Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 06:52:21 μμ
Σελίδες: 1 ... 13 14 [15]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Τούρκικο πεντόλιρο  (Αναγνώστηκε 72826 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #210 στις: Οκτώβριος 19, 2012, 12:59:21 μμ »

Καλες ολες οι θεωρητικες ασυρνατησιες μαζι με επισης ασυναρτητη κριτικη για πραγματα που δεν καταλαβαινουμε, αλλα δεν κανει σε κανεναν εντυπωση που ολοι οι ανθρωποι που ανοιξαν ενα θεμα βοηθηκαν αμεσως, ενω εδω εχουν δοθει εξηγησεις, εχουν αναλυθει πραγματα, εχουν ξαναμαναναλυθει, αλλα απο κατανοηση μηδεν εις το πηλικο! Και φυσικα συνεχιζεται η ιστορια ξανα απο την αρχη!
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #211 στις: Οκτώβριος 19, 2012, 01:06:19 μμ »

Ευχαριστώ για τη βοήθεια (και δε παρεξηγούμαι απλώς μέσα στις 15 σελίδες ήλπιζα να χω και κάποια μεγαλύτερη βοήθεια!). Όποτε καταλήγωντας αν κατάλαβα σωστά, να το πάω σε κάποια από αυτά που λέει ο Γιάννης (Αν έχεις και 1-2 να προτείνεις θα με βοηθούσε / αλήθεια πως κάνουν τον έλεγχο, δε θέλω να αλλοιωθεί) ώστε να δώ καράτια - αξία χρυσού. Ενώ αν θεωρώ η αποδειχτεί ότι είναι γνήσιο θα πρέπει να το πάω σε κάποιον όπως έλεγε ο φίλος με τα 50ευρώ που το πιστοποιούν.
Τα λέω καλά ή τα μπέρδεψα πάλι?
πηγαινε ρωτα εσυ που? εκτιμουν μεταλλα,οπως ο χρυσος,και θα βρεις ακρη!μην το κουραζεις!σε χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #212 στις: Οκτώβριος 19, 2012, 01:12:22 μμ »

Καλες ολες οι θεωρητικες ασυρνατησιες μαζι με επισης ασυναρτητη κριτικη για πραγματα που δεν καταλαβαινουμε, αλλα δεν κανει σε κανεναν εντυπωση που ολοι οι ανθρωποι που ανοιξαν ενα θεμα βοηθηκαν αμεσως, ενω εδω εχουν δοθει εξηγησεις, εχουν αναλυθει πραγματα, εχουν ξαναμαναναλυθει, αλλα απο κατανοηση μηδεν εις το πηλικο! Και φυσικα συνεχιζεται η ιστορια ξανα απο την αρχη!
φιλε μου,απο αυτα που εγραψες!αν βγαζεις νοημα,μας το ξαναγραφεις στην καθομιλουμενη ελληνικη,γιατι ειχες γραψει,κατι για τοιχους και λοιπα,πραγμα που το αποδεικνυεις παλι,μονος σου!σε χαιρετω,γιαννηςτ.υγ.πιστευω οτι ο κυριος νικολαου,καταλαβε που?θα του πουν καρατια,βαρη,κλπ.με λιγα ευρω!
Καταγράφηκε
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #213 στις: Οκτώβριος 19, 2012, 01:12:55 μμ »

Αγαπητέ φίλε κάποτε ένας άνθρωπος έπεσε στην θάλασσα και πνιγόταν τότε γύρισε προς τον Θεό και του είπε
"Βοήθεια Θεέ μου" και του είπε ο Θεός να σε βοηθήσω αλλά εσύ κολύμπα. Τι περιμένεις από εδώ να σε πάρει κάποιος από την Αθήνα από το χέρι και να σε γυρίσει στα μαγαζιά που σου υπέδειξε ο Γιάννης ή ο Σωτήρης ή ο κάθε φίλος που θέλησε να σε βοηθήσει. Άντε κούνα τα πόδια σου να βρεις την λύση να τελειώνει η ιστορία αυτή.
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
GNikolaou11
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 63


Προφίλ
« Απάντηση #214 στις: Οκτώβριος 19, 2012, 02:03:42 μμ »

Chris  τραβς κανα ζορι? Δεν θυμάμαι να σε ανάγκασα να ασχοληθείς μαζί μου.
Καταγράφηκε
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #215 στις: Οκτώβριος 19, 2012, 02:17:29 μμ »

Chris  τραβς κανα ζορι? Δεν θυμάμαι να σε ανάγκασα να ασχοληθείς μαζί μου.
Ζόρι κανένα δεν έχω να βοηθήσω ήθελα, καλή σου τύχη με το νόμισμα σου.
υ.γ. όταν μπαίνεις σε μια δημόσια συζήτηση και ζητάς τον άλλο να σε βοηθήσει πρέπει να μάθεις να ακούς αυτά που σου λένε. Δυστυχώς "και στο λέω φιλικά και δεν θα ξαναμιλήσω" ακόμη δεν έχεις καταλάβει τι σου λένε όλοι και επιμένεις να ρωτάς. Όσο εσύ ρωτάς θα βρίσκεται και ένας άλλος Chris να σου απαντά. Πάντα με φιλική διάθεση Χρήστος
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #216 στις: Οκτώβριος 19, 2012, 02:26:39 μμ »

Λυπαμαι αλλα το θεμα κλειδωνεται απο μενα

Θα ειναι πλεον στην ευχερια του Γιωργου ή του Αναργυρου να κρινουν εαν υπαρχει λογος να συνεχιστει η συζητηση εδω .
Αντωνης
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #217 στις: Οκτώβριος 19, 2012, 04:04:28 μμ »

Πολυ καλα εκανες Αντωνη , συμφωνω με την ενεργεια σου αυτη.
Κατι τελευταιο προς ολους αλλα και προς τον φιλο που σηκωσε το θεμα!!
Μονο εταιριες πιστοποιησης δεχωμαστε σαν εκτιμητες!! Και στο ειπα και εγω και αλλο μελος που θα τις βρεις!!

Απο εκει και περα σηκωνουμε τα χερια ψηλα!!
Οταν καποιου του λες κατι και δεν το καταλαβαινει, το ξαναλες , εαν δεν το καταλαβει παλι το ξαναεξηγεις , εαν παλι δεν το καταλαβαινει ας τον στην μοιρα του , δεν θελει να καταλαβει!!
Φιλικα herakliotis
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Σελίδες: 1 ... 13 14 [15]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences