Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 08:04:07 πμ
Σελίδες: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 46
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2019 ΤτΕ  (Αναγνώστηκε 148110 φορές)
0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #180 στις: Μάρτιος 19, 2019, 01:15:58 μμ »

Θανάση ο captain ήταν και την σειρά του την έδωσε ο Φάνης ο οποίος τελικά δεν πήρε. Λύπη

Βρε ταλαίπωρε Φάνη σε έφαγε ο Κάπταιν;Μην στεναχωριέσαι όμως, σου έδωσα 5ευρα με 006!!! Μούργο Κλεάνθη ένα πήρες αλλά ούτε αυτό δεν θα μείνει στα χέρια σου!!!
Καταγράφηκε
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #181 στις: Μάρτιος 19, 2019, 01:37:15 μμ »

Εγώ τουλάχιστον το είχα προβλέψει και δεν έκανα καν το κόπο να ασχοληθώ παντός μην κάνετε έτσι θα βρεθεί να το πάρετε έστω και με καπελακι η καπελαδουρα στο εμπόριο!!!
Καταγράφηκε
Vangeliz
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 933


Προφίλ WWW
« Απάντηση #182 στις: Μάρτιος 19, 2019, 01:38:20 μμ »

Να σας αναφέρω και την εμπειρία μου με τη φόρμα... κατά τύχη πρόσεξα 7:55 ότι έχει ανέβει... τη συμπλήρωσα και την έστειλα κατευθείαν ζητώντας 3 κομμάτια... μου απάντησαν πριν λίγο ότι μου δίνουν 1 με 14€ μεταφορικά... οπότε κατάφερα μεν, αλλά με κόστος 22,50€. Τουλάχιστον δεν θα έχω κενό.

Χίλιες φορές να υπάρχουν παραπάνω και να τους μένουν κάποια απούλητα, παρά αυτό το αίσχος και τη ταλαιπωρία που διαβάζω...

Πάντως πιστεύω θα εμφανιστούν κάποια στιγμή και στο Ταμείο Παρακαταθηκών... αρκεί να μην τα κάνουν δώρο στους υπαλλήλους.
Καταγράφηκε

Το προφίλ μου στο colnect.
https://colnect.com/en/collectors/collector/BadVariemai
teutates
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2469



Προφίλ WWW
« Απάντηση #183 στις: Μάρτιος 19, 2019, 01:55:05 μμ »

αρκεί να μην τα κάνουν δώρο στους υπαλλήλους.

Δυστυχώς αυτό θα γίνει.
Τα ΕΛΤΑ θα το διαθέσουν στις 29/3 σε καλαίσθητο άλμπουμ με μερικά γραμματόσημα από ότι ακούγεται.
Όλα αυτά δεν είναι επίσημα και πάντα υπάρχει και μια αμφιβολία.

Να σας αναφέρω και την εμπειρία μου με τη φόρμα... κατά τύχη πρόσεξα 7:55 ότι έχει ανέβει... τη συμπλήρωσα και την έστειλα κατευθείαν ζητώντας 3 κομμάτια... μου απάντησαν πριν λίγο ότι μου δίνουν 1 με 14€ μεταφορικά... οπότε κατάφερα μεν, αλλά με κόστος 22,50€. Τουλάχιστον δεν θα έχω κενό.


Αυτό ακριβώς συζητούσα πριν με τον Θανάση, ότι μάλλον από την φόρμα θα δώσουν από ένα. Εγώ έστειλα 8:39 μάλλον δεν θα πάρω ούτε το ένα.
22,50 ευρώ δεν νομίζω Βαγγέλη, βάλε και το έμβασμα γιατί δεν το δέχονται Share.
Άρα τουλάχιστον 23,50 ...
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 19, 2019, 02:01:52 μμ από teutates » Καταγράφηκε

pacman78
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 59



Προφίλ
« Απάντηση #184 στις: Μάρτιος 19, 2019, 02:31:47 μμ »

Απο το παρακαταθηκών σημέρα το πρωί μου ανέφεραν πως είχαν ενημέρωση για την έκδοση του νομίσματος χθες και πως σαν ταμείο δεν έχουν δικαίωμα πώλησης του.
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #185 στις: Μάρτιος 19, 2019, 02:40:53 μμ »

Απο το παρακαταθηκών σημέρα το πρωί μου ανέφεραν πως είχαν ενημέρωση για την έκδοση του νομίσματος χθες και πως σαν ταμείο δεν έχουν δικαίωμα πώλησης του.

Τι θα το κάνουν δηλαδή αφού δεν έχουν δικαίωμα πώλησης;μοιρασιά μεταξύ ημετέρων μυρίζομαι και μετά ποιος ξέρει...  Κλείσιμο ματιού η σπέκουλα πάει σύννεφο...
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5190

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #186 στις: Μάρτιος 19, 2019, 02:43:33 μμ »



Δυστυχώς αυτό θα γίνει.
Τα ΕΛΤΑ θα το διαθέσουν στις 29/3 σε καλαίσθητο άλμπουμ με μερικά γραμματόσημα από ότι ακούγεται.
Όλα αυτά δεν είναι επίσημα και πάντα υπάρχει και μια αμφιβολία.

Sto επιβεβαιώνω σίγουρα εγώ. 29/3 θα βγεί. Αλλά τι να το κάνεις!  2500 εγγεγραμμένει φιλοτελιστές είναι.
Έχουν προτεραιότητα. Και σωστά την έχουν! Δεν πρόκειται να μείνει τίποτα.  
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #187 στις: Μάρτιος 19, 2019, 02:50:04 μμ »



Δυστυχώς αυτό θα γίνει.
Τα ΕΛΤΑ θα το διαθέσουν στις 29/3 σε καλαίσθητο άλμπουμ με μερικά γραμματόσημα από ότι ακούγεται.
Όλα αυτά δεν είναι επίσημα και πάντα υπάρχει και μια αμφιβολία.

Sto επιβεβαιώνω σίγουρα εγώ. 29/3 θα βγεί. Αλλά τι να το κάνεις!  2500 εγγεγραμμένει φιλοτελιστές είναι.
Έχουν προτεραιότητα. Και σωστά την έχουν! Δεν πρόκειται να μείνει τίποτα.  
Nαι αλλά αυτοί δεν έχουν την γοητεία σου.Θα βρεις άκρη εσύ δε σε φοβάμαι!!!
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5190

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #188 στις: Μάρτιος 19, 2019, 02:52:13 μμ »

Το 111. Είχαν σταματήσει να δίνουν νούμερα αλλά στο μεταξύ βγήκε το χαρτί που είχαν καλύψει την επιλογή στο μηχάνημα και έτσι έκοψα και εγω μαζί με άλλους. Έγινε μια μικρή αναστάτωση, και είπαν πως όσοι ήταν παρόντες και είχαν χαρτάκι θα παρουν

Να πάω τώρα να μαμήσω το παπάρα που μου είπε ότι δεν πρόκειται να δώσουν άλλα.  Θυμός
Τα ρεντίκολα, τους χαραμοφάιδες. Φραπέ σταυροπόδι και ο παχυλός μισθός πέφτει κάθε μήνα. Θυμός



Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5190

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #189 στις: Μάρτιος 19, 2019, 02:53:52 μμ »



Δυστυχώς αυτό θα γίνει.
Τα ΕΛΤΑ θα το διαθέσουν στις 29/3 σε καλαίσθητο άλμπουμ με μερικά γραμματόσημα από ότι ακούγεται.
Όλα αυτά δεν είναι επίσημα και πάντα υπάρχει και μια αμφιβολία.

Sto επιβεβαιώνω σίγουρα εγώ. 29/3 θα βγεί. Αλλά τι να το κάνεις!  2500 εγγεγραμμένει φιλοτελιστές είναι.
Έχουν προτεραιότητα. Και σωστά την έχουν! Δεν πρόκειται να μείνει τίποτα.  
Nαι αλλά αυτοί δεν έχουν την γοητεία σου.Θα βρεις άκρη εσύ δε σε φοβάμαι!!!


 Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
aa_frag
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 282


Μέτρον Άριστον. Παν μέτρον 100 πόντους


Προφίλ
« Απάντηση #190 στις: Μάρτιος 19, 2019, 02:58:43 μμ »

Το 111. Είχαν σταματήσει να δίνουν νούμερα αλλά στο μεταξύ βγήκε το χαρτί που είχαν καλύψει την επιλογή στο μηχάνημα και έτσι έκοψα και εγω μαζί με άλλους. Έγινε μια μικρή αναστάτωση, και είπαν πως όσοι ήταν παρόντες και είχαν χαρτάκι θα παρουν

Να πάω τώρα να μαμήσω το παπάρα που μου είπε ότι δεν πρόκειται να δώσουν άλλα.  Θυμός
Τα ρεντίκολα, τους χαραμοφάιδες. Φραπέ σταυροπόδι και ο παχυλός μισθός πέφτει κάθε μήνα. Θυμός


Δεν ασκήσες τη γοητεία σου. Μάλλον εγώ είμαι πιο γοητευτικός! 😜
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5190

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #191 στις: Μάρτιος 19, 2019, 03:10:45 μμ »

 Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
teutates
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2469



Προφίλ WWW
« Απάντηση #192 στις: Μάρτιος 19, 2019, 03:26:48 μμ »



Δυστυχώς αυτό θα γίνει.
Τα ΕΛΤΑ θα το διαθέσουν στις 29/3 σε καλαίσθητο άλμπουμ με μερικά γραμματόσημα από ότι ακούγεται.
Όλα αυτά δεν είναι επίσημα και πάντα υπάρχει και μια αμφιβολία.

Sto επιβεβαιώνω σίγουρα εγώ. 29/3 θα βγεί. Αλλά τι να το κάνεις!  2500 εγγεγραμμένει φιλοτελιστές είναι.
Έχουν προτεραιότητα. Και σωστά την έχουν! Δεν πρόκειται να μείνει τίποτα.  

Ας ελπίσουμε ότι οι φιλοτελιστές δεν θα ενδιαφερθούν για το νόμισμα.
Καταγράφηκε

djapal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 682



Προφίλ WWW
« Απάντηση #193 στις: Μάρτιος 19, 2019, 03:30:07 μμ »

πάντως οι ΦΠΗΚ με μεταλλια υπάρχουν στο eshop των ΕΛΤΑ. οπότε λογικά δεν νομίζω να εξαντληθούν αυτά.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 19, 2019, 03:30:29 μμ από djapal » Καταγράφηκε
teutates
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2469



Προφίλ WWW
« Απάντηση #194 στις: Μάρτιος 19, 2019, 03:36:33 μμ »

πάντως οι ΦΠΗΚ με μεταλλια υπάρχουν στο eshop των ΕΛΤΑ. οπότε λογικά δεν νομίζω να εξαντληθούν αυτά.

Μόλις πριν λίγο από το κεντρικό του φιλοτελισμού.... Δεν θα ανέβει στο site των ΕΛΤΑ.
Θα εξυπηρετηθούν κατά προτεραιότητα οι μόνιμοι ενεργοί φιλοτελιστές και ότι περισσέψει θα διατεθεί αναλόγως της ζήτησης.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 19, 2019, 03:37:42 μμ από teutates » Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 46
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences