Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 11:05:56 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΑΡΙΣΤΕΙΟ ΑΓΩΝΟΣ 1821  (Αναγνώστηκε 6611 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
zark4
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 410



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Δεκέμβριος 31, 2015, 07:54:13 μμ »

Καλοριζικο φιλε! ιστορικοτατο κοματι! διαβασε το παρακατω αρθρο μας που φιλοι εκαναν εκτενη ερευνα!

http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=23590.0



Τωρα στο θεμα καθαρ8σμο ειναι καπως δυσκολο ειδικα αν δεν πιανουν τα χερια σου! (εγω ας πουμε δεν το εχω...) Γνωμη μου να το αφησεις ετσι, ακομη και οι κολλες ειναι κοματι της ιστοριας του πια  Χαμόγελο


Ελπιζω ο νεος χρονος να σου φερει και αλλα πολλα!

Eυχαριστω παρα πολυ για τις ευχες.Πραγματικα υπεροχες.Νασαι καλα.Αντευχομαι καθε καλο επισης.Οτι επιθυμειτε ολοι παιδια συλεκτικα και μη για την νεα χρονια.Παντως αυτο για την ιστορικοτητα και την κολλα μου το ειπε και ενας φιλος σημερα.Τι πια.Ιδιοι ειστε??χαχαχαχα .Με εβαλε και μενα σε σκεψεις.Γιατι ισως ο ιδιος ο βετερανος την εβαλε.Φαντασου τωρα δηλαδη καπου 170 χρονια ειναι η κολλα στο μεταλλιο
Καταγράφηκε
zark4
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 410



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Δεκέμβριος 31, 2015, 08:24:56 μμ »

Παντως τωρα εχω μπερδευτει πιο πολυ.Ισως η κολλα να ειναι στοιχειο γνησιοτητας τελικα.χαχαχαχα
Καταγράφηκε
Elko
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 78


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιανουάριος 02, 2016, 09:19:35 μμ »

Γειά σου Νίκο και καλή Συλλεκτική Χρονιά.
Συγχαρητήρια για την αγορά σου ! Όμορφο κομμάτι, σπάνιο, και σε καλή τιμή ! Με είχε ενημερώσει ο Στράτος για αυτό !!
Πέρυσι έχασα ένα τέτοιο μέσα από τα χέρια μου με αυθεντική κορδέλα και σε τιμή απίστευτα χαμηλή !!. Τα λάθη όμως πληρώνονται !
Κατά την γνώμη μου μην το πειράξεις καθόλου. Άστο με την κόλλα (αν τελικά είναι κόλλα αυτό το πράγμα).
Σίγουρα κρύβει κάποια ιστορία από τον (η τους ) προκάτοχους του που σου εξάπτει την φαντασία...

Τα λέμε


Καταγράφηκε
zark4
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 410



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιανουάριος 03, 2016, 12:51:05 μμ »

Γεια σου Νικόλα μεγάλε.καλή χρονιά να έχουμε
Συλλεκτική κ μη. Καλά ρε.αυθεντική κορδέλλα?Απορία?? Κ το άφησες. Δεν ντρέπεσαι.Απορία Χαχαχαχα. Ναι ωραίο το μετάλλιο αυτό. Αλλά θα το αλλάξω με ένα πιο καλό. Με εψησε η ιστορία με την κόλλα αλλά προτίμησα ένα άνευ κόλλας. Προσεχώς όταν το πάρω θα βάλω φωτό.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences