Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 12:20:25 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εκτίμηση 20δραχμου  (Αναγνώστηκε 5139 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #15 στις: Δεκέμβριος 12, 2015, 07:11:13 μμ »

Κάπου εκεί είναι οι τιμές, όπως τις έγραψε ο belpedro, πάνω κάτω 20 ευρώ, εγώ θυμάμαι ένα 58άρι μέλους που έκλεισε πριν 2-3 μήνες σε δημοπρασία εδώ στα 270 ευρώ αν θυμάμαι καλά....
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
iapwnas
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1702



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Δεκέμβριος 12, 2015, 07:21:52 μμ »

Παιδια ο καθενας τιμολογει συμφωνα με την τσεπη και την κριση του! Θα ηθελα να ακουσω και αλλες αποψεις προσφατων αγορων η πωλησεων (μεσα στη τελευταια διετια) και οχι μονο απο οικους  Κλείσιμο ματιού Κυριως θα ηθελα για μς63.
Καταγράφηκε

Ουαί τοις ηττημένοις
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Δεκέμβριος 12, 2015, 07:35:42 μμ »

Εγω θα πω την προσωπικη μου αποψη (για να μην εχουμε παρεξηγησεις).
Το κερμα αυτο ειχε εκδοθει σε πολλα τεμαχια και βρισκεται και σε σεντουκια ασχετων με τον συλλεκτισμο, που το μαζευαν για χρυσο, ειναι η γνωστη "ελληνικη λιρα".
Αρκετα απο αυτα τα σεντουκια δεν εχουν ανοιξει ακομα, ισως μερικα μονον, λογω κρισης.
Θα δισταζα λοιπον προσωπικα να πληρωσω τεραστιες υπεραξιες λογω βαθμου, δεν ειναι καθολου απιθανο να βγει καποια στιγμη καμια φουρνια(sic) απο κανα σεντουκι με ακυκλοφορητα και να γινει κολαση, οπως εχει γινει στο παρελθον και με αλλα κερματα.
Δηλαδη, να δωσω καποια υπεραξια μεν για καποιο ωραιο ms, αλλα τα νουμερα που διαβαζω, δεν..
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #18 στις: Δεκέμβριος 12, 2015, 08:28:04 μμ »

Για την ιστορία, σήμερα, "έκλεισαν" στην δημοπρασία της ΠΝΕ, σαν λοτ, στα 540 ευρώ, ένα VF κι ένα XF... http://www.nomisma.gr/auction/OpenImage.aspx?Title=Lot%20295&Image=LotImages/133/Normal/8163.jpg
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #19 στις: Δεκέμβριος 12, 2015, 08:43:51 μμ »

Εγω θα πω την προσωπικη μου αποψη (για να μην εχουμε παρεξηγησεις).
Το κερμα αυτο ειχε εκδοθει σε πολλα τεμαχια και βρισκεται και σε σεντουκια ασχετων με τον συλλεκτισμο, που το μαζευαν για χρυσο, ειναι η γνωστη "ελληνικη λιρα".
Αρκετα απο αυτα τα σεντουκια δεν εχουν ανοιξει ακομα, ισως μερικα μονον, λογω κρισης.
Θα δισταζα λοιπον προσωπικα να πληρωσω τεραστιες υπεραξιες λογω βαθμου, δεν ειναι καθολου απιθανο να βγει καποια στιγμη καμια φουρνια(sic) απο κανα σεντουκι με ακυκλοφορητα και να γινει κολαση, οπως εχει γινει στο παρελθον και με αλλα κερματα.
Δηλαδη, να δωσω καποια υπεραξια μεν για καποιο ωραιο ms, αλλα τα νουμερα που διαβαζω, δεν..

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον δρεπανιφόρο .... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences