Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 30, 2024, 07:35:21 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εκτίμηση Συλλογής Αξεσουάρ Ρολογιών  (Αναγνώστηκε 9848 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Φεβρουάριος 17, 2021, 10:13:44 πμ »

Μιχαλη τα πολυτελη γκατζετ σιγουρα τα μαζευουν ολοι,αλλα δεν ειναι συλλεκτικα.Συλλεκτικα ειναι τα σπανια,τα εποχης,διασημων κατοχων κτλ.Κατι που το βρισκεις σε συχρονο μαγαζι του ειδους του,ποια η συλλεκτικοτητα?Το συλλεκτικο σημερα εχει παρεξηγηθει,ολα βαπτιζονται συλλεκτικα για χαρη του κερδους.Παντως δεν θα ηθελα το στεκι να γινει χρυση ευκαιρια,οπως ειχε παει να γινει παλια αν θυμασε.Η γνωμη μου παντα.
Καταγράφηκε
Tornezios
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 395


Δεν είναι ένα κομμάτι μέταλλο, είναι η ΙΣΤΟΡΙΑ


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Φεβρουάριος 17, 2021, 01:04:25 μμ »

Μιχαλη τα πολυτελη γκατζετ σιγουρα τα μαζευουν ολοι,αλλα δεν ειναι συλλεκτικα.Συλλεκτικα ειναι τα σπανια,τα εποχης,διασημων κατοχων κτλ.Κατι που το βρισκεις σε συχρονο μαγαζι του ειδους του,ποια η συλλεκτικοτητα?Το συλλεκτικο σημερα εχει παρεξηγηθει,ολα βαπτιζονται συλλεκτικα για χαρη του κερδους.Παντως δεν θα ηθελα το στεκι να γινει χρυση ευκαιρια,οπως ειχε παει να γινει παλια αν θυμασε.Η γνωμη μου παντα.


Ορθόν και σαφές, 100% !
Καταγράφηκε

Εκ της πυρός η πείρα...
ηλίας2020
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 35


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Φεβρουάριος 17, 2021, 02:23:41 μμ »

καλο μεσημερι σε ολους!
μετα απο τοσο κρυο εξω δικαιολογημενη τοση επισκεψη σε ενα ποστ Χαμόγελο
χωριζομαστε λοιπον σε αυτους που συμφωνουν στην συλλεκτικοτητα (μερικη ή ολικη) τους και σε αυτους που διαφωνουν  - αλλα σε λαθος ποστ...
το συγκεκριμενο ποστ ανεβηκε για εκτιμηση τιμης οσων γνωριζουν και οχι οσων δεν συμφωνουν ή συμφωνουν.
επισης δεν αναφερθηκε πουθενα οτι θα ανεβουν ποστ πωλησης των αντικειμενων στο σαιτ μας, οποτε ουτε κι εκει υπαρχει προβλημα.
για αυτο προτεινω να τα πουμε σε αλλο ποστ να λυσουμε και τυχων αποριες :

https://steki-syllekton.gr/index.php?topic=47704.0
Καταγράφηκε
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1825


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Φεβρουάριος 18, 2021, 09:25:12 πμ »

giannist θα μας ΤΡΕΛΑΝΕΙς νομιζω..σε ρωταω απο ποτε οι πεννες δεν ειναι συλλεκτικες ανθρωπε?σε παρακαλω προσεχε τα λογια σου γιατι εγω δεν σου μιλαω ετσι..
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 18, 2021, 09:26:18 πμ από ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ » Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Φεβρουάριος 18, 2021, 09:49:50 πμ »

giannist θα μας ΤΡΕΛΑΝΕΙς νομιζω..σε ρωταω απο ποτε οι πεννες δεν ειναι συλλεκτικες ανθρωπε?σε παρακαλω προσεχε τα λογια σου γιατι εγω δεν σου μιλαω ετσι..
Αγαπητε φιλε,ποιος σου ειπε οτι ολες οι πενες ειναι συλλεκτικες?Τα λογια μου τα προσεχω,αλλα οταν γραφεις κατι σκεψου λιγο αν στεκει.
Καταγράφηκε
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1825


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Φεβρουάριος 18, 2021, 10:05:58 πμ »

εγω μια πεννα που κοστιζει 500 ευρω την θεωρω συλλεκτικη διοτι δεν ειναι κατι που κυκλοφορει ευρεως..και μεταξυ μας τα λογια σου δεν τα προσεχεις καθολου με εμενα..σου εχω πει και εχω δηλωσει επανειλημμένα οτι σε σεβομαι κ διαβαζω αυτα που γραφεις κ εσυ με χτυπας οτι κ να πω..και μαλιστα δεν ειπα για τις πεννες για να σου παω κοντρα,το ειπα γιατι αυτη την αποψη εχω..δεν μπορω να καταλαβω τι επαθες?
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Φεβρουάριος 18, 2021, 10:40:07 πμ »

εγω μια πεννα που κοστιζει 500 ευρω την θεωρω συλλεκτικη διοτι δεν ειναι κατι που κυκλοφορει ευρεως..και μεταξυ μας τα λογια σου δεν τα προσεχεις καθολου με εμενα..σου εχω πει και εχω δηλωσει επανειλημμένα οτι σε σεβομαι κ διαβαζω αυτα που γραφεις κ εσυ με χτυπας οτι κ να πω..και μαλιστα δεν ειπα για τις πεννες για να σου παω κοντρα,το ειπα γιατι αυτη την αποψη εχω..δεν μπορω να καταλαβω τι επαθες?
Την πενα που λες,την λεω και εγω συλλεκτικη.Αυτην ομως,που την πουλανε τα βιβλιοχαρτοπωλεια δεκα ευρω,δεν την θεωρω.Ελπιζω να καταλαβες,οσο για το αν σε σεβομε? σιγουρα σε σεβομε.Μαθε ομως να γραφεις οταν εχεις κατι να πεις.Το να γραφεις με ατακες με ενοχλει.Παντως σου ζητω συγνωμη,αν νομιζεις οτι σε ειρωνευτικα η σε απαξιωσα.
Καταγράφηκε
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1825


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Φεβρουάριος 18, 2021, 10:49:20 πμ »

ε και βεβαια οι πεννες που ειναι στιβες δεν ειναι συλλεκτικες..σε αυτο συμφωνω απολυτα..δεν χρειαζεται να ζητας συγνωμη δεν εγινε κατι..απλα αυτο που ειχα στο μυαλο μου δεν το ξεκαθαρισα ..καλη συνεχεια
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
ηλίας2020
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 35


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Φεβρουάριος 18, 2021, 12:31:01 μμ »

εγω μια πεννα που κοστιζει 500 ευρω την θεωρω συλλεκτικη διοτι δεν ειναι κατι που κυκλοφορει ευρεως..και μεταξυ μας τα λογια σου δεν τα προσεχεις καθολου με εμενα..σου εχω πει και εχω δηλωσει επανειλημμένα οτι σε σεβομαι κ διαβαζω αυτα που γραφεις κ εσυ με χτυπας οτι κ να πω..και μαλιστα δεν ειπα για τις πεννες για να σου παω κοντρα,το ειπα γιατι αυτη την αποψη εχω..δεν μπορω να καταλαβω τι επαθες?
Την πενα που λες,την λεω και εγω συλλεκτικη.Αυτην ομως,που την πουλανε τα βιβλιοχαρτοπωλεια δεκα ευρω,δεν την θεωρω.Ελπιζω να καταλαβες,οσο για το αν σε σεβομε? σιγουρα σε σεβομε.Μαθε ομως να γραφεις οταν εχεις κατι να πεις.Το να γραφεις με ατακες με ενοχλει.Παντως σου ζητω συγνωμη,αν νομιζεις οτι σε ειρωνευτικα η σε απαξιωσα.

μιλας για τις δικες μου πεννες;
αν ναι πες μου σε ποιο βιβλιοχαρτοπωλειο την/τις εχεις βρει για να παω να δω τις τιμες τους;
αν οχι δεν βοηθας, εισαι εκτος θεματος ποστ και φιλικα δειχνεις περιεργη αρνητικη διαθεση...
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Φεβρουάριος 18, 2021, 01:01:14 μμ »

Ξαναδιαβασε τι εγραψα.
Καταγράφηκε
ηλίας2020
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 35


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Φεβρουάριος 18, 2021, 03:12:48 μμ »

Ξαναδιαβασε τι εγραψα.

...το εκανα και τελικα ειχες δικιο
τωρα σε παρακαλω αλλη μια φορα προσωπικα αν δεν να απαντησεις τιποτα σε εμενα σχετικα με το ποστ μου μην ξαναγραψεις τιποτα, εισαι εκτος θεματος ποστ και κουραζεις
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Φεβρουάριος 18, 2021, 03:44:05 μμ »

Τί εννοείς εκτός θέματος μου εξηγείς; Τό να μήν ξαναγράψω δεν το καταλαβαίνω, γιατί αγαπητέ φίλε;τι
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Φεβρουάριος 18, 2021, 04:00:06 μμ »

Φιλε μου,μηπως μας αραδιασες την πραματεια σου(χωρις δηθεν να γνωριζεις),και τωρα περιμενεις πελατες?Τα γραφομενα σου περι κουρασης κτλ,αυτο μου δειχνει!!
Καταγράφηκε
ηλίας2020
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 35


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Φεβρουάριος 18, 2021, 04:09:55 μμ »

διαβασα τα ποστ σου προς ολους σε δυο μονο θεματα και ηταν αρκετα για να καταλαβω πως δεν χρειαζεται να σου απαντησω. για τις κατηγοριες σου υπαρχουν διαχειριστες να σε βοηθησουν.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Φεβρουάριος 18, 2021, 04:14:32 μμ »

Και εγω περιμενω να μας πεις τους σκοπους σου,η μηπως δεν ηξερες τι ειχες και περιμενες απο το στεκι να σου πουν???
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences