Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 25, 2024, 02:29:16 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 20 Λεπτα 1959 , δείτε ευθιγράμιση  (Αναγνώστηκε 2357 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
E.X.N
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 479



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Μάρτιος 30, 2022, 05:07:29 μμ »

Με ενδιαφέρει σοβαρα και σου εστειλα και π.μ.
Καταγράφηκε

alexvor
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 43


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάρτιος 30, 2022, 09:27:11 μμ »

Με ενδιαφέρει σοβαρα και σου εστειλα και π.μ.
  Ευχαριστώ πολύ και για την σεβαστή προσφορά στο μήνυμα, λεπτομέρειες εχω αναφέρει ,καλό βράδυ
Καταγράφηκε
alexvor
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 43


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάρτιος 30, 2022, 09:36:36 μμ »

Ξέχασα να αναφερθώ στη σπανιότητα.
Το ότι, προς το παρόν, είναι 1 νόμισμα δεν σημαίνει ότι είναι πιο σπάνιο από κάποιο που έχει κοπή κάποιων εκατοντάδων ή και χιλιάδων νομισμάτων. Η σπανιότητα είναι συνάρτηση πολλών. Κατά τη γνώμη μου, η σπανιότητα εξαρτάται περισσότερο από την ιστορία που κουβαλάει κάποιο νόμισμα και μετά έρχονται άλλοι παράγοντες.

ΥΓ Έχετε δει ξανά με προσανατολισμό νομίσματος ; Εγώ όχι !!!
ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΤΟ ΨΑΞΙΜΟ !!!!
Κώστα βασικά επειδή ειμαι ατομο που ασχολείται πάνω απο 35 Χρόνια με το Νόμισμα και ποικιλίες του, εχοντας ελέγξει πολλές χιλιάδες νομίσματα ξερω καλα οτι ειναι δυσκολότατο, οι παράγοντες ,η συνθήκες τιμολόγισης ειναι θέμα που θέλει ανάπτυξη μεγάλη δεν ειναι επι του προκειμένου αφου δεν υπάρχει προηγούμενο απο οσο εχω ανιχνέυσει η τέλος πάντων ξέρω , εχω δει και 10 λεπτο 1971 που ειχε  κάποιος πριν Χρόνια αλλά σε καμμια περίπτωση δεν θεωρώ οτι υπάρχουν πολλα γιατί και αλλοι θα είχαν βρει η πιστοποιήσει, ,αν θελεις  βαλε το η κανε αναφορα για αυτο στον καταλογό σου, ευχαριστω για οποια απαντησή σου
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 30, 2022, 09:46:55 μμ από alexvor » Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences