Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 10:27:02 μμ
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Διαμάντι  (Αναγνώστηκε 38500 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
golden kostas
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1698



Προφίλ
« Απάντηση #90 στις: Μάρτιος 31, 2018, 03:47:22 μμ »

Οπως δεν μου αρεσει εμενα να μου χαλανε ενα θεμα με ασχετους 'τσακωμους',ετσι δεν αρεσει και σε αλλους.και σιγουρα δεν αρεσει και σε αυτους που τακτικα δημιουργουν εντασεις..ετσι λοιπον,καλο ειναι να σεβασφουμε και τους τριτους και αν εχουμε να ξεκαθαρισουμε κατι με καποιον,ας το κανουμε σε πμ...

υγ.πετυχημενο το σχολιο περι σακ... Στριφογύρισμα ματιών

Και για να μην ξεχνιόμαστε, διατυπώνω το παρακάτω σχόλιο, ώστε να μην νομίζουν οι διάφοροι πονηροί πως τα.. φάουλ τους, περνάνε απαρατήρητα:

Απρέπεια (επίσης) αποτελεί και η ειρωνική.. σύζευξη του προσώπου μου με έτερο μέλος (sac), το οποίο -μάλλον- αδυνατεί να απαντήσει. Και ακόμα περισσότερο, όταν συμφωνεί και επικροτεί αυτήν την δημοσίως διατυπωμένη ειρωνεία ένας.. συντονιστής!

Συμφωνείτε κύριε συντονιστά "kostakis88"..; Αν γουστάρετε την πλακίτσα προς τρίτους, πάλι υπάρχουν και τα πμ..


Φιλε μου υπαρχουν τοσα αλλα χομπυ και αφου εισαι ασχετος και με σχετικα χαμηλη παιδεια γιατι ασχολεισαι με τον συλλεκτισμο?. Σαρκασμός

δλδ για να ασχοληθει καποιος με συλλεκτισμο θα πρεπει να ειναι αποφοιτος cambridge, harvart, M.I.T. και να ομιλει τουλαχιστον (απταιστα) 6 διαλεκτους, οι υπολοιποι που σαφως και φυσικα ειμαστε χαμηλης παιδειας (αρα μαλλον και νοημοσυνης) καλυτερα να συλλεγουμε ραδικια ή ραπανακια που κανουν και καλο στην ορεξη

πραγματικα πιστευα οτι στο στεκι θα εβρισκα ανθρωπους (τουλαχιστον στο επιπεδο της διαχειρισης του site) που θα ηταν λιγο πιο πανω απο τους απλους λαχαναγοριτες της κεντρικης αγορας αθηνων κοντα στο μοσχατο
δυστυχως ομως το επιπεδο ειναι by far (που θα ελεγαν και οι εγγλεζοι) κατωτερο και των περιστασεων οσο και αυτων τα οποια θελουν να πιστεουν οτι πρεσβευουν    
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 31, 2018, 03:49:03 μμ από golden kostas » Καταγράφηκε

<gold is god's money>
<silver is free gold>
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2643



Προφίλ
« Απάντηση #91 στις: Μάρτιος 31, 2018, 03:57:46 μμ »

Λυπαμαι αλλα εδω το θεμα κλειδωνει
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences