Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 06:50:56 μμ
Σελίδες: 1 ... 12 13 [14] 15
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Τούρκικο πεντόλιρο  (Αναγνώστηκε 72825 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
Au1972
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 189


Προφίλ
« Απάντηση #195 στις: Οκτώβριος 18, 2012, 08:59:57 μμ »

Δεν βαρεθηκατε ρε παιδια? Ελεος πια... 13 σελιδες.......
Καταγράφηκε
fanis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 581


Ουδεις ασφαλεστερος εχθρος του ευεργετηθεντος


Προφίλ
« Απάντηση #196 στις: Οκτώβριος 18, 2012, 09:03:40 μμ »

ΑΜΑΝ ΠΑΙΔΙΑ ΦΤΑΝΕΙ ΘΑ ΦΟΥΝΤΑΡΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ Θυμός Στριφογύρισμα ματιών Γλώσσα Σφραγισμένα χείλη
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #197 στις: Οκτώβριος 18, 2012, 09:12:33 μμ »

ΑΜΑΝ ΠΑΙΔΙΑ ΦΤΑΝΕΙ ΘΑ ΦΟΥΝΤΑΡΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ Θυμός Στριφογύρισμα ματιών Γλώσσα Σφραγισμένα χείλη


Ψυχραιμια Καρνταση  υπαρχουν και χειροτερα   Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

ΣΙΛΑ - ΤΡΕΙΛΕΡ MEGA ΠΡΕΜΙΕΡΑ 10/6/12 GEOMELITINI.BLOGSPOT.COM
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
fanis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 581


Ουδεις ασφαλεστερος εχθρος του ευεργετηθεντος


Προφίλ
« Απάντηση #198 στις: Οκτώβριος 18, 2012, 09:19:30 μμ »

Aυτο κανω Αντονιο αλλα τα παιδια δεν εχουν το θεο τους, θα αποκτησω τωρα στα γεραματα εφιαλτες  Γλώσσα Γλώσσα Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #199 στις: Οκτώβριος 18, 2012, 09:23:07 μμ »

Δεν βαρεθηκατε ρε παιδια? Ελεος πια... 13 σελιδες.......

14 σελιδες  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #200 στις: Οκτώβριος 18, 2012, 10:50:53 μμ »

«Η γη έχει τα όριά της αλλά η βλακεία είναι απέραντη»
Γκυστάβ Φλομπέρ

Η παραπανω φραση ειναι παρμενη απο μυθιστορημα και ουδεμια σχεση εχει με την πραγματικοτητα, ουτε με προσωπα, ουτε με καταστασεις.
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #201 στις: Οκτώβριος 18, 2012, 11:06:41 μμ »

Παραπονιεστε αλλα ολοι εδω ειστε Σαρκασμός
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #202 στις: Οκτώβριος 18, 2012, 11:10:29 μμ »

Εχω μια απορια.Αν το απεξω ειν
αι φλυδα χρυσου εστω 18 καρατιων και το μεσα 14 καρατια η ασημενιο πως μπορει να μαθει την πραγματικη αξια και σε ποιον εκτιμητη μπορει να παει?
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
Αντωνης
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 652

Τι κανεις μπαρμπα?? κουκια σπερνω....


Προφίλ
« Απάντηση #203 στις: Οκτώβριος 19, 2012, 12:04:22 πμ »

οχοοχοοχοχοχο παμε παλι απο την αρχη παιδια τα φωτα σας Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

τελικα μας ψεκαζουνε  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #204 στις: Οκτώβριος 19, 2012, 08:00:11 πμ »

αραγε να ειναι γνησιο?το νομισμα του κυριου νικολαου!η αγωνια μου εχει φθασει στο κατακορυφο!σαν να βλεπω τουρκικο σηριαλ!παρακαλω τις αποψεις σας, αναλυτικα!θα βοηθησει ολους μας!μετα ενα τσεκ απ,σε μια κλινικη για ψυχικες παθησεις,και ουτε γατα ουτε ζημια!ξαναρχιζουμε,τις αποψεις σας?γιαννηςτ.υγ.τα ρεκορ γιαυτο ειναι,για να σπανε!
Καταγράφηκε
GNikolaou11
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 63


Προφίλ
« Απάντηση #205 στις: Οκτώβριος 19, 2012, 10:31:09 πμ »

Σειρά μου! Επειδή δυστυχώς οι πιο πολλοί ειρωνεύεστε θα ήθελα να πω ότι πραγματική βοήθεια στις 15 σελίδες έχω πάρει από το φίλο NMS που ήταν ενημερωτικός, τον coll που μου πρότεινε που να το πάω (αλλά από τι άκουσα μετά άλλοι λέτε ότι δεν είναι ενδεδειγμένη λύση καθώς θα αλλοιωθεί το νόμισμα) και το τελευταίο φίλο που είπε να δώσω 50ευρώ και να το πιστοποιήσω (υποθέτω αυτό σημαίνει ότι και θα φανερώνει τη γνησιότητα του και τα καράτια του). Δυστυχώς όμως πέραν του εκτιμητή και της πρότασης του coll δεν άκουσα τίποτα συγκεκριμένο που να το πάω ώστε και να μη χαλάσει και να μάθω πόσα καράτια είναι. O giannis κάτι ξεκίνησε να πει (Αθήνα είμαι-Χαλάνδρι για τη ακρίβεια) και αν μπορεί ελπίζω να βοηθήσει περαιτέρω (και όποιος άλλος θέλει με κάτι συγκεκριμένο).
Ευχαριστώ
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #206 στις: Οκτώβριος 19, 2012, 11:32:24 πμ »

αν κατεβεις μια ημερα,στο κεντρο της αθηνας,γυρω στο συνταγμα που υπαρχουν μεγαλοι οικοι,κοσμηματων η συναφων πολυτιμων αντικειμενων,σου πιστοποιουν εγγραφως,εναντι 10-15 ευρω(μπορει και λιγοτερο αφου δεν ειναι πολυτιμος λιθος!)ποσα καρατια χρυσου και ακριβες βαρος, ειναι το νομισμα σου!φιλε μου,δυστηχως υπαρχουν ανθρωποι και ανθρωπακια!αν καποιος απο τους κυριους!ειχε κατι που θεωρουσε πολυτιμο!και δεν ηξερε την αξια του,η την γνησιωτητα του!θα εγραφε λιβελους,γιατι στην ελλαδα η κουτοπονηρια περισευει!σε χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #207 στις: Οκτώβριος 19, 2012, 11:55:11 πμ »


Σειρά μου! Επειδή δυστυχώς οι πιο πολλοί ειρωνεύεστε ......

 O giannis κάτι ξεκίνησε να πει (Αθήνα είμαι-Χαλάνδρι για τη ακρίβεια) και αν μπορεί ελπίζω να βοηθήσει περαιτέρω (και όποιος άλλος θέλει με κάτι συγκεκριμένο).
Ευχαριστώ


Δυο λογια μονο φιλε Νικολαου.
Εχεις απολυτο δικιο οτι το θεμα σου ξεφυγε για τα καλα απο το περιεχομενο του.
Ισως ολα αυτα που μας τρελαινουν καθημερινα να ειναι η αιτια για  ενα ξεσπασμα , κατι για να ξεφυγουμε ας πουμε, αλλα παντα με χιουμορ και χωρις καμια μομφη προς το προσωπο σου. Απλα ετυχε να βρεθει προσφορο εδαφος εδω και ξεφυγαμε  !!
Παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι Ουδεις δεν ειρωνευτηκε εσενα προσωπικα. και λυπαμαι εαν το ελαβες ετσι  Λύπη

Τελος για την αποφυγη αλλης παρεξηγησης , το θεμα θα μεινει ανοιχτο μονο για μηνυματα τα οποια θα αφορουν το περιεχομενο του, οτιδηποτε  OFF TOPIC γραφει ξανα θα διαγραφετε ....

Φιλικα Αντωνης
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #208 στις: Οκτώβριος 19, 2012, 12:34:49 μμ »

φιλε αντωνη,χωρις ιχνος αντιπαραθεσης!αν ξαναδιαβασεις τα γραφομενα,ισως αλλαξεις γνωμη,περι  χιουμορ!που λιγοι το διαθετουν,και τα περι μη,προσωπικης επιθεσης!οπως και προς στον φιλο μου!παναγιωτη που ειναι παντα συνετος σε οτι γραφει,χαμηλων τονων!και με εμπρακτα στοιχεια που εχει σπουδασει! και οχι γνωμες θησειου!σιγουρα το να υπερβαλει κανεις,δεν ειναι εγκλημα.αλλα η ειρωνια ειναι μαλλον προσβολη της ανθρωπινης προσωπικωτητας(εστω και αν καποιος,δεν ειναι υψηλης αντιληψης)οπως μερικοι αυτοκλητοι ακαδημαικοι!βαθεις γνωστες της υψηλης διανοησης!ολοι μας,μπορουμε να βοηθουμε ανθρωπους,οπως μπορει ο καθενας,που λογω της κρισης,πουλουν για διαφορους λογους προσωπικα αντικειμενα,(υπερβαλλοντας ισως μερικοι)ως προς την αξια τους!αλιμονο ομως?αν τους ειρωνευομασθε και τους αποθαρυνουμε, με ασυναρτησιες που μας κατεβαινουν απο το κεφαλι!και με επιδειξη φιλολογικων γνωσεων! της δεκαρας.ισως πρεπει οι διαχειριστες να ανοιξουν,στα τοσα περιτα ποστ!(που εχουν,δυο τρια θεματα το πολυ)σε τοσο χρονικο διαστημα(ενσωματωνοντας τα,σε παρεμφερη!).απο οτι βλεπουμε τα μισα και παραπανω αρθρα,ειναι για εκτιμησεις η πωλησεις αντικειμενων,λογω αναγκης!ας βοηθηση ο καθενας μας,οπως μπορει του φιλους,ισως βρεθουμε και εμεις καποια φορα(που το απευχομε,σε ολους)στην θεση τους!χαιρετω,και λιγη αυτοκριτικη ολων μας,δεν θα εβλαπτε!χαρετω ολην την παρεα,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
GNikolaou11
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 63


Προφίλ
« Απάντηση #209 στις: Οκτώβριος 19, 2012, 12:36:55 μμ »

Ευχαριστώ για τη βοήθεια (και δε παρεξηγούμαι απλώς μέσα στις 15 σελίδες ήλπιζα να χω και κάποια μεγαλύτερη βοήθεια!). Όποτε καταλήγωντας αν κατάλαβα σωστά, να το πάω σε κάποια από αυτά που λέει ο Γιάννης (Αν έχεις και 1-2 να προτείνεις θα με βοηθούσε / αλήθεια πως κάνουν τον έλεγχο, δε θέλω να αλλοιωθεί) ώστε να δώ καράτια - αξία χρυσού. Ενώ αν θεωρώ η αποδειχτεί ότι είναι γνήσιο θα πρέπει να το πάω σε κάποιον όπως έλεγε ο φίλος με τα 50ευρώ που το πιστοποιούν.
Τα λέω καλά ή τα μπέρδεψα πάλι?
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 12 13 [14] 15
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences