Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 09:01:52 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Adidas Limited Edition  (Αναγνώστηκε 2320 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
pasas
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 18


Προφίλ
« στις: Ιούνιος 19, 2017, 10:11:07 πμ »

Καλημερα σε ολη την ομαδα.Εδω και χρονια ειχα αγορασει αυτο το ρολοι.Υπαρχει καποιος που μπορει να μου κανει μια εκτημηση ποσο μπορει να στοιχηζει τωρα?.Παραθετω καποια στοιχεια.Καταστευασμενο απο Stainless Steel. 383 νουμερο απο τα 500 που υπαρχουν.Οπως φενεται και στις φωτο εχει πισω στην πλακα χαραγμενο τον Παρθενωνα και στην πλακα μεσα εχει την ελληνικη σημαια.πισω στην πλακα εχει καποιους κωδικους τους εχω ψαξει αλλα δεν βρηκα κανενα ακριβως ιδιο μονο παραπλησια μοντελα.Κωδικοι 10-0145   316L   10ATM.Το ρολοι ειναι γνησιο 100% εχω ρωτησει σε μαγαζι με ρολογια και το εχω παρει απο την Adidas.Καποια εκτιμηση καποιος?
Καταγράφηκε
Lary
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1675


One man's trash is another man's treasure


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 19, 2017, 05:24:31 μμ »

Πολύ ωραίο κομμάτι και ιδιαίτερη πινελιά ο Παρθενώνας στο καπάκι και η ελληνική σημαία στο καντράν. Κατά τη γνώμη μου όμως και παρότι limited η adidas δεν είναι μια εταιρεία που θα τραβήξει τα βλέματα των συλλεκτών ρολογιών γιατί ούτε παράδοση στα ρολόγια έχει, ούτε ασχολείται μόνο με ρολόγια. Κάθε άλλο μάλιστα. Απο μια μικρή έρευνα που έκανα στο internet βρήκα ένα-δύο αναρτημένα σε αγγελίες πώλησης σε τιμές άνω των 300 ευρώ που νομίζω είναι στη σφαίρα της φαντασίας. Θα μπορούσες να το ανεβάσεις στο ebay για απευθείας buy out γύρω στα 100-150 ευρώ εάν είναι κομπλέ (δηλαδή εάν έχεις κρατήσει και την εγγύηση, βιβλιαράκι οδηγιών, κουτί κτλ) ή αλλιώς θα μπορούσες να το βάλεις και σε δημοπρασία είτε από μηδενικό κόστος είτε να πιάσει μια reserve τιμή (μια τιμή που εσύ θέλεις) αλλιώς θα αποσυρθεί.
Καταγράφηκε

Collectables are items that our grandparents bought, our parents threw them away and we....rebought!
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences