Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 07:18:13 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Αξια τηλεκαρτων  (Αναγνώστηκε 5756 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ΕΛΛΑΣ
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3


Προφίλ
« στις: Μάρτιος 18, 2017, 04:09:45 μμ »

Καλησπέρα παιδιά,μια ερώτηση θέλω να κάνω ο πατέρας μου έχει μια συλλογή απο τηλεκάρτες και θα ήθελα να μάθω αν γνωρίζετε ποιές έχουν αξία διότι ενδιαφέρομαι να τς πουλήσω αν θυμάμαι καλά πρέπει να είναι απο το 1994 και μετά.ευχαριστώ
Καταγράφηκε
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 18, 2017, 04:38:47 μμ »

δλδ για ποσες τηλεκαρτες μιλαμε ?
ειναι δυσκολο να δουνε εδω μεσα 1000 τηλεκαρτες ας πουμε
το καλυτερο κατα τη γνωμη μου ειναι να αγορασετε καποιον καταλογο και να τις τσεκαρετε μονος σας
οι τιμες στους καταλογους ειναι παραπανω απότι πιανουν τωρα, αλλα ειναι ενας οδηγος για να καταλαβεις την σπανιοτητα της καθε μιας και μια καλη αρχη για να καταγραψετε τι εχετε
και μετα αν θελετε βοηθεια για καποιες συγκεκριμενες, θα σας βοηθησουν εδω μεσα
Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
ΕΛΛΑΣ
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 18, 2017, 05:50:40 μμ »

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου είναι γύρω στις 1700.Και το λεω αυτο γιατι ειδα σε κατι σελιδες στο ίντερνετ οτι π.χ η συλλογη τς Marlboro ειναι ακριβη,οπως και η ακροπολη με το μαυρο φοντο!
Καταγράφηκε
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 18, 2017, 06:48:12 μμ »

πιστευω παντως οτι θα μπορεσετε να βρειτε καποιον καταλογο φθηνα, μπορει και εδω μεσα αν τον ζητησετε
εχω δει να πουλιουνται εδω μερικοι κατα καιρους
επισης μπορειτε να διαβασετε εδω στο φορουμ, για να καταλαβετε τι αλλα πραγματα μπορει να κανουν μια τηλεκαρτα να αποκταει υπεραξια, ακομα και αν δεν ειναι φοβερα σπανια η εκδοση της
μπορειτε και να ξεκινησετε να διαβαζετε τα θεματα στην κατηγορια τηλεκαρτες και να ξεκινησετε με αυτον τον τροπο να βλεπετε αν εχετε αυτη για την οποια διαβαζετε και να κανετε ετσι μια αρχικη καταγραφη

αλλα ελπιζω να καταλαβαινετε, 1700 τηλεκαρτες, δυσκολα θα κατσει καποιος να τους δωσει την προσοχη που χρειαζονται. Τλχστν αν αποκτησετε μια ιδεα για το ποιες μπορει να χουν μεγαλυτερη αξια και τις βγαζετε λιγο λιγο θα σας πουνε για την κατασταση τους και μετα μια εκτιμηση.

Επισης στη θεση σας θα ξεκινουσα να κοιταω τις κλειστες, αν υπαρχουν, αν εχετε καποιες δλδ που να 'ναι ακομα μεσα στην συσκευασια τους.

Αν σας νοιαζει αρχικα μονο για τη marlboro και την ακροπολη που εχετε, ανεβαστε φωτο των δικων σας να σας πουνε κατασταση και τιμη.
Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
ΕΛΛΑΣ
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Μάρτιος 18, 2017, 07:54:11 μμ »

Καλώς αυτο θα κάνω σας ευχαριστώ πολύ.θα ανεβάσω φωτογραφίες σύντομα!
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences