Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 16, 2024, 10:37:41 πμ
Σελίδες: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 25
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Una remastered  (Αναγνώστηκε 73832 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3537


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #150 στις: Ιανουάριος 23, 2020, 11:41:05 πμ »

Τατιανα τωρα δεν το σωζεις. Εδειξες το επιπεδο σου. Τατιανα μην το παρεις σαν βρισια , απλα δεν ξερω πως να σε λεω.  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #151 στις: Ιανουάριος 23, 2020, 11:51:48 πμ »

Συντονιστής: @chris η εκφραση που χρησιμοποιησες σβηστηκε αλλα το κρατησα το κειμενο προς ενημερωση
                     αλλων συντονιστων. αν εχεις καποιο προβλημα με το πως σου μιλησε ο sv μπορουσες/μπορεις να
                     κανεις αναφορα. δεν γινεται ομως αυτο να δικαιολογει τη χρηση τετοιων εκφρασεων ομως. βρισιες
                     δεν ειναι αποδεκτος τροπος επικοινωνιας εδω μεσα.


ΥΓ: συγγνωμη αλλα γενικα προς ολους και ως απλο μελος: καταλαβαινω τη διαθεση καποιου να μιλαει χυμα, ειδικα αν νοιωθει οτι θιγεται, αλλα το ξερετε οτι μας διαβαζουν και μικρα παιδια εδω μεσα- με την αδεια των γονιων τους φυσικα ? εγω εχω γνωρισει δυο-τρια. για να μαθουν θελουμε, αλλα οχι για το πως να βριζουν, για τα νομισματα και τα αλλα συλλεκτικα. δε θελω να κανω εγω τον κακο μπατσο. θελω να σκεφτομαστε ολοι, αν δεν σκεφτομαστε κατι αλλο, τλχστν οτι αμα ηταν διπλα μας παιδια ΣΤ' δημοτικου-Α' γυμνασιου θα κρατιομασταν. το ιδιο πραγμα ειναι και δω, απλα δεν τα βλεπουμε.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 23, 2020, 11:52:23 πμ από dsp » Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
Εl Capitan
Τακτικός
**
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 294


Προφίλ
« Απάντηση #152 στις: Ιανουάριος 23, 2020, 12:08:04 μμ »

Συντονιστής: @chris η εκφραση που χρησιμοποιησες σβηστηκε αλλα το κρατησα το κειμενο προς ενημερωση
                     αλλων συντονιστων. αν εχεις καποιο προβλημα με το πως σου μιλησε ο sv μπορουσες/μπορεις να
                     κανεις αναφορα. δεν γινεται ομως αυτο να δικαιολογει τη χρηση τετοιων εκφρασεων ομως. βρισιες
                     δεν ειναι αποδεκτος τροπος επικοινωνιας εδω μεσα.


ΥΓ: συγγνωμη αλλα γενικα προς ολους και ως απλο μελος: καταλαβαινω τη διαθεση καποιου να μιλαει χυμα, ειδικα αν νοιωθει οτι θιγεται, αλλα το ξερετε οτι μας διαβαζουν και μικρα παιδια εδω μεσα- με την αδεια των γονιων τους φυσικα ? εγω εχω γνωρισει δυο-τρια. για να μαθουν θελουμε, αλλα οχι για το πως να βριζουν, για τα νομισματα και τα αλλα συλλεκτικα. δε θελω να κανω εγω τον κακο μπατσο. θελω να σκεφτομαστε ολοι, αν δεν σκεφτομαστε κατι αλλο, τλχστν οτι αμα ηταν διπλα μας παιδια ΣΤ' δημοτικου-Α' γυμνασιου θα κρατιομασταν. το ιδιο πραγμα ειναι και δω, απλα δεν τα βλεπουμε.

+1000
Καταγράφηκε

Ερέτην χρήναι πρώτα γενέσθαι πριν πηδαλίοις επιχειρεί
chris.panagiot
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 221


Προφίλ
« Απάντηση #153 στις: Ιανουάριος 23, 2020, 12:22:49 μμ »

Τατιανα τωρα δεν το σωζεις. Εδειξες το επιπεδο σου. Τατιανα μην το παρεις σαν βρισια , απλα δεν ξερω πως να σε λεω.  Μεγάλο χαμόγελο

Πριν δεκα χρονια πουλαγες ζυγαριες κινεζικες και φακους κινεζικους και τωρα εχεις αποψη για ολα τα νομισματικα δρώμενα...το επιπεδο μου σε πειραξε σταματω εδω γιατι αν ανοιξω το στομα μου θα γελασει ο καθε πικραμμενος.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 23, 2020, 12:23:28 μμ από chris.panagiot » Καταγράφηκε
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3537


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #154 στις: Ιανουάριος 23, 2020, 01:22:59 μμ »

Πριν 10 χρόνια ήμουν 20 χρονων. εσυ [σβήστηκε από dsp] που αν εχεις τα κοτσια ελα βρες με απο κοντα να μου τα πεις αυτα ,  ποιος εισαι? Γελαω με σενα και τους ρουφιανους σου. Ολοι απο καπου ξεκινησαμε, Εσυ τι εισαι λορδος?

Ξερεις οτι με αυτα που γραφεις γελαει ολο το στεκι. Νουμερο ε νουμερο.

Εγω μια ζωη εμπορος ημουν ...


Τι τατιανα εισαι ? βλεπεις ? Το επιπεδο σου? Βγες και εκτοσ συνδεσησ [σβήστηκε από dsp] εσυ και ο χοντρος ο φιλος σου που στα λεει.
Ανοιξε το site να κονομησεις

« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 23, 2020, 03:56:30 μμ από dsp » Καταγράφηκε

ΜΙΔΑΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1367


Τυραννίς χρήμασι ...


Προφίλ
« Απάντηση #155 στις: Ιανουάριος 23, 2020, 02:52:26 μμ »

Χρήστο, μήν ανεβάζεις πίεση. Δεν αξίζει φίλε.
Καταγράφηκε
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3537


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #156 στις: Ιανουάριος 23, 2020, 03:00:16 μμ »

Χρήστο, μήν ανεβάζεις πίεση. Δεν αξίζει φίλε.
δεν το συνεχιζω Ηλία . Τελος απο μένα. 
Καταγράφηκε

cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2652



Προφίλ
« Απάντηση #157 στις: Ιανουάριος 23, 2020, 03:59:24 μμ »

Οκ ας επανελθουμε στο θεμα μας παρακαλω αλλα σας το λεω δημοσια οτι οι προσβολες κ οι βρισιες δεν θα περασουν ετσι. Ηδη ξεκινησε κουβεντα στην συντονιστικη ομαδα
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
chris.panagiot
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 221


Προφίλ
« Απάντηση #158 στις: Ιανουάριος 23, 2020, 07:19:26 μμ »

Όταν κάποιος μπαίνει να γράψει την άποψη του για κάτι και τον ειρωνέυεσαι πρέπει η διαχειριση να επεμβαίνει κι όχι να κάνει αβάντα επειδη πληρώνεις διαφήμιση στην σελίδα αλλα μάλλον δεν υπάρχει αντικειμενικότητα μερικοι μπορουν να μιλάνε και άλλοι όχι.  Όσον αφορά χοντρούς φίλους και σαιτ της κονόμας μάλλον με αλλον με έχεις μπερδεψει έχεις πολλά θέματα προφανώς. Για να καταλάβεις ποιος είμαι και τ σταματάω εδω θα σου πω μονο το ονομα Μακρόπουλος εσυ ξέρεις. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3537


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #159 στις: Ιανουάριος 23, 2020, 07:22:55 μμ »

Όταν κάποιος μπαίνει να γράψει την άποψη του για κάτι και τον ειρωνέυεσαι πρέπει η διαχειριση να επεμβαίνει κι όχι να κάνει αβάντα επειδη πληρώνεις διαφήμιση στην σελίδα αλλα μάλλον δεν υπάρχει αντικειμενικότητα μερικοι μπορουν να μιλάνε και άλλοι όχι.  Όσον αφορά χοντρούς φίλους και σαιτ της κονόμας μάλλον με αλλον με έχεις μπερδεψει έχεις πολλά θέματα προφανώς. Για να καταλάβεις ποιος είμαι και τ σταματάω εδω θα σου πω μονο το ονομα Μακρόπουλος εσυ ξέρεις. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
κοίτα αρκετά ξεκατινιαστήκαμε. Ειπα - ειπες . Τελειωνει εδω.

Μακρόπουλο ξέρω μονο τον τραγουδιστή.  Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 23, 2020, 07:30:51 μμ από SVcollector » Καταγράφηκε

dtsartsanis
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 406

Dig Deep, Live Strong


Προφίλ
« Απάντηση #160 στις: Ιανουάριος 23, 2020, 09:11:04 μμ »

Συντονιστής: @chris η εκφραση που χρησιμοποιησες σβηστηκε αλλα το κρατησα το κειμενο προς ενημερωση
                     αλλων συντονιστων. αν εχεις καποιο προβλημα με το πως σου μιλησε ο sv μπορουσες/μπορεις να
                     κανεις αναφορα. δεν γινεται ομως αυτο να δικαιολογει τη χρηση τετοιων εκφρασεων ομως. βρισιες
                     δεν ειναι αποδεκτος τροπος επικοινωνιας εδω μεσα.


ΥΓ: συγγνωμη αλλα γενικα προς ολους και ως απλο μελος: καταλαβαινω τη διαθεση καποιου να μιλαει χυμα, ειδικα αν νοιωθει οτι θιγεται, αλλα το ξερετε οτι μας διαβαζουν και μικρα παιδια εδω μεσα- με την αδεια των γονιων τους φυσικα ? εγω εχω γνωρισει δυο-τρια. για να μαθουν θελουμε, αλλα οχι για το πως να βριζουν, για τα νομισματα και τα αλλα συλλεκτικα. δε θελω να κανω εγω τον κακο μπατσο. θελω να σκεφτομαστε ολοι, αν δεν σκεφτομαστε κατι αλλο, τλχστν οτι αμα ηταν διπλα μας παιδια ΣΤ' δημοτικου-Α' γυμνασιου θα κρατιομασταν. το ιδιο πραγμα ειναι και δω, απλα δεν τα βλεπουμε.


Θα συμφωνησω με ολα τα παραπανω. Αν καποιος θελει να μιλαει χυμα ας το κανει αλλου. Το φορουμ δινει βημα για υγειη διαλογο οχι για λογια του δρομου.Επισης θα προτεινω οποιος εχει νευρα πριν πατησει το κουμπι Αποστολη ας κανει μια βολτα, ας καθαρισει το μυαλο του και ας το σκεφτει καλυτερα. Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1825


Προφίλ
« Απάντηση #161 στις: Ιανουάριος 24, 2020, 10:45:04 πμ »

πω πω τι μπινελικι θα εφαγα..με τον χριστο πιστευω πως εχουμε μια καλη σχεση διοτι με εχει σεβαστει σαν μελος, που ειμαι κατα βαση ασχετος με τα συλλεκτικα αλλα προσπαθω οσο μπορω..το μονο συμφερον που εχω {απο τον χριστο}περα απο τον σεβασμο που μου δειχνει ειναι οτι αν γουσταρω κανενα λιρακι του το πληρωνω κ μου το στελνει ακριβως αυτο που πληρωσα κ ηθελα σε χρονο διαστημικο..τωρα εχει ξεφυγει το πραγμα κ απο την αρχη ηταν ετσι..οποια προσπαθεια κ να εγινε απο μενα για να ειμαστε φιλοι με τον κρισ παναγιοτ απετυχε και διχως να δειξει ενα σημαδι μεταμελειας για οσα ακουσα εξ αρχης δημοσια αλλα κ τις απειλες που δεκτηκα μεσω π.μ..παντως μην στεναχωριεστε γενικα..παντα υπαρχει ελπιδα για ολους..και εγω στην αρχη ημουν μεγαλο κοπροσκυλο εδω μεσα αλλα με την ανοχη ΟΛΩΝ,ακομα και του ηρακλειωτη που παντα με κατσαδιαζε οπου με εβρισκε ευκαιρο{δικαιως 9 στις 10} διορθωθηκα λιγο κ μπορω να συμμετεχω οσο πιο καλα μπορω στην παρεα κ σχεδον καθημερινα..
 υ.γ ρε ΗΛΙΑ που χαθηκες?
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 24, 2020, 10:48:49 πμ από ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ » Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2652



Προφίλ
« Απάντηση #162 στις: Ιανουάριος 24, 2020, 11:11:53 μμ »

Μετα απο συζητηση στην συντονιστικη ομαδα θεωρησαμε απαραδεκτη κ ασυμβατη με τις αξιες του φορουμ κ την ποιοτητα των μελων του, την συμπεριφορα του μελους chris.panagiot.
Δεν εχουμε καμια ανοχη σε προσβολες, βρισιες, κ οτιδηποτε θιγει την τιμη κ υποληψη των μελων. Το μελος chris.panagiot μενει εκτος φορουμ για 1 μηνα. Εαν οταν επανελθει επαναλαβει την ιδια συμπεριφορα θα αποβληθει δια παντος.
Χρηστο (svcollector) οτι κ να μας πει ο οποιοσδηποτε δεν επιτρεπεται να χανουμε την ψυχραιμια μας. Υπαρχει δημοσια επιπληξη για σενα κ θα σε παρακαλουσαμε να μην επαναληφθει. Αλλωστε δεν ταιριαζει στο ηθος κ το επιπεδο σου τετοια αντιδραση
Λυπουμαστε ειλικρινα.
Η συντονιστικη ομαδα
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
gkounto
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1712


Προφίλ
« Απάντηση #163 στις: Ιανουάριος 27, 2020, 07:39:18 μμ »

https://auctions.thecoincabinet.com/lots/view/4-9BBA3/great-britain-elizabeth-ii-2019-gold-200-pounds-proof-una-the-lion-ngc-pf70-ultra-cameo-4863748-006

Όχι τίποτα άλλο. Τα 30χιλ. που στάθηκαν αφορμή να ξεκινήσει όλο αυτό και να τιμωρηθεί με την αμφιλεγόμενη (κατά την κρίση μου) απόφαση σας φάνηκαν τελικά και λίγα τελικά.

Καταγράφηκε

Γιωργος
www.gkounto.com
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3537


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #164 στις: Ιανουάριος 27, 2020, 07:48:29 μμ »

Αμφιλεγόμενη απόφαση τιμωρίας , επειδή έβρισε ο φίλος σου Γιώργο. Μάλιστα... Άνεση

Ας απαντήσουν καλύτερα οι συντόνιστές καθώς εγω δεν είμαι αρμοδιος.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 27, 2020, 07:50:20 μμ από SVcollector » Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 25
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences