Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 05:03:20 πμ
Σελίδες: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 21
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πωληση απο ΤΤΕ αναμνηστικων  (Αναγνώστηκε 77817 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #150 στις: Οκτώβριος 11, 2012, 10:38:03 μμ »

1500 τεμαχια εκαστον προς 500 ευρω το ενα... παιδια πουρνο - πουρνο να πατε  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5193

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #151 στις: Οκτώβριος 12, 2012, 08:24:21 πμ »

Πόσα  τεμάχια μπορείς να αγοράσεις από το κάθε ένα?
Έχει βγεί η επίσημη ανακοίνωση?
Προεγγραφή χρειάζεται?
Δώσε μας κάποια πληροφορία,η Τράπεζα δέν τα έχει παραλάβει ακόμα(τουλάχιστον αυτό μου είπε)....
τιμή δέν ξέρει....ανακοίνωση δέν υπάρχει.....κλπ,κλπ.....,και τη Δευτέρα θα τα πουλάει;;;;;;Αν γνωρίζεις κάτι παραπάνω,και θέλεις να το μοιραστείς μαζί μας........το αφήνω στην δική σου κρίση!!!!
Αν πάλη δέν γνωρίζεις,είναι κρίμα κάποιοι από εμάς,να ταλαιπωρηθούμε Δευτεριάτηκα για το ΤΙΠΟΤΑ!!!!!
Φιλικά πάντα Μιχάλης
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 12, 2012, 10:33:29 πμ από silahim » Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #152 στις: Οκτώβριος 12, 2012, 10:55:20 πμ »

Πάντως Μιχάλη το σιλαχιμ μου ακούγεται καλύτερα.
Προσδίδει κάτι το εξωτικό. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5193

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #153 στις: Οκτώβριος 12, 2012, 11:21:23 πμ »

Μπας και βγάλουμε καμιά γκόμενα από την Ανατολή...... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Ηλεία,εγώ σε άλλο φόρουμ έκανα εγγραφή,και σε άλλο βγήκα. Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα....
αλλά μου αρέσει εδώ και έμεινα... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Τι να κάνω, τα μηχανήματά μου είναι λίγο παλιά........
  
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #154 στις: Οκτώβριος 12, 2012, 11:54:45 πμ »

ελα ντε εχω ξενερωσει αφανταστα με τα καμοματα τους

στην τελικη να πανε να τα βαλουν εκει που ξερουν ?

Καταγράφηκε

ΝΙΚΟΣ
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 221



Προφίλ
« Απάντηση #155 στις: Οκτώβριος 12, 2012, 01:41:11 μμ »

Τελικά τι αποφασίστηκε θα τα διαθέσουν τη δευτέρα τα χρυσα ή θα χάσουμε τη δουλειά μας εκείνη τη μέρα τσάμπα. Ο Δημήτρης 41  λέει ότι θα τα διαθέσουν κανονικά. Αυτό ισχύει; Συμφωνώ με το pepo ότι το silahim έχει κάτι το εξωτικό!! Ρίξε δίχτυα προς Αραβία μεριά, έχουν και αυτοί κάτι πολύ καλά κομμάτια. (Νομίσματα για να μην παρεξηγηθώ)
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5193

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #156 στις: Οκτώβριος 12, 2012, 02:18:52 μμ »

Νικόλα,...'ίδωνεν......μέσα στο Σαββατοκύρικο;;;;;Και πράττουμε ανάλογος. Απορία Απορία

Τα Αραβικά κομμάτια είναι σαν τα Αραβικά άλογα,θέλουν γνώση και συμμόρφωση,
για να τα καβαλικέψεις!!!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός   
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5193

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #157 στις: Οκτώβριος 12, 2012, 02:31:18 μμ »

ελα ντε εχω ξενερωσει αφανταστα με τα καμοματα τους

στην τελικη να πανε να τα βαλουν εκει που ξερουν ?



Λεωνίδα, ξέρεις τη μου απάντησαν σε τηλ. που τους έκανα.........;;;;;;
Κυριέ μου, αφού δεν έχει βγεί επίσημη ανακοίνωση από εμάς,πώς ξέρετε ότι τα χρυσά θα βγούν 15/10/12....
τι να της πώ;;;;;;;; μου είπαν....διάβασα στο διαδίκτυο....έχω ένα φίλο που έχει έναν άλλο φίλο....και του
είπε.....κλπ.,κλπ.Ντράπηκα,και της ζήτησα, και συγνώμη!!! Ντροπή Ντροπή
Από μία άποψη έχουν δίκιο. Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #158 στις: Οκτώβριος 12, 2012, 02:50:08 μμ »

σημερα που πηγα ΤτΕ Αλεξανδρουπολη και ρωτησα μου ειπαν οτι δεν ξερουν κατι,δεν ελαβαν εγκυκλιο και φυσικα ουτε ειχαν παραλαβει κερματα.οποτε χλωμο το βλεπω δευτερα να διαθεσουν κερματα. Δεν μου εκαναν βεβαια ουτε προεγγραφη
Καταγράφηκε
giannis_p
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 373


Προφίλ
« Απάντηση #159 στις: Οκτώβριος 12, 2012, 03:01:11 μμ »

Παιδια για να μην λεμε ανακριβιες
Μιλησα σημερα με το υπουργειο το οποιο ειναι το πλεον αρμοδιο για τη διαθεση των νομισματων και γενικα αν θελετε να μαθετε κατι εγκυρο να καλειτε εκει,η υπευθυνη για τη διαθεση των αναμνηστικων ειναι εξυπηρετικοτατη
Αυτο που μου ειπε ειναι οτι δεν υπαρχει καμια περιπτωση να βγουν την δευτερα αφου δεν εχει βγει καν υπουργικη αποφαση για τη διαθεση τους,προσπαθουν να τα βγαλουν μεσα στο μηνα μαζι με τα ασημενια
Για τις 15/10 ηταν ο αρχικος σχεδιασμος της τραπεζας αλλα δεν τους βγηκε απο  οτι φαινεται
Εγω αυτα ξερω και πιστευω πως ειναι εγκυρα
Τωρα αν καποιοι θελετε να πατε τη Δευτερα αλλο θεμα,παντως πιστευω οτι τα χρυσα θα υπαρχουν τουλαχιστον για εναν μηνα στην τραπεζα οποτε ουδεις λογος βιασυνης
Καταγράφηκε
ΝΙΚΟΣ
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 221



Προφίλ
« Απάντηση #160 στις: Οκτώβριος 12, 2012, 04:27:57 μμ »

Μιχάλη δεν είναι ακριβώς έτσι...( ότι το διάβασες στο internet ή ότι στο είπε κάποιος φίλος φίλου κλπ) Όταν το προηγούμενο μήνα πήγα να πάρω το blister η κοπέλα που μου το έδωσε είπε ότι θα βγουν τη συγκεκριμένη ημερομηνία 15/10. Το τόνισε αυτή είναι η ημερομηνία. Έχω την εντύπωση χωρις να είμαι 100% βέβαιος ότι το έγραφε και στο πίνακα. Λίγο πριν βγεις από τη ΤΤΕ υπήρχε ένας πίνακας με τις φωτογραφίες των νομισμάτων και κάτω ήταν οι ημερομηνίες. Γι΄αυτό που γράφω είμαι σχεδόν βέβαιος. Οπότε η ημερομηνία 15/10 δεν είναι ράδιο αρβύλα. Έχει δει κανένας αυτόν τον πίνακα με τα νομίσματα και τις ημερομηνίες;
Καταγράφηκε
ΝΙΚΟΣ
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 221



Προφίλ
« Απάντηση #161 στις: Οκτώβριος 12, 2012, 04:29:43 μμ »

Παιδια για να μην λεμε ανακριβιες
Μιλησα σημερα με το υπουργειο το οποιο ειναι το πλεον αρμοδιο για τη διαθεση των νομισματων και γενικα αν θελετε να μαθετε κατι εγκυρο να καλειτε εκει,η υπευθυνη για τη διαθεση των αναμνηστικων ειναι εξυπηρετικοτατη
Αυτο που μου ειπε ειναι οτι δεν υπαρχει καμια περιπτωση να βγουν την δευτερα αφου δεν εχει βγει καν υπουργικη αποφαση για τη διαθεση τους,προσπαθουν να τα βγαλουν μεσα στο μηνα μαζι με τα ασημενια
Για τις 15/10 ηταν ο αρχικος σχεδιασμος της τραπεζας αλλα δεν τους βγηκε απο  οτι φαινεται
Εγω αυτα ξερω και πιστευω πως ειναι εγκυρα
Τωρα αν καποιοι θελετε να πατε τη Δευτερα αλλο θεμα,παντως πιστευω οτι τα χρυσα θα υπαρχουν τουλαχιστον για εναν μηνα στην τραπεζα οποτε ουδεις λογος βιασυνης
Γιάννη πως είσαι τόσο σίγουρος ότι θα είναι για κανένα μήνα;
Καταγράφηκε
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #162 στις: Οκτώβριος 12, 2012, 04:30:22 μμ »

εγω τιν εχω δει!!!
Καταγράφηκε
ΝΙΚΟΣ
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 221



Προφίλ
« Απάντηση #163 στις: Οκτώβριος 12, 2012, 04:33:37 μμ »

εγω τιν εχω δει!!!

Πολύ ωραία, άρα κάτι έχει γίνει ή δεν προλαβαίνουν (πνίγονται στη δουλεια) ή κάτι άλλο συμβαίνει....
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #164 στις: Οκτώβριος 12, 2012, 06:07:19 μμ »

Μιχάλη δεν είναι ακριβώς έτσι...( ότι το διάβασες στο internet ή ότι στο είπε κάποιος φίλος φίλου κλπ) Όταν το προηγούμενο μήνα πήγα να πάρω το blister η κοπέλα που μου το έδωσε είπε ότι θα βγουν τη συγκεκριμένη ημερομηνία 15/10. Το τόνισε αυτή είναι η ημερομηνία. Έχω την εντύπωση χωρις να είμαι 100% βέβαιος ότι το έγραφε και στο πίνακα. Λίγο πριν βγεις από τη ΤΤΕ υπήρχε ένας πίνακας με τις φωτογραφίες των νομισμάτων και κάτω ήταν οι ημερομηνίες. Γι΄αυτό που γράφω είμαι σχεδόν βέβαιος. Οπότε η ημερομηνία 15/10 δεν είναι ράδιο αρβύλα. Έχει δει κανένας αυτόν τον πίνακα με τα νομίσματα και τις ημερομηνίες;
Νικο ειναι ακριβως ετσι οπως το λες διπλα ακριβως απο την πορτα υπηρχαν δυο πινακες μαλιστα με τις αφισσες και τις ημερομηνιες κατω απο τις φωτογραφιες
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 21
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences