Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 02:42:33 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: περι ενεργειακου ΑΟΖ  (Αναγνώστηκε 1591 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Εν-αντι
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1244


www.Τ Τ Ε .de


Προφίλ
« στις: Ιούλιος 02, 2017, 09:38:51 πμ »

http://news247.gr/eidiseis/kosmos/news/amerikanikh-aspida-kata-toyrkias-gia-thn-kypriakh-aoz-logw-israhl.4747203.html?utm_source=News247&utm_medium=MintaXasete_article&utm_campaign=24MediaWidget
Ειναι σοβαρο ζητημα οχι για την οικονομια μας(δεν θα επηρεασει την τσεπη μας οπως και ναχει)αλλα την αντιδραση της του τουρκικου κεφαλαιου....βαλε και το ζητημα κουρδισταν που τους ετοιμαζουν οπως λενε η' απειλουν τα αμερικανακια..εκει θα γινει χαμος ..αυτο δεν θα το δεχτουν με τιποτα

ολα αυτα ελπιζοντας να μην εχουν επιπτωσεις στην περιοχη
Καταγράφηκε
Εν-αντι
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1244


www.Τ Τ Ε .de


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 27, 2018, 01:10:13 μμ »

εχω κανει κουβεντα με φιλο πριν 6 χρονια για αυτο το θεμα με την ΑΟΖ και του πα οτι ειναι μεγαλη καταρα για την χωρα μας αυτο που γινεται με το ενεργειακο στις θαλασσες μας και οτι υπαρχει θεμα πολεμου γιαυτο..

Γελασε με δοση ειρωνειας λεγοντας μου οτι οσο ειναι απο πισω και οι εβραιοι δεν προκειτε να κανουν τιποτα οι τουρκοι..απτην μερια μου απαντησα για την κριση που περναει ο καπιταλισμος γιατι ειναι στη φυση του(δες παγκ.πολεμο 1+2)και θα μας βαλουν να σκοτωθουμε για τα κερδη των λιγων και η  αναμενωμενη (αλλα και μονη)απαντηση που χα ηταν για τον περισσο μπλα μπλα.......

Δεν λεω οτι μυριζει μπαρουτι ακομα αλλα το τουρκικο κεφαλαιο και ο στρατος τους δεν  αστιευονται..
Σε οποιαδηποτε περιπτωση θα πρεπει παντα να θυμομαστε οτι και αν γινει στο μελλον για ποιο λογο γινονται αυτα..

Δεν ειναι η τρελα του ερντογαν ,οι μασονοι,οι εξωγιηνοι ,οι μουσουλμανοι και η κακια ωρα..
Ειναι αποκλειστικα και μονο τα κερδη και  ανταγωνισμοι τους
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences