Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 11:52:31 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ερωτηση για βιβλια νομισματων  (Αναγνώστηκε 8548 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 30, 2022, 08:46:41 πμ »



 <<Η γνωση τελικα καλυτερα να πεθαινει με οσους την εχουν,  εαν δεν υπαρχουν τιμιοι ανθρωποι να την μοιραστεις !!! >>  . Εμένα αυτό λίγο με προβλημάτισε.  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο















Μη  σε προβληματιζει .
Εσυ αγοραζε και πουλα .
Αφου ετσι πιστευεις οτι θα μαθεις νομισματικη ιστορια !!!!
Νομισματικη δεν θα μαθεις , ενα εφημερο κερδος θα εχεις μεχρι να σε  κουκουλωσουν αλλοι και να βρεθεις στο περιθωριο.

Υ.Γ Καταλαβες τωρα Δημητρη γιατι μερικα πραγματα επανω μου πηραν τον δρομο που πηραν ;;
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
IliopoulosC
Επισκέπτης
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 30, 2022, 10:19:02 πμ »



 <<Η γνωση τελικα καλυτερα να πεθαινει με οσους την εχουν,  εαν δεν υπαρχουν τιμιοι ανθρωποι να την μοιραστεις !!! >>  . Εμένα αυτό λίγο με προβλημάτισε.  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο















Μη  σε προβληματιζει .
Εσυ αγοραζε και πουλα .
Αφου ετσι πιστευεις οτι θα μαθεις νομισματικη ιστορια !!!!
Νομισματικη δεν θα μαθεις , ενα εφημερο κερδος θα εχεις μεχρι να σε  κουκουλωσουν αλλοι και να βρεθεις στο περιθωριο.

Υ.Γ Καταλαβες τωρα Δημητρη γιατι μερικα πραγματα επανω μου πηραν τον δρομο που πηραν ;;

Το εφήμερο κέρδος ή και το λίγο κέρδος  είναι καλύτερο από την οικονομική ζημιά των διδάκτρων που πληρώνουν άλλοι για να μάθουν Νομισματική όπως λες  (συλλεκτισμός είναι ο σωστός όρος) και στο τέλος τα παρατούν γιατί έχασαν ένα σωρό χρήματα αγοράζοντας ότι ναναι σε τιμές ότι ναναι.   Σαρκασμός   Μεγάλο χαμόγελο

Υ.Γ Αυτοί που νομίζουν ότι κουκουλώνουν στο τέλος βρίσκονται κουκουλωμένοι οι ίδιοι.   Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός  Κάποιοι δε τα παρατούν κλείνουν το μαγαζί τους ή πουλάνε την ιστοσελίδα τους γιατί δεν μπορούν άλλο.


Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences