Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 24, 2024, 09:34:07 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Athens 2004 Olympic Games  (Αναγνώστηκε 6888 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Makis S
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 229



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 20, 2015, 01:57:17 μμ »

Σε όλα έχω απαντήσει, σου γράφω για δεύτερη φορά ότι τα πήρα λίγο πάνω από τα 20 και τα έδωσα λίγο παραπάνω. Η απάντηση που δεν καταλαβαίνεις είναι το αντίστροφο αυτού που μου καταλόγισες (ότι θέλω να αγοράζω εγώ φτηνά αλλά οι άλλοι ακριβά) και σε ρώτησα μήπως σε φτιάχνει το αντίθετο. Για το θέμα του φίλου δεν απέχουμε πολύ. Εγώ δεν βρήκα ποτέ την μονή κασετίνα κομπλέ με 20, όταν βρεις μια σειρούλα τέτοια την αγοράζω στα 240. Χίλια, δέκα χιλιάδες κλπ κομμάτια δεν έχω να τα αγοράσω. Καλό απόγευμα και από μένα
Καταγράφηκε

Makis - Messolonghi
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 20, 2015, 02:06:21 μμ »

Σε όλα έχω απαντήσει, σου γράφω για δεύτερη φορά ότι τα πήρα λίγο πάνω από τα 20 και τα έδωσα λίγο παραπάνω. Η απάντηση που δεν καταλαβαίνεις είναι το αντίστροφο αυτού που μου καταλόγισες (ότι θέλω να αγοράζω εγώ φτηνά αλλά οι άλλοι ακριβά) και σε ρώτησα μήπως σε φτιάχνει το αντίθετο. Για το θέμα του φίλου δεν απέχουμε πολύ. Εγώ δεν βρήκα ποτέ την μονή κασετίνα κομπλέ με 20, όταν βρεις μια σειρούλα τέτοια την αγοράζω στα 240. Χίλια, δέκα χιλιάδες κλπ κομμάτια δεν έχω να τα αγοράσω. Καλό απόγευμα και από μένα

Αλλα για αλλα της Παρασκευης το γαλα αδερφε............η ερωτηση ειναι αν εσυ αγοραζεις μια σειρα με 30 ευρω το κομματι σημερα τωρα αυτη την στιγμη.........η απαντηση σου θα πρεπει ναναι ενα ΝΑΙ η ενα ΟΧΙ......Ψαξε τις απαντησεις σου και αν βρεις αυτο το ΝΑΙ η το ΟΧΙ εγω παω να χειροτονηθω διακος........μαλλον δεν διαβαζεις προσεκτικα τι σε ρωταω
Καταγράφηκε
Makis S
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 229



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 20, 2015, 02:08:46 μμ »

ΟΧΙ....δεν θέλει πολύ μυαλό για να το καταλάβεις. Έγραψα με πόσο θα αγόραζα, έγραψα και πόσο αγόρασα και πόσο πούλησα.
Καταγράφηκε

Makis - Messolonghi
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 20, 2015, 02:10:43 μμ »

Συγγνώμη για την παρέμβαση, αλλά... δεν έρχεστε να πλακωθούμε για τα πολιτικά σαν άνθρωποι...

Ασχολείστε τόσην ώρα με μια διαφορά διατύπωσης....
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Αύγουστος 20, 2015, 02:11:40 μμ »

ΟΧΙ....δεν θέλει πολύ μυαλό για να το καταλάβεις. Έγραψα με πόσο θα αγόραζα, έγραψα και πόσο αγόρασα και πόσο πούλησα.
Τωρα συνεννοηθηκαμε απολυτα.......ειδες ποσο ευκολο ηταν.......και να με συμπαθας αλλα απο μυαλο δεν διαθετω αρκετο
Καταγράφηκε
Makis S
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 229



Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Αύγουστος 20, 2015, 02:16:22 μμ »

Μη σκας, σε συμπαθάω...
Καταγράφηκε

Makis - Messolonghi
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Αύγουστος 20, 2015, 02:17:41 μμ »

Μη σκας, σε συμπαθάω...
νασαι καλα και σε ευχαριστω
Καταγράφηκε
annita
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 66


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Αύγουστος 20, 2015, 03:28:48 μμ »

Συγγνώμη για την παρέμβαση, αλλά... δεν έρχεστε να πλακωθούμε για τα πολιτικά σαν άνθρωποι...

Ασχολείστε τόσην ώρα με μια διαφορά διατύπωσης....
+1 Ευγε Κυριε Γιωργο.
Καταγράφηκε
Makis S
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 229



Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Αύγουστος 20, 2015, 05:02:46 μμ »

Στα πολιτικά Γιώργο δεν υπάρχει ψωμί πλέον...όλοι δεύτερη φορά αριστερα  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Makis - Messolonghi
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences