Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 05:48:28 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥ ΑΠΟ ΚΛΕΦΤΕΣ  (Αναγνώστηκε 80632 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Ιούλιος 02, 2012, 09:10:40 μμ »

παρε ενα barrett. Ρίχνει 50αρα σφαιρα και το χρησιμοποιουν οι ελευθεροι σκοπευτες.Κοβει χερι ακόμα και αν αστοχήσεις 1-2 ποντουσ απο το ωστικο κύμα. Δεν χρειάζεται στήσιμο. ζυγιζει 12,5 κιλα μονον και ΚΟΜΜΑΤΙΑΖΕΙ.  Όπωσ σκοτωνονταν οι εξωγηινοι στο μεν ιν μπλακ.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
StAv
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 133



Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Ιούλιος 02, 2012, 09:23:38 μμ »

να παρεις ενα caliber 45 python.To revolver για να μην σπέρνεις κάλυκες δεξιά και αριστερά και όποιος μπει΄μεσα στο σπίτη να το γεμίσεις μολύβι.Αυτο λενε τα παιδια.

Αστους @@@@@@@@ τους Γεωργιανους να ερχονται με τα εννιαρια,ριξε εσυ με το κανονι να τους κοψεις τα ποδια απο τη ριζα να παν να γαμηθούν τα μουνόπανα που τους εχουν μαζέψει ολους εδω χαμω οι ξεφτιλες οι πολιτικοι.

Παιδια για να μην λεμε πολλα, απλα βαλτε μια ταμπελα που να λεει "Ο ΧΟΡΟΣ ΦΥΛΑΣΕΤΑΙ BY RAKOSYLLEKTHS SECURITY" και να τελειονει η υποθεση. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
rigas7
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 30


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Ιούλιος 02, 2012, 09:31:26 μμ »

Μία απλή καραμπίνα ''σπιτικιά'' γεμάτη αλβανοφύσιγγα. Το μόνο πού έχεις να κάνεις μετά, είναι να καθαρίσεις τους τοίχους από τις μαυρίλες....
Καταγράφηκε
StAv
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 133



Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Ιούλιος 02, 2012, 09:55:41 μμ »

Σε λιγο καιρο στην Π.Ν.Ε. στον 4ο οροφο θα βλεπουμε αυτο και σεμιναρια θα κανει ο Βασιλης . . . Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Ιούλιος 02, 2012, 10:48:14 μμ »

O.Κ τα οπλα για τους ρουμανοπακιστανοαλβανους τα εχουμε αν μπει κανεις δικος μας?
Καταγράφηκε
rigas7
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 30


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Ιούλιος 02, 2012, 10:54:24 μμ »

Το ίδιο ισχύει και για τους ''δικούς'' μας. Σε αυτήν την περίπτωση δεν κάνουμε διακρίσεις...
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Ιούλιος 03, 2012, 01:14:12 πμ »

Πρωτα πυροβολεις και μετα ρωτας εθνικοτητα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Ιούλιος 03, 2012, 01:42:55 πμ »

Να κοψτε την πολυ τηλεοραση ...... Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
giorg1977
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 123


ΠΑΝΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Ιούλιος 03, 2012, 09:07:59 πμ »

να παρεις ενα caliber 45 python.To revolver για να μην σπέρνεις κάλυκες δεξιά και αριστερά και όποιος μπει΄μεσα στο σπίτη να το γεμίσεις μολύβι.Αυτο λενε τα παιδια.

Αστους μακακες τους Γεωργιανους να ερχονται με τα εννιαρια,ριξε εσυ με το κανονι να τους κοψεις τα ποδια απο τη ριζα να παν να μαμηθούν τα μνόπανα που τους εχουν μαζέψει ολους εδω χαμω οι ξεφτιλες οι πολιτικοι.

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
giorg1977
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 123


ΠΑΝΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Ιούλιος 03, 2012, 09:10:41 πμ »

Πρωτα πυροβολεις και μετα ρωτας εθνικοτητα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
giorg1977
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 123


ΠΑΝΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Ιούλιος 03, 2012, 09:19:12 πμ »

Το Νοέμβριο που μας πέρασε, στον απέναντι μπήκαν 3 πιτσιρικάδες και του τα αδειάσαν ΟΛΑ!!!
Μέσα σε ένα μήνα, είχαν αδειάσει περίπου 8 σπίτια. Από το ένα μάλιστα πήραν μέχρι και το πατάκι της εισόδου, δεν αφήσαν ούτε πλαστική καρέκλα...

Σε κάποια γνωστή, μπήκαν και σήκωσαν κοσμήματα και λίρες που τις είχε φοδραρισμένες στη ράχη του άλμπουμ με τις φωτογραφίες του γάμου της. Εκεί, δεν άγγιξαν τίποτα άλλο, παρά μόνο χρυσό. Και δεν ήταν η μόνη, γιατί  υπάρχουν και αλλες περιπτώσεις που ανοίγουν σπίτια και σηκώνουν τα κοσμήματα και τις λίρες.

Η αστυνομία ζήτησε από τις περιπτώσεις των γνωστών μου, και επιπλέον 300Ε για να πάρει τα αποτυπώματα.  Θυμός Θυμός Θυμός

Είναι αυτό που λέει ο λαός μας : Πάρτους στο γάμο σου να σου πουν και του χρόνου  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών

και κερατάς και δαρμένος...  Φιλί Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Ιούλιος 03, 2012, 09:45:59 πμ »

Φιλε Γιωργο περα απο την πλακα που κανουμε παραπανω θα ηθελα να μιλησω σοβαρα και να πω κατι.Το πιο κουτο πραγμα στην σημερινη εποχη που ζουμε ειναι να εχεις λιρες,χρηματα και χρυσαφικα μεγαλης αξιας στο σπιτι.Αργα η γρηγορα θα στα βρουνε και θα τα παρουν.Ασε που μπορεις να ρισκαρεις και την ζωη σου για να τα σωσεις.Το ασφαλεστερο ειναι σε μια θυριδα στην τραπεζα.Η περιπτωση χρεωκοπιας σε σχεση το να σου τα κλεψουν στο σπιτι ειναι απειρως μικροτερη.Μια λογικη κινηση επισης ειναι ενα μικρο ποσο 100-150 ευρω καπου στο σπιτι.Ο κλεφτης απαξ και μπει μεσα θελει κατι να παρει.Τρελενεται στην ιδεα οτι θα φυγει απραγος.Ετσι αν φτασεις προσωπο με προσωπο μαζι του χωρις να ξερεις τι οπλο εχει του λες μαγκα αυτα εχω παρτα και φυγε.Ειμαι κυνηγος και εχω 7 οπλα στο σπιτι.Ειλικρινα προτιμω να ειμαι 150 ευρω φτωχοτερος παρα να παιζω πιστολιδι διπλα στα κρεβατια των παιδιων μου Λύπη Λύπη Λύπη
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
γιαννηςτ
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 56


Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Ιούλιος 03, 2012, 11:16:14 πμ »

αυτη πραγματι,ειναι η καλυτερη λυση,απο το να διακινδυνευσεις εστω και την πιο μικρη γρατζουνια!!!αν εισαι μονος?και διακυνδυνευεις τις ζωες της οικογενειας σου,καλυτερα να τους δωσεις,δυο τρια κατοσταρικα,ωστε να ικανοποιηθουν καπως,παρα να δινεις μαχες!!!μακαρι να υπηρχε καλυτερη αστυνομευση,αλλα το κρατος φυλαει το καθε ειδους τρωκτικο(με τις απαραιτητες προσβασεις)παρα τους κοινους θνητους,δηλαδη τον φορολογουμενο κοσμακη!!!οτι και να πει κανεις,τα βρισκει μπροστα του,στις καθημερινες ειδησεις.ισως? καποτε αποκτησουμε κρατος,και οχι φαρ ουεστ,χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Ιούλιος 03, 2012, 01:18:01 μμ »

Εσυ νομιζεις οτι αν του δωσεις 150 ευρω, ο κλεφτης δε θα τα παρει στο κρανιο και δε θα σου σφυριξει μια στο δοξα πατρι?
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
detari
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 9


Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Ιούλιος 03, 2012, 01:23:44 μμ »

Φιλε Γιωργο περα απο την πλακα που κανουμε παραπανω θα ηθελα να μιλησω σοβαρα και να πω κατι.Το πιο κουτο πραγμα στην σημερινη εποχη που ζουμε ειναι να εχεις λιρες,χρηματα και χρυσαφικα μεγαλης αξιας στο σπιτι.Αργα η γρηγορα θα στα βρουνε και θα τα παρουν.Ασε που μπορεις να ρισκαρεις και την ζωη σου για να τα σωσεις.Το ασφαλεστερο ειναι σε μια θυριδα στην τραπεζα.Η περιπτωση χρεωκοπιας σε σχεση το να σου τα κλεψουν στο σπιτι ειναι απειρως μικροτερη.Μια λογικη κινηση επισης ειναι ενα μικρο ποσο 100-150 ευρω καπου στο σπιτι.Ο κλεφτης απαξ και μπει μεσα θελει κατι να παρει.Τρελενεται στην ιδεα οτι θα φυγει απραγος.Ετσι αν φτασεις προσωπο με προσωπο μαζι του χωρις να ξερεις τι οπλο εχει του λες μαγκα αυτα εχω παρτα και φυγε.Ειμαι κυνηγος και εχω 7 οπλα στο σπιτι.Ειλικρινα προτιμω να ειμαι 150 ευρω φτωχοτερος παρα να παιζω πιστολιδι διπλα στα κρεβατια των παιδιων μου Λύπη Λύπη Λύπη
Πολύ σωστός  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences