Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 05:24:05 μμ
Σελίδες: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 161
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2013 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 543011 φορές)
0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1125 στις: Σεπτέμβριος 25, 2013, 03:21:33 μμ »

αααα καλα το τι εχω τον Ιπποκράτη δεν λετε τιποτα Θυμός

Φαντάζομαι πλάκα κάνεις για τον Ιπποκράτη ε?
Πολύ ωραίες φωτό. Εγώ ακόμα δεν έχω πάρει κανένα από τα δύο.
Τα περιμένω να μου τα στείλουν.
Βαγγέλης

Ναι ρε φιλε πλακα κανει,αφου δεν εχουν βγει ακομα!!!
Καταγράφηκε
Kρηνιώτης
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 275


Ότι λάμπει δεν είναι μόνο χρυσός!!


Προφίλ
« Απάντηση #1126 στις: Σεπτέμβριος 25, 2013, 07:19:58 μμ »

αααα καλα το τι εχω τον Ιπποκράτη δεν λετε τιποτα Θυμός

Φαντάζομαι πλάκα κάνεις για τον Ιπποκράτη ε?
Πολύ ωραίες φωτό. Εγώ ακόμα δεν έχω πάρει κανένα από τα δύο.
Τα περιμένω να μου τα στείλουν.
Βαγγέλης

Ναι ρε φιλε πλακα κανει,αφου δεν εχουν βγει ακομα!!!

όχι τέτοιες πλάκες παιδιά,ετοιμαζόμουν για μηνύσεις  Σαρκασμός  Σαρκασμός  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1127 στις: Σεπτέμβριος 25, 2013, 09:34:09 μμ »

Όπα παλικάρια ξεχάστηκα,συγγνώμη,εννοείται ότι έκανα πλάκα Γλώσσα Γλώσσα Φιλί Φιλί Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
kostas raf
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 31


Προφίλ
« Απάντηση #1128 στις: Σεπτέμβριος 25, 2013, 09:39:09 μμ »

Mόνο μη μας κάνει πλάκα κι ο Μελισσανίδης Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο...Σαν κι εσένα
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1129 στις: Σεπτέμβριος 25, 2013, 09:48:44 μμ »

Mόνο μη μας κάνει πλάκα κι ο Μελισσανίδης Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο...Σαν κι εσένα
Λες Απορία Απορία ελα τωρα μη μου λες τετοια και τον πιστευω,ελα πες μου τι παραπανω ξερεις που δεν γνωριζω,οτι και να ειναι πες στο θα το αντεξω και θα παω να παρω τις πιτες που ελεγα πριν καιρο Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
kostas raf
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 31


Προφίλ
« Απάντηση #1130 στις: Σεπτέμβριος 25, 2013, 09:59:51 μμ »

Τι να ξέρω αγαπητέ μου, ότι κάνει τη δουλίτσα του. Πήρε την ΑΕΚάρα μας για να έχει λαϊκό έρισμα και να μην του μιλάει κανείς. Ήδη έχει για πλάκα τους γαύρους και τους κάνει χαβαλέ. Δεν ακούς πως μιλάει;;; Εγώ έχω πάθει πλάκα! Φαντάσου τι πλάτες έχει! Τώρα θα μου πεις άμα μας κάνει γήπεδο και πάρουμε και πρωτάθλημα (που εγώ ήμουν 15 χρονών τελευταία φορά) θα μας χαλάσει;; Σάμπως την  εποχή του κοκκαλιστάν τι γινόταν;; ΟΚ, συμφωνώ! Αλλά πολύ αέρα έχει πάρει και ψιλοφοβάμαι μη στραβώσει!
Πάντως για να μη σε στεναχωρώ μόνο σου λέω 2 ευχάριστα! 1) Βγήκε στοίχημα ότι θα πάρουμε πρωτάθλημα τη σεζόν 2014-15 με πολύ μικρή απόδοση (θεόκουφο) και 2) Μια ψυχή μου είπε πως θα παίζουμε superleague του χρόνου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Εγώ πάντως όταν άκουσα πως θα είναι το γήπεδο ανατρίχιασα ειλικρινά...Θα κλαίμε όταν μπούμε πρώτη φορά... 
Καταγράφηκε
kostas raf
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 31


Προφίλ
« Απάντηση #1131 στις: Σεπτέμβριος 25, 2013, 10:04:33 μμ »

Λαθάκι: Το στοίχημα έχει βγει για τη σεζόν 2015-16
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1132 στις: Σεπτέμβριος 25, 2013, 10:04:39 μμ »

Τι να ξέρω αγαπητέ μου, ότι κάνει τη δουλίτσα του. Πήρε την ΑΕΚάρα μας για να έχει λαϊκό έρισμα και να μην του μιλάει κανείς. Ήδη έχει για πλάκα τους γαύρους και τους κάνει χαβαλέ. Δεν ακούς πως μιλάει;;; Εγώ έχω πάθει πλάκα! Φαντάσου τι πλάτες έχει! Τώρα θα μου πεις άμα μας κάνει γήπεδο και πάρουμε και πρωτάθλημα (που εγώ ήμουν 15 χρονών τελευταία φορά) θα μας χαλάσει;; Σάμπως την  εποχή του κοκκαλιστάν τι γινόταν;; ΟΚ, συμφωνώ! Αλλά πολύ αέρα έχει πάρει και ψιλοφοβάμαι μη στραβώσει!
Πάντως για να μη σε στεναχωρώ μόνο σου λέω 2 ευχάριστα! 1) Βγήκε στοίχημα ότι θα πάρουμε πρωτάθλημα τη σεζόν 2014-15 με πολύ μικρή απόδοση (θεόκουφο) και 2) Μια ψυχή μου είπε πως θα παίζουμε superleague του χρόνου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Εγώ πάντως όταν άκουσα πως θα είναι το γήπεδο ανατρίχιασα ειλικρινά...Θα κλαίμε όταν μπούμε πρώτη φορά... 
+100000 φιλε Κωστα και ζηταω συγγνωμη που χαλαμε το θεμα και αν ειναι ευκολο να το βαλετε οι εποπτες στα αθλητικα και Κωστα αν σου ειναι ευκολο στειλε μου πμ να μου πεις για το γηπεδο,αν θες φυσικα.
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
kostas raf
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 31


Προφίλ
« Απάντηση #1133 στις: Σεπτέμβριος 25, 2013, 10:17:55 μμ »

Δεν πειράζει λίγο το χαλάσαμε! Άλλωστε ήδη κλαίμε  Κλάμα :'(με την τιμή του Πυθαγόρα (άλλοι από χαρά κι άλλοι από στεναχώρια που δεν το έχουν) ...και που να δεις κόσμος που θα κλάψει  :'(με τον Ιπποκράτη! Σαρκασμός
Ας κλάψουμε και λίγο για την ΑΕΚάρα... Σαρκασμός
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #1134 στις: Σεπτέμβριος 26, 2013, 05:14:16 μμ »

Τι να ξέρω αγαπητέ μου, ότι κάνει τη δουλίτσα του. Πήρε την ΑΕΚάρα μας για να έχει λαϊκό έρισμα και να μην του μιλάει κανείς. Ήδη έχει για πλάκα τους γαύρους και τους κάνει χαβαλέ. Δεν ακούς πως μιλάει;;; Εγώ έχω πάθει πλάκα! Φαντάσου τι πλάτες έχει! Τώρα θα μου πεις άμα μας κάνει γήπεδο και πάρουμε και πρωτάθλημα (που εγώ ήμουν 15 χρονών τελευταία φορά) θα μας χαλάσει;; Σάμπως την  εποχή του κοκκαλιστάν τι γινόταν;; ΟΚ, συμφωνώ! Αλλά πολύ αέρα έχει πάρει και ψιλοφοβάμαι μη στραβώσει!
Πάντως για να μη σε στεναχωρώ μόνο σου λέω 2 ευχάριστα! 1) Βγήκε στοίχημα ότι θα πάρουμε πρωτάθλημα τη σεζόν 2014-15 με πολύ μικρή απόδοση (θεόκουφο) και 2) Μια ψυχή μου είπε πως θα παίζουμε superleague του χρόνου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Εγώ πάντως όταν άκουσα πως θα είναι το γήπεδο ανατρίχιασα ειλικρινά...Θα κλαίμε όταν μπούμε πρώτη φορά... 

Αν ακόμα ισχύει το "ξέρεις ποιος είμαι εγώ" σε αυτή τη χώρα, προβλέπω ίσαμε 750 μνημόνια ακόμα (ένα κάθε ενάμιση χρόνο)...
Καταγράφηκε
giannis_p
Χάλκινο μέλος
***
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 373


Προφίλ
« Απάντηση #1135 στις: Σεπτέμβριος 26, 2013, 10:35:31 μμ »

http://www.electacollections.com/EURO-COINS-GREECE_s-21495.aspx?Path=2 Έκπληξη
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #1136 στις: Σεπτέμβριος 27, 2013, 08:48:42 μμ »

Την Τρίτη 1-10 με την ευκαιρία των νέων δίευρων, συνάντηση οι Θεσσαλονικείς του στεκιού στην ΤτΕ, κατόπιν για καφέ στην Αριστοτέλους. Ρούλη,Τάσο, Αλέξανδρε, Βασίλη, Βαγγέλη, Αθανάσιε και Φάνη και εσύ σκαθάρι Κλεάνθη πιστεύω να είστε παρόντες. 
Καταγράφηκε
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #1137 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 11:41:10 πμ »

Αύριο θα κυκλοφορίσουν επιτέλους τα δίευρα και μόνο σε roll τα coin cards αργότερα και μέχρι τέσσερα ανα άτομο. 
Καταγράφηκε
HELLAS NUM
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 209



Προφίλ
« Απάντηση #1138 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 12:31:27 μμ »

Oσοι ανεβουν στη ΤΤΕ για τα 2ευρα αυριο και εχουν ορεξη για κους κους ας περασουν απο το μαγαζι
( Σοφοκλεους 4 εντος στοας ).
Καταγράφηκε

HELLAS NUM
ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ 4
 10559 ΑΘΗΝΑ
ΤΗΛ 210 3249257
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #1139 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 12:41:43 μμ »

Αύριο θα κυκλοφορίσουν επιτέλους τα δίευρα και μόνο σε roll τα coin cards αργότερα και μέχρι τέσσερα ανα άτομο. 
αναμένεται κίνηση?  πρέπει να πάμε σαν τους συνταξιούχους στο ικα με καρέκλες και κολατσιό? Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 161
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences