Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 04:50:24 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 30 Δραχμες 1964 Διπλοεκτυπωση  (Αναγνώστηκε 3386 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« στις: Μάρτιος 27, 2012, 01:48:40 μμ »

δειτε ενα διπλοχτυπημενο τριανταδραχμο 1964,δυστυχως καποιες λεπτομερειες δεν φαινωνται δεδομενου οτι δεν ανεβαινουν φωτογραφιες πανω απο 120 kd,
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 27, 2012, 02:27:11 μμ »

κριμα εχει και λιγες φθορες στα γραμματα,φιλε βασιλη αν ενδιαφερεσαι για ενα ομορφο διπλοκτυπημενο,και με διαφορες απο τα κανονικα,ευχαριστως στο δινω σε οποια τιμη νομιζεις?ειναι ομορφο τριανταρι και το εχουν δει, και αλλα ατομα της ιστοσελιδας.δεν μαζευω ποικιλιες,και δεν με ενδιαφερει,αν θες?οσο στοιχιζει ενα απλο, συν τα μεταφορικα σου το στελνω,σε χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 27, 2012, 04:15:38 μμ »

Γιαννη σε ευχαριστω πολυ για την προταση που βρισκω ενδιαφερουσα ,και μονο που εχω αυτο με την οποια διαφορετικοτητα απο τα κοινα μου φτανει ,να μην ειμαι απληστος ,ισως καποιος αλλος που ενδιαφερεται για λαθη να στο ζητησει που ειμαι σιγουρος ευχαριστως θα δωσεις,παντως εως στιγμης εχω δει 2 και με αυτο που λες 3 μαλλον οφειλεται σε σπασιμο μητρας και εως να αντικατασταθει τους ξεφυγαν καποια,σε χαιρετω ,νασαι καλα.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 27, 2012, 07:18:55 μμ »

σιγουρα μετα απο αρκετα χρονια,συναντω και αλλα διπλοκτυπημενα.το δικο μου το ειχε δει, και ο συχωρεμενος ο κυριος κωστας ο παπαδοπουλος,την εποχη που ηταν στα πανω του,και το ειχε βρει ενδιαφερον,μιας και ειχε και αλλες διαφορες,σε χαιρετω.γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences