Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 19, 2024, 06:10:29 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Χίος  (Αναγνώστηκε 2518 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
fannis
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 428


Προφίλ
« στις: Φεβρουάριος 25, 2020, 08:05:44 μμ »

Τι γίνεται στη Χίο ρε παιδιά ,χημικά με ελικόπτερα ...χαμός ?
Μανο που είσαι ?
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 25, 2020, 08:47:12 μμ »

Ποιός θα κάτσει να ασχοληθεί με αυτά κύριε Φάνη.Το σχέδιο προχωράει μια χαρά!!!!
Ποιός θα ασχοληθεί με τα 10.000.000 ευρώ επίδοτησης του υπουργείου μετανάστευσης και ασύλου για 500 ανήλικους ασυνόδευτους μετανάστες άνω των 16 ετών;βλέπε εδώ
https://www.protothema.gr/greece/article/977166/upourgeio-metanasteusis-epidotisi-eos-1590-euro-to-mina-gia-tous-asunodeutous-anilikous-ano-ton-16/
Με μεγάλη προσπάθεια αλλά επιτυχημένη στο τέλος καταφέραμε να εξασφαλίσουμε την συγκατάθεση των δανειστών για να αποδεσμευθούν 4.000.000 ευρώ για τον στόλο του Π.Ν για όλο το 2020.
4 ολόκληρα εκατομμύρια ρε παιδιά 333.333 ευρώ τον μήνα για όλα τα πλοία του στόλου μας.Πρέπει όλοι μας να στείλουμε ευχαριστήρια mail τόσο στους δανειστές όσο και στο ηρωικό πολιτικό προσωπικό της χώρας για αυτή την τεράστια επιτυχία.
Ήθελα να ήξερα όταν μας αρπάξουν εδάφη θα πληρώσει κανείς για αυτά τα εγκλήματα κατά της πατρίδας;
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 25, 2020, 08:47:58 μμ από ellinas » Καταγράφηκε
fannis
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 428


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουάριος 25, 2020, 09:35:08 μμ »

...όπως τα λες είναι .... δυστυχώς .
Καταγράφηκε
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουάριος 25, 2020, 11:38:29 μμ »

1590 το μηνα και 4400 για επιπλωση ?
και ποιος τα διαχειριζεται αυτα ?

αν ειναι τα διαχειριζεται ο ιδιος ο "ανηλικος" να παρουμε ολοι το πλοιο για τσεσμε, να βουτηξουμε στη θαλασσα και να παρουμε τηλ την frontex να ρθει να μας μαζεψει (αυτοι μπορει να χουνε καυσιμο στα πλοια)

το παιζω μουγγος ή οτι βρισκομαι σε κατασταση σοκ και δεν θελω ουτε να ακουω την αραβικη ανετα και οτι καταλαβαινω μονο λιγα αγγλικα
και ανηλικος το παιζω, εδω το παιζουνε οι 30ρηδες πιπινια

σε δυο τρια χρονια θα ξαναδωσω και πανελληνιες, λογικα θα χουνε δωσει και τπτ μορια για τους μεταναστες μεχρι τοτε να περνανε πιο ευκολα και θα παιζει και υποτροφια οσο ειμαι φοιτητης

μετα θα παιζουν και μορια για ελληνοποιημενους στο δημοσιο για να εξυπηρετουνται και οι αλλοι στη γλωσσα τους

κι ας τους να ψαχνουνε στην εφορια τον dsp

βασικα τωρα που το σκεφτομαι ελυσα το προβλημα της ζωης μας
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 25, 2020, 11:47:58 μμ από dsp » Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
Tornezios
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 395


Δεν είναι ένα κομμάτι μέταλλο, είναι η ΙΣΤΟΡΙΑ


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουάριος 26, 2020, 07:10:21 μμ »

dsp μην το πολυγελάμε... Θυμός
Τι άλλη κατάντια περιμένει την πατρίδα μας...
Καταγράφηκε

Εκ της πυρός η πείρα...
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουάριος 26, 2020, 09:47:59 μμ »

τα λεω με αστειο τροπο, αλλα δεν το γελαω

ειλικρινα τα βρισκω πολυ πιθανα αυτα στο μελλον, τα δικα τους παιδια να περνανε καλυτερα απο τα δικα μας

εχω στο μυαλο μου και πολυ ασχημες ιστοριες που εχω δει με τα ματια μου να εξελισσονται, το ποσο ανεκτικο ειναι το κρατος απεναντι σε εναν κλεφτη/απατεωνα οταν ειναι μεταναστης και στο τελος με τα κλεμμενα να γινεται κυριος. και μαλιστα καποια κλεμμενα απο μενα και να ρχεται να μου ζηταει δουλεια. και μετα να αγοραζει και μηχανηματα. και μετα να θελει να αγορασει και το σπιτι που εκλεψε.

και αυτο ρατσισμος ειναι, να αφηνεις καποιον να την γλυτωνει επειδη δεν ειναι ελληνας και φοβασαι μην σου πουνε τπτ αμα τον στειλεις πισω.

και κατι ακομα. την χιο δεν την εχουμε χασει ακομα, και δεν εννοω στρατιωτικα, εννοω πολιτιστικα που ειναι και το πιο πραγματικο, αλλα την αθηνα την εχουμε χασει προ πολλου.

οποιος διαφωνει μαζι μου σε αυτο το τελευταιο, ας στειλει τη γιαγια του ή τη μανα του ή τη γυναικα του να περπατησει απο την ομονοια μεχρι την βικτωριας, εκει που εκανε βολτες μικρη. οχι μονο βραδυ, ας τη στειλει και πρωι και μεσημερι. πριν απο 10 χρονια ο τσαντακιας ή ο ανωμαλος ηταν ενας στους τοσους και που και που πιανοτανε απο τους περαστικους και πεφτανε μπατσες. τωρα θα φωναξει αυτη, αλλα κανεις δεν θα βοηθησει.

και σε αυτο φυσικα δεν φταινε μονο οι μεταναστες. πιο υπευθυνοι, οπως σε ολα ειμαστε εμεις, και μεις αλλαξαμε, και μεις ευτελισαμε τον πολιτισμο μας και χαρισαμε την ηθικη μας. οπως δεν κανουμε τπτ για το ποιους να κρατησουμε και τους ποιους να διωξουμε και εχουμε παραδωθει σε ο,τι μας λενε οι ευρωπαιοι και ο ερντογαν, ετσι ειμαστε ανευθυνοι και αλλουβρεχηδες (κατα τον σκαριμπα) και σε ολα τα αλλα.

τεσπα, ειμαι κουρασμενος και μιλαω χυμα και σοβαρα. θα μου περασει.
Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2641



Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουάριος 27, 2020, 10:24:56 μμ »

Ρε παιδια μου ειπε ο Καραμανικος οτι κατεβαζουν παιδια κ γονεις απο αυτοκινητα κ τους σπανε στο ξυλο.
Που εισαι ρε Μανο για πες τι γινεται
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Μάρτιος 07, 2020, 02:17:48 μμ »

βρε παιδια τωρα ειδα το θεμα.. Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη..το μονο που μπορω να σας πω αυτη την στιγμη ειναι οτι αυτα που βλεπετε στις τηλεορασεις δεν ειναι ουτε το 1% απο τα μεγεθη των ειδησεων..ειναι αληθεια με τα παιδακια που εδειραν οπως αληθεια κ τα αμαξια που εσπασαν τα ΜΑΤ ..αλλα να ξερετε οτι το πραγμα σοβαρεψε με τους τουρκους κ τους λαθρομεταναστες κ μπορω να σας πω με βεβαιοτητα και χαρα οτι τα θαλασσια συνορα εκλεισαν..κατι που δεν εκαναν απο το 2015 το καταφεραν σε 2 μερες..ευχομαι αυτο να συνεχιστει κ να μην τα ανοιξουν εκνεου
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo