Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 05:12:30 πμ
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Poland King Sigismund iii 1624 Danzig Gdask 1/4 Thaler  (Αναγνώστηκε 4530 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
POLSTEVE
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 15


Προφίλ
« στις: Αύγουστος 05, 2017, 05:30:25 μμ »

Παρακαλω πολυ την σεβαστη γνωμησας για το συγκεκρημενο νομησμα και τι τιμη εχει στην αγορα? ευχαριστω πολυ !!
Καταγράφηκε
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 05, 2017, 05:57:43 μμ »

να ρωτησω κατι εγω τωρα ?
ψαχνεις στο ιντερνετ, βλεπεις κατι και μετα μας ρωτας τι ειναι ?
το λεω γτ δε θα τελειωσει ποτε αυτη η δουλεια και απο καποια στιγμη και μετα μαλλον θα σταματησουν να σου απαντανε
Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5193

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 05, 2017, 05:59:51 μμ »

Μας τσεκάρει να δεί αν ξέρουμε! Άνεση
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 05, 2017, 06:07:35 μμ »

10 ευρω για συλλεκτες του είδους. Άνεση Τοχεις δει ποτε από κοντα? Άνεση
Καταγράφηκε
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #4 στις: Αύγουστος 05, 2017, 08:00:34 μμ »

Μας τσεκάρει να δεί αν ξέρουμε! Άνεση

που βλεπω το βαθμο μου να δω αν περασα ?
και με 5 'υχαριστημενος ειμαι  Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1825


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Αύγουστος 06, 2017, 01:09:07 μμ »

Την γνωμη οποιου θελει ρωτησε ..δεν ειπε κατι κακο ο ανθρωπος..κ υπαρχουν πολλα νομισματα που οσο κ να ψαξεις ποτε δεν εισαι σιγουρος αν εχεις βρει ακριβως για αυτο που ψαχνεις..φιλικα παιδια
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
POLSTEVE
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 15


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Αύγουστος 06, 2017, 04:02:09 μμ »

Νομιζω πως με παρεξηγησατε.Δενμου περασε ποτε απο το μιαλο μου οτι εχω να κανω με ασχετους και επισης που εχω την ικανοτητα να τους βαθμολογησω ![ουτε με 10 η με 5 οπως εγραψε καποιος φιλος στο site ]αντιθετως ξερω πως εχω να κανω με αρκετα εμπειρους και σοβαρους συλεκτες που η γνωμη τους με βοηθαει να αξιοποιησω τα νομισματα μου!!!![Για ορισμενους απιστους Θωμαδες] σας ξαναδημοσιεβω το ιδιο νομισμα με το ονομα μου γραμμενο εκτος και εαν υπερχει αλλος τροποςνα σας αποδειξω πως οι φωτογραφιες εγιναν απο υπαρκτα νομισματα!!!!Θελω να μου ξεκαθαρισεται το εξης,Τα νομισματα που δημοσιεβω και τα εχω φωτογραφιση εγω ο ιδιος και οριζμενα απο αυτα μου ανοικουν αλλα παλι που θελω να τα αγορασω τα φωτογραφιζω και χρισημοποιω το SITE σας για να βοηθηθω στις επομενες κινησεις μου!!!! Εαν υπερχει προβλημα σε αυτο που κανω θα ηθελα να μου το πειτε!!!!! Σας ευχαριστω!...........
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Αύγουστος 06, 2017, 04:32:21 μμ »

Φίλε μου, θα πρέπει να ξέρεις ότι η φωτογράφιση παίζει το σημαντικότερο ρόλο στην εκτίμηση ενός νομίσματος.
Εγώ θα σε παρακαλούσα, με ηρεμία, όλα όσα έχεις βάλει για εκτίμηση, να τα φωτογραφίσεις και πάλι από πιο κοντά και πιο καθαρά. Μην επηρεάζεσαι από τίποτε άλλο και επικεντρώσου σ' αυτό. Κοντινές και καθαρές. Μόνο τότε θα πάρεις τις πληροφορίες που ζητάς και άσε κάποιους να λένε τα δικά τους.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #8 στις: Αύγουστος 06, 2017, 04:37:14 μμ »

δεν το γραψα το σχολιο μονο για αυτο το θεμα polsteve, αλλα ξεκινησες φουριοζος με πολλα, και δικα σου και οχι δικα σου
και δεν ειναι το προβλημα το "πολλα" ουτε οτι ρωτας
σου ειπα ποιο ειναι το προβλημα, οτι ετσι θα σταματησουν να σου απαντανε
ειναι λες και καθομασταν σε διπλανα τραπεζια για φαι, μιλουσαμε εμεις για νομισματα και ηρθες στο τραπεζι μας και αρχισες να ρωτας για ο,τι εχεις και για ο,τι θες να παρεις
πες ενα "γεια", πες τι μαζευεις, πες τι σε ενδιαφερει, πες ποια νομισματα σου αρεσουν, πες κατι τελοσπαντων να νοιωσει πιο ανετα και αυτος που αφιερωνει χρονο να σου απαντησει και να ξερει τλχστν οτι βοηθαει καποιον και σε τι τον βοηθαει (να δει τι εχει ? να δει τι θα αγορασει ? στο σερφαρισμα στο ebay ? )
και δεν το 'πα για μενα, εγω αμα με ενοχλει κατι απλα δεν το διαβαζω και τελειωσε, για σενα το 'πα γτ αν συνεχισεις να βγαζεις με αυτο το ρυθμο και ετσι "χυμα", μετα απο λιγο θα αδιαφορουν οι περισσοτεροι να σου απαντησουν
εδω μεσα ευτυχως υπαρχουν τοσα ατομα που ειναι προθυμα να βοηθησουν χωρις κανενα ανταλλαγμα,
αλλα ... προσπαθησε λιγο και συ να "ερθεις κοντα τους"
Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
POLSTEVE
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 15


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Αύγουστος 06, 2017, 07:03:15 μμ »

Μετα τον θανατο του πατερα μου που ηταν σε αυτο τον χωρο μου αφησε αρκετα ξενα και ελληνικα νομισματα που τα διαχηριζουμε τωρα εγω προς το παρον καλα!Οσο για της φωτογραφιες τις εχω σε πολυ υψηλη αναληση αλλα δυστιχως δεν χωρανε στο [site 119kb]γι,αυτο και κατεβασα παρα πολυ την αναλυση του νομισματος που ξαναδημωσιευσα με το γνωστο αποτελεσμα.Εαν γνωριζεται την διδικασεια φωτογραφιων υψυλης αναλυσης στο συγκεκρημενο site να μου το πειτε!!!
Καταγράφηκε
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #10 στις: Αύγουστος 07, 2017, 12:30:33 μμ »

τα συλληπητηρια μου

για τις φωτο, τις μεγαλες πρεπει να τις βαζεις σε σαιτ απεξω και να βαζεις το λινκ εδω
prntscr , tinypic ή καποιο αλλο παρομοιο
Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
fannis
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 429


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Αύγουστος 07, 2017, 02:28:47 μμ »

Μετα τον θανατο του πατερα μου που ηταν σε αυτο τον χωρο μου αφησε αρκετα ξενα και ελληνικα νομισματα που τα διαχηριζουμε τωρα εγω προς το παρον καλα!Οσο για της φωτογραφιες τις εχω σε πολυ υψηλη αναληση αλλα δυστιχως δεν χωρανε στο [site 119kb]γι,αυτο και κατεβασα παρα πολυ την αναλυση του νομισματος που ξαναδημωσιευσα με το γνωστο αποτελεσμα.Εαν γνωριζεται την διδικασεια φωτογραφιων υψυλης αναλυσης στο συγκεκρημενο site να μου το πειτε!!!
Αν εχεις smartphone/tablet κατέβασε το app "tapatalk" ,βρες και μπες στο στέκι ,απο εκεί κατεβαίνουν και μπαίνουν στο στέκι χωρίς αλλη διαδικασία με μεγάλη ανάλυση .
Καταγράφηκε
thaler
Συντονιστής
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1205


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Αύγουστος 10, 2017, 11:05:12 μμ »

Κατέβασα το "tapatalk" στο smartphone, μπήκα στο στέκι αλλά μετά τι κάνω για να κατεβάσω φωτογραφίες?
Καταγράφηκε

Coins is history you can hold in your hands.
fannis
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 429


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Αύγουστος 10, 2017, 11:11:55 μμ »

Πατας το + , γράφεις τον μνμ σπυ και προσθέτεις τις φωτο ,απο την εικόνα με το βουνό ,η παίρνεις φωτο νέες πατώντας την κάμερα (εικόνα).
Φούξια =ανεβάζεις φωτο που εχεις ήδη στο τηλ.
Μπλε=παίρνεις ζωντανά νέα φωτο και ανβαινει στο στέκι .
Καταγράφηκε
acal
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1099


Investments: you expect to have fun and make money


Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Αύγουστος 10, 2017, 11:15:27 μμ »

Κατέβασα το "tapatalk" στο smartphone, μπήκα στο στέκι αλλά μετά τι κάνω για να κατεβάσω φωτογραφίες?


http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=7860.msg401665#msg401665
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences