Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 30, 2024, 08:02:01 πμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 10 Λεπτά 1849 - Τι βαθμό παίρνει;  (Αναγνώστηκε 6932 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
vs(g)oldcoins
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 323



Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Μάιος 11, 2016, 09:33:52 πμ »

Έμενα δεν μου φαίνεται ούτε για enviromental damage, ούτε να έχει περάσει απο NCS για συντήρηση. Το νόμισμα είναι πολύ ωραίο. Οι πόροι που έχει στην επιφάνεια του είναι χαρακτηριστικών των νομισμάτων της περιόδου. Του όθωνα είναι, όχι του Γεωργίου.
Καλορίζικο.

Υ.Γ Μια χαρά και τα χρήματα που έδωσες.
Καταγράφηκε
cellophan
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 380



Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Μάιος 11, 2016, 12:42:34 μμ »

Έμενα δεν μου φαίνεται ούτε για enviromental damage, ούτε να έχει περάσει απο NCS για συντήρηση. Το νόμισμα είναι πολύ ωραίο. Οι πόροι που έχει στην επιφάνεια του είναι χαρακτηριστικών των νομισμάτων της περιόδου. Του όθωνα είναι, όχι του Γεωργίου.
Καλορίζικο.

Υ.Γ Μια χαρά και τα χρήματα που έδωσες.

Και εγώ έτσι πίστευα, αλλά επειδή δεν είμαι σχετικός με αυτά τα νομίσματα (δεν έχω πιάσει ούτε ένα στο χέρι μου) δεν μιλάω και ακούω μόνο. Αν έπρεπε να εντοπίσω πιθανά σημάδια καθαρισμού, θα τα έβλεπα στον Σταυρό πάντως. Σε ευχαριστώ.
Καταγράφηκε
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Μάιος 11, 2016, 03:21:36 μμ »

Αμαν βρε μπαγάσηδες με το Google Image Search.......δε μπορεί ένας άνθρωπος να βάλει ενα κουιζ και αμέσως........XF45.....το αγόρασα σήμερα.

Το environmental damage από που προκύπτει;

Ζήτησες τι γνώμη μας και αυτή σου είπαμε . Εγώ προσωπικά δεν κοίταξα πουθενά για να βρω το νόμισμά σου. Στη φωτογραφία φαίνονται τα αυτάκια από το Slab. Καλορίζικο και αν είναι να τσατίζεσαι εγώ προσωπικά δεν θα κάνω σε εκτίμησή σου σχόλιο ξανά.   
Καταγράφηκε
cellophan
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 380



Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Μάιος 11, 2016, 03:36:45 μμ »

Αμαν βρε μπαγάσηδες με το Google Image Search.......δε μπορεί ένας άνθρωπος να βάλει ενα κουιζ και αμέσως........XF45.....το αγόρασα σήμερα.

Το environmental damage από που προκύπτει;

Ζήτησες τι γνώμη μας και αυτή σου είπαμε . Εγώ προσωπικά δεν κοίταξα πουθενά για να βρω το νόμισμά σου. Στη φωτογραφία φαίνονται τα αυτάκια από το Slab. Καλορίζικο και αν είναι να τσατίζεσαι εγώ προσωπικά δεν θα κάνω σε εκτίμησή σου σχόλιο ξανά.   

Καλά εσύ τώρα διάβασες όλο το thread και κατάλαβες ότι τσαντίστηκα;;; Ούτε κατά διάνοια.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences