινεται
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 149 150 [151] 152 153 ... 161
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences