Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 10:02:54 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ενσημα  (Αναγνώστηκε 2171 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
themis_1986
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4


Προφίλ
« στις: Φεβρουάριος 12, 2013, 08:33:22 μμ »

καλησπερα

εχω στην κατοχη μου αρκετα παλια ενσημα του ΙΚΑ πολλων ημερομηνιων απο την δεκαετια του 1950 εως του 1970 κ καποια ακομα πιο προσφατων ετων..ειναι ολων των αντιτιμων απο 1 δρχ εως και 1000 δρχ.επισης αλλα απο αυτα εχουν τη σφραγιδα "ΒΑΡΕΑ" καποια ειναι ασθενειας κ εχουν ενα μικρο κοκκινο σταυρο στη μεση.γενικα εχω μεγαλη ποικιλια απο τα συγκεκριμενα ενσημα αλλα δε γνωριζω εαν εχουν καποια αξια,ποια ειναι αυτη και το κυριοτερο αν υπαρχουν ατομα-συλλεκτες σε αυτο το φορουμ που ενδιαφερονται να τα αποκτησουν.τι με συμβουλευετε να τα κανω?να τα βγαλω σε δημοπρασιες εδω?να τα παω σε καποιον παλιατζη-συλλεκτη (στη θεσσαλονικη συγκεκριμενα ξερω οτι εχει καποια τετοια μαγαζια γτ απο εκει ειμαι..)??

αλλα οπως και να εχει θελω να ξερω τι περιπου αξιζουν αυτα τα ενσημα..κ πως παει η τιμη?με το κομματι για παραδειγμα??γενικα ειμαι σκραπας σε τετοια θεματα οποτε δε ξερω τι μου γινεται κ η βοηθεια σας ειναι πολυτιμη!!!

ευχαριστω
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 13, 2013, 01:56:52 πμ »

φιλε θεμη πρεπει να βρεις τον συλλεκτη που μαζευει τετοια ενσημα.δεν υπαρχουν συγκεκριμενες τιμες,και οσο σε εμπορους,μαλλον θα απογοητευτεις!σε χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences