Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 01:45:37 πμ
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: πληροφοριες  (Αναγνώστηκε 6485 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ace
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 20


Προφίλ
« στις: Σεπτέμβριος 14, 2012, 04:05:39 μμ »

το διδραχμο του 1982 στην πισω οψη κατω στην ημερομινια εχει τελεια?δλδ 1.982?
Καταγράφηκε
ace
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 20


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 14, 2012, 04:13:19 μμ »

και αν οχι εχει καποια σπανιοτητα?
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 14, 2012, 06:36:34 μμ »

δεν ειναι σπανιο!αν διαβασεις σε αρθρο της ιστοσελιδος,αξιολογο μελος της παρεας,εκανε δωρο ολοκληρο μασουρι,σε μελη της ιστοσελιδος.σιγουρα ενας εμπορος θα επωφεληθη απο εναν,νεο η απειρο συλλεκτη,αναλογως με το ποσα του λειπουν!γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
ace
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 20


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 14, 2012, 06:52:40 μμ »

ποσο δλδ ειναι η αξια του σε πολυ καλη κατασταση ?
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Σεπτέμβριος 14, 2012, 10:11:36 μμ »

εγω δεν δινω τιποτα,για μια κουκιδα μεταλλο,που επεσε τυχαια,σε μια παρτιδα.αν διαβασεις,υπαρχει σχετικο θεμα για το νομισμα αυτο,στην ιστοσελιδα μας.γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
ace
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 20


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Σεπτέμβριος 15, 2012, 12:36:44 πμ »

ακου αγορι μου.δεν σε ρωτησα ποσα δινεισ και αν δινεισ ρωτησα αν υπαρχει σπανιοτητα.απο εκει και περα μου λεσ οτι δεν δινεις κατι που ουτε καν σου ζιτησα να σου το πουλησω.σε παρακαλω και σου το λεω εντελως φιλικα ειμαι σιλλεκτης οχι νομισματων κλπ σε αλλο ειδος.επειδη σε κανενα απο τα 2 θεματα δεν με εχεισ διαφωτισει μην απαντασ αν δεν εχεισ σιγκεκριμενη απαντιση σε σιγλεκριμενη ερωτιση που κανω.ασ απαντισει καποιος αλλος αν και οποτε.
Καταγράφηκε
Toni-g
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Σεπτέμβριος 15, 2012, 02:30:04 πμ »

Κάποιον μου θυμιζεις . . . . .
Για να παρεις τισ απαντήσεις που θες θα πρέπει να κανείς τις ερωτήσεις σου και τις παρατηρησεις σου με όμορφο τροπο . .
Θα σε συμβούλευα να προσπαθήσεις ξανά
Φιλικά

Αντωνης  Χαμόγελο

« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 15, 2012, 08:45:15 πμ από Toni-g » Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Σεπτέμβριος 15, 2012, 04:52:52 πμ »

φιλε μου,πουλαω ακυκλοφορητο 5 ευρω!επειδη γραφεις οτι εισαι συλλεκτης,εστω και αλλου ειδους!θα γνωριζες,απο διαφορες πηγες,οτι ειναι κοινωτατο σφαλμα,και φθηνο.υπαρχει,ιδια αναρτηση για το ιδιο θεμα σε αλλο ποστ στην ιστοσελιδα!αν δεν βαριεσαι να διαβαζεις?προσπαθησε να την βρεις!μετα τιμης,γιαννηςτ!
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Σεπτέμβριος 15, 2012, 04:57:31 πμ »

φιλε τονι,ο κυριος μαλλον? βιαζετε να γινει πλουσιος,δεν βαριεσαι!γιαννηςτ.υγ.γραφω και εγω χαλια!αλλα μερικοι με ξεπερνουν,παρασαγγες 12 και πλεθρα 4!
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Σεπτέμβριος 15, 2012, 06:41:11 πμ »

φιλε μου,πουλαω ακυκλοφορητο 5 ευρω!επειδη γραφεις οτι εισαι συλλεκτης,εστω και αλλου ειδους!θα γνωριζες,απο διαφορες πηγες,οτι ειναι κοινωτατο σφαλμα,και φθηνο.υπαρχει,ιδια αναρτηση για το ιδιο θεμα σε αλλο ποστ στην ιστοσελιδα!αν δεν βαριεσαι να διαβαζεις?προσπαθησε να την βρεις!μετα τιμης,γιαννηςτ!
στο ποστ σφαλματα!εχει αρθρο,για την συγκεγκριμενη δραχμη,και αν θελεις? μπορω να σου αναλυσω,ολες τις ποικιλιες των μεταπολεμικων σφαλματων σε νομισματα,και τρεχουσες τιμες!αν θελεις συγκεγκριμενες ψυχρες! απαντησεις.γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Σεπτέμβριος 15, 2012, 08:21:41 πμ »

ακου αγορι μου.δεν σε ρωτησα ποσα δινεισ και αν δινεισ ρωτησα αν υπαρχει σπανιοτητα.απο εκει και περα μου λεσ οτι δεν δινεις κατι που ουτε καν σου ζιτησα να σου το πουλησω.σε παρακαλω και σου το λεω εντελως φιλικα ειμαι σιλλεκτης οχι νομισματων κλπ σε αλλο ειδος.επειδη σε κανενα απο τα 2 θεματα δεν με εχεισ διαφωτισει μην απαντασ αν δεν εχεισ σιγκεκριμενη απαντιση σε σιγλεκριμενη ερωτιση που κανω.ασ απαντισει καποιος αλλος αν και οποτε.
Ρε ποιον μου θυμιζει ρε ποιον μου θυμιζει.....που θα παει θα το θυμηθω.Φιλε ace παρτο αλλιως το τιμονι και προσπαθησε ξανα απο την αρχη.Ο Γιαννης που ειχες την τιμη να ασχοληθει με το ποστ σου ειναι συλλεκτης με μεγαλες γνωσεις και πανω απο ολα ειναι χρυσο παιδι.Αυτα τα λιγα για την ωρα.
Καταγράφηκε
ace
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 20


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Σεπτέμβριος 15, 2012, 10:54:12 πμ »

καλα γιαννη!!!....!!!!?Απορία...μπορει να μην πηγαμε και σχολειο...!!!...Απορία?....δεν ξερεις ποτε.....φιλικα παντα ε?
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Σεπτέμβριος 15, 2012, 12:09:10 μμ »

Ace εντελως φιλικα για αυτα που μου εγραψες σε πμ  εχω να σου πω τα παρακατω1)θα ανακατευομαι οπου εγω θελω και οχι οπου θελεις εσυ 2)με τον Γιαννη δεν εχω καμμια γνωριμια αλλα εχω μαθει να σεβομαι καθε ανθρωπο και ειδικα καθε συνομιλητη μου στο φορουμ 3)θα το θυμηθω τι μου θυμιζεις αλλα να εισαι σιγουρος οτι δεν θελω καμμια παρτιδα μαζι σου επειδη δεν το εχω ουτε δεμενο ουτε λυμενο 4)εντελως φιλικα και εγω σου λεω να αλλαξεις το υφακι με το οποιο γραφεις γιατι στο φορουμ που βρισκομαστε δεν ειναι αποδεκτο.ΥΓ με εκανες και φοβηθηκα πραγματικα με αυτα που μου εγραψες.Σε χαιρετω και σε αποχαιρετω οριστικα φιλε  Ace                                                                                       
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Σεπτέμβριος 15, 2012, 01:28:54 μμ »

αγαπητε ελληνα,σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια,ας το κλεισουμε εδω!δν αξιζει τον κοπο να χαλαμε τις καρδιες μας για ανυπαρκτα θεματα!του κυριου ACE,του ζητησα συγνωμη!αν νομιζει οτι τον ειρωνευθηκα,η αρχισα πρωτος την οξυνση!σε χαιρετω,γιαννης τασιοπουλος.
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Σεπτέμβριος 15, 2012, 02:16:17 μμ »

γιαννη γραψε στα φριδια σου τον τυπο και μην του απαντας ξανα
Καταγράφηκε

Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences