Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 02:07:56 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Νέος συλλέκτης μετοχών και παλαιών εγγράφων  (Αναγνώστηκε 10752 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 14, 2015, 04:31:00 μμ »

Γιώργο θα ήταν καλό αντί να ειρωνεύεσαι να βοηθάς όπως έκαναν οι υπόλοιποι. Όπως είδες λέω ότι είμαι νέος συλλέκτης. Ναι δεν ξέρω ακριβώς τους ορισμούς, απλά ξέρω ότι μου αρέσει να συλλέγω κάποια έγγραφα. Και όχι παλιά βιβλιαράκια δεν μου αρέσει να συλλέγω.
Πιστεύω ούτε εσύ γεννήθηκες και ξαφνικά τα ήξερες όλα! Και θεωρώ το νόημα του φορουμ είναι να ρωτάνε κάτι όσοι δεν ξέρουν και να απαντάνε αυτοί που ξέρουν. Όσοι έχουν διάθεση για ειρωνία καλύτερα να μην απαντάνε καθόλου.
Καλημέρα

Μητσο  θα ηταν καλο, αντι να βλεπεις ''ανεμομυλους'' να διαβαζεις 2 φορες το κειμενο που προκειται να απαντησεις, ειδικα αν εχεις σκοπο να ''επιτεθεις'' σε ενα μελος με 600+ μηνυματα και σε ενα φορουμ που εισαι νεος... Ειρωνεια δεν ειδα πουθενα, μονο την δικια σου ατοπη επιθεση προς τον Γιωργο. Επισης ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ να βλεπω νεους να μας ''παιρνουν απ τα μουτρα'' (οχι εμενα προσωπικα, αλλα παιδια που βοηθανε με τις γνωσεις τους) και με 3-4 ποσταρισματα να εχουν απαιτησεις και να στραβωνουν κιολας που δεν τρεχουμε να απαντησουμε στο ερωτημα του ''αυτοκρατορα''...Τρελαινομαι να ξερεις!!!  καλως ηρθες λοιπον!
Καταγράφηκε
mitsosb
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 14, 2015, 05:30:22 μμ »

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους για την βοήθεια σας!! Ελπίζω να πάνε όλα καλά! Όσο για την μετοχή της ΑΣΠΙΣ!! Εννοείται θα στο πω μόλις την βρω Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences