Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 03:59:36 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 10 λεπτά 1870  (Αναγνώστηκε 2430 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
sabby
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1040


Nothing is true.Everything is possible.


Προφίλ
« στις: Μάρτιος 28, 2016, 04:09:46 μμ »

Σημερινή παραλαβή.Δεν θα ενοχλούσα,αλλά λόγω ελαφρώς "δύσκολης" ημερομηνίας,θα ήθελα μια βοήθεια.Είμαι μεταξύ F+ και VF παρά κάτι.Μου τα χαλάει λίγο το rim...
Ποιά είναι η άποψη σας;
Καταγράφηκε
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 28, 2016, 04:14:27 μμ »

Καλορίζικο Βασίλη.VF για μένα  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 28, 2016, 04:21:24 μμ »

καλοριζικη Βασιλη ομορφη ειναι και στεκει και στην συλλογη απο βαθμο συμφωνω με τον Σπυρο ,το ιδιο εχω και εγω πανω κατω ,εκλεισε και αυτη η τρυπα Μπιλλυ παμε για αλλα Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε
sabby
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1040


Nothing is true.Everything is possible.


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 28, 2016, 05:05:27 μμ »

Να είστε καλά,σας ευχαριστώ για τη βοήθεια.
Αν και η συλλογή μου του Γεωργίου δεν έχει τρύπες.
Για την ακρίβεια,έχω τρύπες με λίγη συλλογή γύρω γύρω. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
iapwnas
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1702



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Μάρτιος 28, 2016, 06:02:20 μμ »

Καλησπερα και απο μενα! Δεν πιστευω οτι ειναι vf το νομισμα σε καμια περιπτωση! Θα ελεγα οτι ειναι vg στα δικα μου ματια! Ειναι ομως δυσκολακι φιλε καλοριζικο να ειναι!
Καταγράφηκε

Ουαί τοις ηττημένοις
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5193

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Μάρτιος 28, 2016, 06:23:33 μμ »

Καλησπερα και απο μενα! Δεν πιστευω οτι ειναι vf το νομισμα σε καμια περιπτωση! Θα ελεγα οτι ειναι vg στα δικα μου ματια! Ειναι ομως δυσκολακι φιλε καλοριζικο να ειναι!

Συμφωνώ και εγώ με τον Στέλιο. Στην καλύτερη.....F
Καλορίζικο φίλε μου. Δύσκολη ημερομηνία σε καλές καταστάσεις, ακόμα και σε XF,AU
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Μάρτιος 29, 2016, 07:53:43 πμ »

καλημερα για να μαθαινουμε κιολας  να ρωτησω γκουντ η φ γιατι;;;νομισματοσημα-ονομαστικη αξια-γραμματα ψιλοαιχμηρα,στομα-μυτη-φρυδι φαινονται,στο μαλλι εχει αλλοιωσεις οκ,στα φυλλα πισω πολλα απο τα κρισιμα σημεια βαθμολογησης παλι φαινονται....Ρωταω λοιπον τι ειναι αυτο που το κανει γκουντ η οριακο φ;;εχει δε φοβερα νομισματοσημα και οχι μονο,καλημερα μην παρεξηγηθω απλα θελω να δω τι μου διαφευγει και το βγαζω βφ,εκτος το ριμ που ενδεχομενη πιστοποιηση θα το εβγαζε ριμ νταματζ αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα μετεπειτα πιστευω,καλημερα
Καταγράφηκε
heavy-metal
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 424



Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Μάρτιος 29, 2016, 09:06:42 πμ »

Καλημέρα σε όλους , η δική μου άποψη είναι ανάμεσα σε F και VF  Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε
iapwnas
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1702



Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Μάρτιος 29, 2016, 06:30:21 μμ »

Καλησπερα, Μαρκο η εκτιμιση ειναι δικη μου ισως κανω λαθος αλλα θελω να ειμαι δικαιος οσο μπορω! Αλλα δες μαλλια σχεδον καθολου, φυλλα δεν φαινωνται σχεδον τα κεντρικα νευρα εχουν κατεβει τοσο τα φυλλα που εχουν ισοπεδοθει, αυτι σχεδον επιπεδο, 4 χτυπηματα στο ριμ απο τη μια πλευρα και ενα ωρα 12 στην μερια της κεφαλης, χωρια τα διαφορα χτυπηματα στο πεδιο! Τα νομισματοσημα δεν ειναι για μενα σημειο αναφορας... Δυσκολο βεβαια Βασιλη καλοριζικο να ειναι φιλε!
Καταγράφηκε

Ουαί τοις ηττημένοις
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Μάρτιος 29, 2016, 07:00:54 μμ »

Καλησπερα, Μαρκο η εκτιμιση ειναι δικη μου ισως κανω λαθος αλλα θελω να ειμαι δικαιος οσο μπορω! Αλλα δες μαλλια σχεδον καθολου, φυλλα δεν φαινωνται σχεδον τα κεντρικα νευρα εχουν κατεβει τοσο τα φυλλα που εχουν ισοπεδοθει, αυτι σχεδον επιπεδο, 4 χτυπηματα στο ριμ απο τη μια πλευρα και ενα ωρα 12 στην μερια της κεφαλης, χωρια τα διαφορα χτυπηματα στο πεδιο! Τα νομισματοσημα δεν ειναι για μενα σημειο αναφορας... Δυσκολο βεβαια Βασιλη καλοριζικο να ειναι φιλε!
Ευχαριστω φιλε Στελιο ,καλα το γραφεις την αποψη μας λεμε και εμενα μπορει να ειναι λαθος,νασαι καλα καλο βραδακι
Καταγράφηκε
sabby
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1040


Nothing is true.Everything is possible.


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Μάρτιος 29, 2016, 07:33:32 μμ »

Ευχαριστώ Μάρκο για την ερώτηση και τους silahim και iapwnas για την ανάλυση της απάντησης τους.Και για μένα το νόμισμα,δύσκολα είναι κάτω απο F,και όχι βέβαια γιατί είναι δικό μου.Νομίζω οτι στα VG,το αυτί δεν ξεχωρίζει και το μαλλί δεν φαίνεται.Στο δικό μου είναι ορατά.Οσο για τα φύλλα,τα κεντρικά νεύρα φαίνονται όλα.Στο κομμάτι rim και χτυπημάτων συμφωνώ απόλυτα μαζί σας.Οι φωτογραφίες φταίνε μάλλον,είναι απο κινητό και με φωτισμό ό'τι νά ναι...
Εννοείται οτι οι απόψεις είναι πάντα καλοδεχούμενες,ξέρω οτι δεν υπάρχει καμμία κακή πρόθεση. Χαμόγελο
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 29, 2016, 07:53:04 μμ από sabby » Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences