Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούνιος 05, 2024, 01:22:25 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Θεμα με paypal......  (Αναγνώστηκε 1138 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
greenday
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041


Προφίλ
« στις: Αύγουστος 12, 2016, 04:39:13 μμ »

Χαιρετε !

Εχω ενα θεματακι με το πεηπαλ..... Λοιπον εχω 2 λογαριασμους...
Ο Α λογαριασμος ειναι προ καπιταλ κοντρολς με πιστωτικη καρτα και οριο 300ε
Ο Β λογιαριασμος ηταν απλα ενας λογαριασμος  που μετεφερα λεφτα απο τον Α και μετα ξοδευα σε αγορες στο ιντερνετ επειδη ειχε Balance

Απο οτι φανηκε εχει ενα οριο τον χρονο  στους μη συνεδεμενους λογαριασμους , στον Β δλδ , και επειδη κοντεβω να το φτασω μου ζητησε διαβατηριο τηλεφωνικο λογαριασμο εγω τα εδινα σιγα σιγα....και εν τελη μου ζητησε μια καταθεση (την εστειλα χτες και ως επειγον με ebanking αλλα δεν φαινεται κατι μεχρι τωρα)

Εκανα μια καταθεση απο τον Α στον Β για 300 ευρω και την δεχτηκε...μετα ειδα ολα αυτα τα προβληματα... τωρα που προσπαθω να κανω καταθεση μου λεει "   Sorry, the recipient doesn’t accept payments using this payment method. Please choose another " το ιδιο μηνυμα βγαινει και οταν παω να στειλω λεφτα και οταν εκανα request να παρω λεφτα....

ξερει κανεις τι παιζει ? ποσες μερες κανουν να πανε τα $$ απο την τραπεζα στο πεηπαλ ?
Καταγράφηκε
greenday
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 12, 2016, 05:12:09 μμ »

τελικα μαλλον βιαστηκα..... ηρθαν τα λεφτα απο την τραπεζα και ο λογαριασμος συνδεθηκε κανονικα...αν και δεν το περιμενα λογο καπιταλ κοντρολ η αληθεια ειναι !
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences