Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 06:36:16 μμ
Σελίδες: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 51
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Καινούργιες 'είσοδοι' στην συλλογή μου!  (Αναγνώστηκε 328143 φορές)
0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #495 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:21:36 μμ »

Απο τη στιγμη που πουλιεται κατι τα δικαιωματα ολα περνανε στον νεο ιδιοκτητη..... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Δε γινεται να κυκλοφορουν φωτογραφιες με το κωδικο και τις λεπτομερειες εν αγνοια του νεου ιδιοκτητη.... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός... Τωρα τι να πω αλλο? Μια γνωμη ειναι διαφωνιες μπορει να υπαρχουν Σαρκασμός
Καταγράφηκε
THANEFST6
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2539


Οι ταξιτζήδες είναι σαν το Google: ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ!!


Προφίλ
« Απάντηση #496 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:26:50 μμ »

Άστο μην το ψάχνεις ........
Έχει ξανασυζητηθεί στο στέκι και υπήρξαν διαφωνίες κι όχι μόνο (διάβασε το θέμα για Αντιγραφή Φωτογραφιών) οπότε μην το πάμε παλι απ την αρχή.
Εσύ κάνε αυτό που νομίζεις καλύτερο.

Άσε που ξεφύγαμε πάλι από το θέμα του Μανώλη. Ας τον αφήσουμε να ανεβάζει τις καινούριες κάρτες του και να σχολιάζουμε μόνο πάνω σε αυτό.
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #497 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:37:24 μμ »

Καλως! Χαμόγελο
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #498 στις: Μάρτιος 21, 2015, 11:20:44 μμ »

Πολλές απαντήσεις, αν και άσχετες οι περισσότερες με το 'ερώτημά' μου...
εγώ δεν κατάλαβα γιατί να μην ανεβάσει κάποιος μια δύσκολη καρτα σε φωτο, δεν καταλαβαίνω ποιο το κόλλημα.
επίσης, όχι, δε με βοηθούν  προσωπικά εμένα οι αναρτήσεις σου. No offence  Σαρκασμός Σαρκασμός
Δεν είναι θέμα κολλήματος αλλά κάτι περισσότερο, το οποίο προτιμώ να μην το πιάσω.  Άνεση

Επίσης το θέμα που postάρω έχει ξεκάθαρο τίτλο και θεματολογία, οπότε ο οποιοσδήποτε ξέρει πολύ καλά τι θα δει και τι να περιμένει. Αρα λοιπόν, djapal,υπάρχει για όλους η επιλογή του να μην μπαίνουν στο συγκεκριμένο topic. Παρόλα αυτά χαίρομαι που μου επιβεβαίωσες ότι οι αναρτήσεις μου, σου είναι αδιάφορες.
Και χωρίς καμία προσβολή!

Και η αλήθεια είναι ότι κανείς δεν έγραψε ότι αυτά που ανεβάζω τον ωφελούν σε κάτι...


Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #499 στις: Μάρτιος 21, 2015, 11:23:24 μμ »

Τα πράγματα δεν είναι τόσο απλά όσο φαίνονται.
Νομίζω δεν χρειάζεται να αναπτυχθεί ολόκληρη θεωρία για το λόγο που κάποιος -οι , δεν ανεβάζουν δύσκολα κομμάτια στο στέκι, άλλωστε έχει γίνει αντικείμενο αντιπαραθέσεων και σε άλλα θέματα.
Ας μην κατακρίνουμε λοπόν, αυτόν που δεν θέλει να ανεβάσει κάτι που έχει (δικαίωμα του είναι), αλλά αντίθετα ας υποστηρίξουμε αυτόν που ανεβάζει κάτι , ότι και να είναι αυτό. Άλλωστε αυτός είναι ο σκοπός να δούμε και να σχολιάσουμε και στο τέλος της γραφής να κάνουμε και τη πλάκα μας.
Εγώ προσωπικά θεωρώ ότι έχω αντιμετωπίσει και τα δύο άκρα της συγκεκριμένης υπόθεσης: έχω ανεβάσει και ανεβάζω ακόμη απλά-πολύ εύκολα κομμάτια (που πιστεύω ότι κάποιοι θέλουν να τα βλέπουν), αλλά και κάποια δύσκολα που ίσως μερικά από αυτά να μην τα έχει ξαναδεί κάποιος. Άνθρωπος που ασχολείται πολύ περισσότερα χρόνια από μένα με τις κάρτες μου είπε στο τηλ. :"Αφού το πήρες τη ......... ανέβα σε τη να τη δούμε πως είναι γιατί δεν την έχω πιάσει ποτέ στα χέρια μου.."
Άλλοι είπαν ότι κάνω επίδειξη, άλλοι χειροκρότησαν, άλλοι είπαν διάφορα και το ξέρετε. Εγώ προσωπικά κάνω το κέφι μου και ξέρω ότι στους περισσότερους αρέσει.
Προβληματίζομαι λίγο με το αν πρέπει να συνεχίσω να ανεβάζω τα πολύ δύσκολα, αλλά εκεί θα δούμε ....
Άρα Μανώλη κάνε αυτό που κάνεις και αν για σένα είναι μια χαρά για μας είναι 1000ες.
Αυτό που έγραψες παραπάνω Θανάση, είναι μεγάλη αλήθεια!
Ας κάνουμε αυτό που θέλουμε, αυτό που νομίζουμε ότι είναι σωστό και στην τελική, ας κάνουμε την πλάκα μας.
Φτάνει να μην 'ενοχλούμε' τους υπολοίπους.
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #500 στις: Μάρτιος 21, 2015, 11:25:47 μμ »

Το 'σκορ' είναι 1-1 πάντως.  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #501 στις: Μάρτιος 21, 2015, 11:28:39 μμ »

Εγώ, πάντως, που δεν μαζεύω τηλεκάρτες, προτιμώ να βλέπω τηλεκάρτες παρά λίρες :-)

(Ούτε λίρες μαζεύω.)
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #502 στις: Μάρτιος 21, 2015, 11:34:13 μμ »

Εγώ, πάντως, που δεν μαζεύω τηλεκάρτες, προτιμώ να βλέπω τηλεκάρτες παρά λίρες :-)

(Ούτε λίρες μαζεύω.)
Η αλήθεια είναι ότι οι τηλεκάρτες έχουν περισσότερη ποικιλία!  Μεγάλο χαμόγελο   Μεγάλο χαμόγελο   Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #503 στις: Μάρτιος 22, 2015, 04:48:59 μμ »

καλα Άνεση.... ριξτε μερικες κιτρινες στο τραπεζι να δειτε πως θα φεγγοβολησει το δωματιο και θα μπιρμπιλισουν τα ματακια σας και μετα ξανακανουμε τη συγκριση καρτων και λιρων...... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
THANEFST6
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2539


Οι ταξιτζήδες είναι σαν το Google: ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ!!


Προφίλ
« Απάντηση #504 στις: Μάρτιος 22, 2015, 06:41:07 μμ »

καλα Άνεση.... ριξτε μερικες κιτρινες στο τραπεζι να δειτε πως θα φεγγοβολησει το δωματιο και θα μπιρμπιλισουν τα ματακια σας και μετα ξανακανουμε τη συγκριση καρτων και λιρων...... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Έτσι ειναι !!!
Αλλα τα μάτια του λαγού και αλλα της κουκουβάγιας !!!
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #505 στις: Μάρτιος 25, 2015, 07:48:20 πμ »

καλα Άνεση.... ριξτε μερικες κιτρινες στο τραπεζι να δειτε πως θα φεγγοβολησει το δωματιο και θα μπιρμπιλισουν τα ματακια σας και μετα ξανακανουμε τη συγκριση καρτων και λιρων...... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Τι συγκρίνεις μεταξύ τηλεκαρτών και λιρών;
Γιατί εγώ έγραψα για ποικιλία, εννοώντας την θεματική ποικιλία.  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
THANEFST6
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2539


Οι ταξιτζήδες είναι σαν το Google: ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ!!


Προφίλ
« Απάντηση #506 στις: Ιούνιος 03, 2015, 12:06:06 πμ »

Και σ'αυτό το θέμα ξεφύγατε λίγο. Κοιτάτε που και που το τίτλο !!!!
Μη μου παρεξηγηθεί κανένας για καλό το λέω.
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #507 στις: Ιούνιος 03, 2015, 10:08:56 μμ »

Και σ'αυτό το θέμα ξεφύγατε λίγο. Κοιτάτε που και που το τίτλο !!!!
Μη μου παρεξηγηθεί κανένας για καλό το λέω.
Κοντεύουν 2,5 μήνες από το τελευταίο post, τώρα σου ήρθε να σχολιάσεις Θανάση; Δεν είναι λιγάκι αργά;  Απορία
Καταγράφηκε
THANEFST6
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2539


Οι ταξιτζήδες είναι σαν το Google: ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ!!


Προφίλ
« Απάντηση #508 στις: Ιούνιος 03, 2015, 10:31:22 μμ »

Ε αφού δε το κάνει άλλος ...
Και στο κάτω κάτω μη νομίζεις εκτός απο μερικές κάρτες που ανέβασα τα υπόλοιπα θέματα τις τελευταίες μέρες τα άνοιξα .
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #509 στις: Ιούνιος 03, 2015, 11:04:27 μμ »

 Σαρκασμός   Σαρκασμός   Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 51
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences