Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 04:55:01 μμ
Σελίδες: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 87
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2020 ΤτΕ  (Αναγνώστηκε 288891 φορές)
0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
bookman4
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 18


Προφίλ
« Απάντηση #780 στις: Ιούνιος 30, 2020, 02:32:03 μμ »

Εγώ σήμερα που μίλησα τηλεφωνικά με την ΤΤΕ στην θεσσαλονίκη (2310591065) η υπάλληλος μου είπε αυτό που έγραψα παραπάνω,οτι δλδ για 6/7 δεν θέλει ραντεβού.Αν θέλει κάποιος αύριο ας κάνει ενα τηλ.μήπως του πούνε κάτι διαφορετικό.Είπαμε ΤΤΕ είναι οτι γουστάρουν κάνουν!!!!
Καταγράφηκε
enotes
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 730


Προφίλ
« Απάντηση #781 στις: Ιούνιος 30, 2020, 02:38:42 μμ »

εγω εκλεισα ραντεβου για αυτην την πεμπτη 2/7 θα παω συγκεκριμενη ωρα, σημερα το πρωι αυτο ειπαν τηλεφωνικως.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 30, 2020, 02:39:09 μμ από margiriou » Καταγράφηκε
djapal
Αργυρό μέλος
****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 682



Προφίλ WWW
« Απάντηση #782 στις: Ιούνιος 30, 2020, 03:56:47 μμ »

εγω εκλεισα ραντεβου για αυτην την πεμπτη 2/7 θα παω συγκεκριμενη ωρα, σημερα το πρωι αυτο ειπαν τηλεφωνικως.

μην πας να "ζητιανέψεις" κανένα 50άρικο Υ003  Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
pacman78
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 59



Προφίλ
« Απάντηση #783 στις: Ιούνιος 30, 2020, 04:02:18 μμ »

Να αναφέρω πάλι πως πήγα σήμερα χωρίς ραντεβού και δεν με άφησαν να μπω.Στο τηλέφωνο μου είπαν για οποιαδήποτε συναλλαγή χρειάζεται ραντεβού ακόμα και για τα συλλεκτικά.Εκλεισα για 6/7.Ας επικοινωνήσει κανένας ακόμα αύριο να έχουμε καλύτερη εικόνα μην κατεβαίνει ο κόσμος τσάμπα.
Καταγράφηκε
enotes
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 730


Προφίλ
« Απάντηση #784 στις: Ιούνιος 30, 2020, 04:14:19 μμ »

εγω εκλεισα ραντεβου για αυτην την πεμπτη 2/7 θα παω συγκεκριμενη ωρα, σημερα το πρωι αυτο ειπαν τηλεφωνικως.

μην πας να "ζητιανέψεις" κανένα 50άρικο Υ003  Σαρκασμός Σαρκασμός

εδω δεν ηρθαν ακομη τα Υ003, μονο αθηνα υπαρχουν!
Καταγράφηκε
sakis73
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 305


Προφίλ
« Απάντηση #785 στις: Ιούνιος 30, 2020, 10:07:23 μμ »

Το μασουρι με τις Θερμοπύλες πιστεύετε ότι μπορεί να πάρει μεγαλύτερη υπεραξία στο μέλλον  απο τα προηγούμενα λόγω θέματος  (ζήτηση από εξωτερικό )
Καταγράφηκε
djapal
Αργυρό μέλος
****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 682



Προφίλ WWW
« Απάντηση #786 στις: Ιούλιος 01, 2020, 08:14:34 πμ »

Σημερινή εμπειρία.

ΚΑΘΕ χρόνο, μα ΚΑΘΕ χρόνο, έχω το ίδιο πρόβλημα. Πρέπει να εξηγώ στις κυριούλες στο ταμείο ότι είμαι μαζόχας - έτσι γουστάρω, απαγορεύεται; - και θέλω να πληρώνω ΥΠΕΡΑΞΙΑ πάνω από 100 κομμάτια γιατί θέλω να αγοράζω ΠΛΑΣΤΙΚΟΠΟΙΗΜΕΝΑ μασούρια.
Έχω βίτσιο ρε αδερφέ!
Η τύπισσα σήμερα...
Τι εννοείτε πλαστικοποιημένα; (Ασχολίαστο)
Πλαστικοποιημένα δίνουν απέναντι (τα κυκλοφορίας, ενίοτε βέβαια βρίσκεις και παλαιότερης χρονιάς κοπής χωρίς υπεραξία ακυκλοφόρητα)
Δεν δίνουμε εμείς έτσι, μέχρι 4 δίνουμε, όχι παραπάνω.
Κυρία μου κάθε χρόνο τα παίρνω έτσι.
Όχι, αποκλείεται.
Τέλος πάντων, με τσαντίζει, γίνεται ένας χαμός, μου αρχίζει τα "γιατί φωνάζετε κύριε", έρχεται ένας εκεί να ρωτήσει τι γίνεται, του εξηγώ και ΤΟΤΕ θυμάται να πει η τύπισσα το κορυφαίο.
Ο κύριος θέλει να πάρει με υπεραξία μασούρια!!!! (Πωπω έγκλημα)
Ναι κυρία μου λέω θέλω να πάρω με υπεραξία όπως κάνω κάθε χρόνο. Εσείς γιατί λέτε ότι απαγορεύεται;
Και μετά μου αρχίζει τα "εγώ δεν είπα τέτοιο πράγμα" κτλ.
Της δίνω τα λεφτά, στην αρχή μου τα υπολογίζει χωρίς υπεραξία, τη διορθώνω, μετά μετρά λάθος τα λεφτά που της έδωσα, ό,τι να'ναι....
Στο επόμενο δίευρω θα πάω με την απόδειξη τη σημερινή αν μου πουν πάλι τίποτα.
Στο τέλος ήθελε και τα ρέστα. Είστε επιθετικός για ένα μασούρι μπλα μπλα.
Ζήτησα κάτι παράλογο; της λέω. Εσείς μου αρχίσατε τα περίεργα.
Εντάξει, ΔΕΝ μπορούν, δεν μπορεί το μυαλό τους να καταλάβει ότι υπάρχει κόσμος ρε αδερφέ που θέλει να πληρώσει την υπεραξία. Χωνέψτε το ρε παιδιά, έλεος τόσα χρόνια.....
Καταγράφηκε
pacman78
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 59



Προφίλ
« Απάντηση #787 στις: Ιούλιος 01, 2020, 08:16:49 πμ »

Πρωί πρωί σήμερα με κάλεσαν από το υποκατάστημα της Θεσσαλονίκης (2310591166)να με ενημερώσουν ότι για τα συλλεκτικά ισχύει η γνωστή διαδικασία χωρίς ραντεβού, ότι χθες κάποια συνάδερφος τους έκανε λάθος και αν μπορώ και γνωρίζω να ειδοποιήσω και άλλους συλλέκτες!!!!! Καλημέρα.....
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10403



Προφίλ
« Απάντηση #788 στις: Ιούλιος 01, 2020, 08:31:45 πμ »

Καλα κανεις και ενημερωνεις, αλλα ακριβως αυτο εγραψα στην απαντηση 776.
Βεβαια, η διασταυρωση των στοιχειων ειναι το καλυτερο.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
pacman78
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 59



Προφίλ
« Απάντηση #789 στις: Ιούλιος 01, 2020, 08:45:01 πμ »

Τι να πω δεν ξέρω πραγματικά με αυτούς .Χθες δύο φορές μίλησα και ήταν κάθετη ότι οποιαδήποτε συναλλαγή μόνο με ραντεβού.Τουλαχιστον σήμερα φιλοτιμηθηκαν και κάλεσαν να ενημερώσουν για το λάθος τους.
Καταγράφηκε
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2581


Προφίλ
« Απάντηση #790 στις: Ιούλιος 01, 2020, 09:16:02 πμ »

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί, ΓΙΑΤΙ;;, ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙ, τα δίνουν ένα ένα; Αντί λόγο Κορωνοιου, να τα μαζέψουν, και να τα δώσουν ολα, σε μια μέρα μέσα στον Ιούλιο, μας μαζεύουν κάθε εβδομάδα εκεί, με ποια λογική;  Μου περνάει απο το μυαλό....ότι θέλουν να μας εξοντώσουν, λες Στριφογύρισμα ματιών;;;
Καταγράφηκε
djapal
Αργυρό μέλος
****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 682



Προφίλ WWW
« Απάντηση #791 στις: Ιούλιος 01, 2020, 09:17:02 πμ »

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί, ΓΙΑΤΙ;;, ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙ, τα δίνουν ένα ένα; Αντί λόγο Κορωνοιου, να τα μαζέψουν, και να τα δώσουν ολα, σε μια μέρα μέσα στον Ιούλιο, μας μαζεύουν κάθε εβδομάδα εκεί, με ποια λογική;  Μου περνάει απο το μυαλό....ότι θέλουν να μας εξοντώσουν, λες Στριφογύρισμα ματιών;;;

Ρε Μίμη, για να μην κουβαλάς τόσα πράγματα και κουραστείς  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2581


Προφίλ
« Απάντηση #792 στις: Ιούλιος 01, 2020, 09:21:04 πμ »

Απο ολόκληρο το μασούρι, είναι ζήτημα αν βρήκα δυο καθαρά κομμάτια, όλα με χτυπήματα, και "ραγάδες", ειδικά πάνω στο κράνος, χάλια κοπή, εγώ ήμουν άτυχος η είναι γενικό το φαινόμενο;

Υγ... θυμάμαι το ίδιο με τον Πλάτωνα...
Καταγράφηκε
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2581


Προφίλ
« Απάντηση #793 στις: Ιούλιος 01, 2020, 09:23:52 πμ »

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί, ΓΙΑΤΙ;;, ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙ, τα δίνουν ένα ένα; Αντί λόγο Κορωνοιου, να τα μαζέψουν, και να τα δώσουν ολα, σε μια μέρα μέσα στον Ιούλιο, μας μαζεύουν κάθε εβδομάδα εκεί, με ποια λογική;  Μου περνάει απο το μυαλό....ότι θέλουν να μας εξοντώσουν, λες Στριφογύρισμα ματιών;;;

Ρε Μίμη, για να μην κουβαλάς τόσα πράγματα και κουραστείς  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Τι καλοί (κάλοι) άνθρωποι, πως με σκέφτουνται, τους παραξήγησα  Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε
djapal
Αργυρό μέλος
****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 682



Προφίλ WWW
« Απάντηση #794 στις: Ιούλιος 01, 2020, 09:46:23 πμ »

Απο ολόκληρο το μασούρι, είναι ζήτημα αν βρήκα δυο καθαρά κομμάτια, όλα με χτυπήματα, και "ραγάδες", ειδικά πάνω στο κράνος, χάλια κοπή, εγώ ήμουν άτυχος η είναι γενικό το φαινόμενο;

Υγ... θυμάμαι το ίδιο με τον Πλάτωνα...

Μίμη, αν δεν βαριέσαι, ανέβασε καμια φωτο να τσεκαρω τι εννοεις, να δω και τα δικα μου.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 87
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences