Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 27, 2024, 08:54:50 μμ
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 ... 38
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Χρυσες λιρες από coininvest  (Αναγνώστηκε 165771 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #45 στις: Αύγουστος 05, 2015, 07:41:36 πμ »

Κούκλες είναι. Καλορίζικες! Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Αύγουστος 05, 2015, 08:40:17 πμ »

Μια χαρα ειναι οι λιριτσες.Γνησιες και ομορφες.Να σαι καλα να τις χαιρεσαι. Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
steliosan
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 714



Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Αύγουστος 05, 2015, 08:51:40 πμ »

κούκλα η παλιόγρια !
η καλύτερη αγορά συνάδελφε και σε πολύ καλές τιμές.
τη χαρακωμένη άμα δε σ΄αρέσει εδώ είμαι!  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
panosvr
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 33


Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Αύγουστος 05, 2015, 09:09:05 πμ »

κούκλα η παλιόγρια !
η καλύτερη αγορά συνάδελφε και σε πολύ καλές τιμές.
τη χαρακωμένη άμα δε σ΄αρέσει εδώ είμαι!  Μεγάλο χαμόγελο

Θα σε έχω υπόψιν Χαμόγελο))
Καταγράφηκε
alkimel
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 363


Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Αύγουστος 05, 2015, 11:23:09 πμ »

http://steki-syllekton.gr/index.php?board=38.0
Υ.γ.Προ τρίετίας είχα πάρει ελλιποβαρή από το προαναφερθέν σαιτ,η οποία και επιστράφηκε πάραυτα.Την αντικατέστησαν με άλλη της ίδιας χρονιάς.Συμβαίνει.


Αν επιτρέπεται, είχες πάρει ελλιποβαρή λίρα απ'το Coininvest Direct;  Αναποφασιστικότητα Απορία

Πολύ περίεργο μου φαίνεται, γι'αυτό ρωτάω!
Αυτοί προσέχουν πολύ τι πουλάνε και αν το νόμισμα πάσχει, για τον έναν ή τον άλλο λόγο (ελλιποβαρές, φθορά, χαρακιές κ.λ.π.) το χαρακτηρίζουν "2nd Choice" και το πουλάνε σε χαμηλότερη τιμή.

Εσένα δηλαδή σου πούλησαν λίρα "1st Choice" (πρώτης δηλαδή κατηγορίας) και σου βγήκε ελλιποβαρής;!  Αναποφασιστικότητα Απορία
Πολύ εντύπωση μου κάνει...!

Ποιας χρονολογίας ήταν η λίρα;
 
Μήν κάνετε αγιογραφίες σε κανέναν,όταν πρόκειται για τέτοιο εμπόρευμα.Είναι πιό παλιοί από εμάς στο κουρμπέτι.Παρεπιπτόντως,μόλις είδα τις φωτο του φίλου panosvr:αυτήν την μεσαία ο ανθρωπος την αγόρασε 1st choice-εσύ θα την έπαιρνες για BU??Δεν πρέπει να του επιστραφεί η διαφορά?
Υ.γ.@panosvr:οι λίρες σου μιά χαρά είναι :)Με γειά σου.Η υπόλοιπη συζήτηση είναι θεωρητική και αφορά τους γνώστες που βγάζουν μεροκάματα και παίζουν με τις λεπτομέρειες.Καθόλου άγχος! Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
panosvr
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 33


Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Αύγουστος 05, 2015, 11:33:43 πμ »

Επικοινώνησα μαζί τους και μου είπαν αν θέλω να την επιστρέψω με δικά μου έξοδα η να μου κάνουν δώρο τα έξοδα αποστολής την επομενη φορά και φυσικά επέλεξα το δευτερο
Καταγράφηκε
alkimel
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 363


Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Αύγουστος 05, 2015, 12:43:26 μμ »

Επικοινώνησα μαζί τους και μου είπαν αν θέλω να την επιστρέψω με δικά μου έξοδα η να μου κάνουν δώρο τα έξοδα αποστολής την επομενη φορά και φυσικά επέλεξα το δευτερο
Aκριβώς.Επραξες σωστά.Απλά (χάρις και στην συζήτηση εδώ) είδαν ότι έχουν να κάνουν με σοβαρό πελάτη και επανορθώνουν.Εμποροι είναι -κανένα πρόβλημα.
Καταγράφηκε
teris3
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 577



Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Αύγουστος 05, 2015, 12:47:32 μμ »

εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί κάποιος να παραγγείλει λίρες από το εξωτερικό με εμβάσματα όπου πλέον τα πάντα παρακολουθούνται και καταγράφονται, να έχεις άγχος για το ταχυδρομείο αν θα τα παραλάβεις και να πρέπει μετά να ελέγξεις τί παρέλαβες όταν στις ίδιες ή καλύτερες τιμές μπορείς από εδώ μέσα να αγοράσεις χέρι-χέρι με απόλυτη ασφάλεια
Καταγράφηκε
panosvr
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 33


Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Αύγουστος 05, 2015, 12:52:53 μμ »

εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί κάποιος να παραγγείλει λίρες από το εξωτερικό με εμβάσματα όπου πλέον τα πάντα παρακολουθούνται και καταγράφονται, να έχεις άγχος για το ταχυδρομείο αν θα τα παραλάβεις και να πρέπει μετά να ελέγξεις τί παρέλαβες όταν στις ίδιες ή καλύτερες τιμές μπορείς από εδώ μέσα να αγοράσεις χέρι-χέρι με απόλυτη ασφάλεια

Ναι, πολύ ωραία. Μόνο που δε μένουμε όλοι Αθήνα
Καταγράφηκε
teris3
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 577



Προφίλ
« Απάντηση #54 στις: Αύγουστος 05, 2015, 01:03:16 μμ »

ρε φίλε ούτε εγώ μένω Αθήνα, σε όλη την Ελλάδα πουλιούνται λίρες από εδώ μεσα  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
alkimel
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 363


Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Αύγουστος 05, 2015, 01:23:04 μμ »

ρε φίλε ούτε εγώ μένω Αθήνα, σε όλη την Ελλάδα πουλιούνται λίρες από εδώ μεσα  Κλείσιμο ματιού
Μιάς και το θέτεις,ποιός είναι ο ασφαλέστερος τρόπος αποστολής (σύμφωνα με την εμπειρία σας) από όσους έχετε ασχοληθεί?Μιλάω για τωρινές συνθήκες.Ευχαριστώ εκ των προτέρων Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #56 στις: Αύγουστος 05, 2015, 01:28:13 μμ »

Κανενας!!Ο μονος ασφαλης τροπος ειναι το χερι χερι!!Οποιοδηποτε πακετο μπορει να παραβιαστει χαθει.

Ενας πολυ ασφαλης τροπος ειναι μεσω ΕΛΤΑ ασφαλισμενο συστημενο.Αυτο χρησιμοποιω και εγω.Για παραδειγμα για 5 λιρες το ασφαλιζεις για 500-600 ευρω.Οχι παραπανω γιατι το δεμα γινεται στοχος.

6-7 χρονια που στελνω ασφαλισμενα δεν χαθηκε ποτε τετοιο δεμα.Εχω παρατηρησει οτι το πανε αγκαζε παντου και δεν το βαζουν στο σωρο.Επισης ενω τα συστημενα και απλα ειναι στον σωρο κατα το κλεισιμο του υποκαταστηματος αυτα τα φυλανε σε ειδικο κλειδωμενο μερος.

Αλλα και παλι ολα και τα παντα μπορουν να συμβουν...
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #57 στις: Αύγουστος 05, 2015, 01:31:07 μμ »

Κάπως έτσι...
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #58 στις: Αύγουστος 05, 2015, 01:35:28 μμ »

Κάπως έτσι...

Ελα εσυ τα ξερεις καλυτερα πες τα!! Σαρκασμός Σαρκασμός

Αλλωστε εισαι ο μοναδικος εδω μεσα που ειχες στενες αγριες  επαφες με υπαλληλο των ΕΛΤΑ  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
alkimel
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 363


Προφίλ
« Απάντηση #59 στις: Αύγουστος 05, 2015, 01:36:50 μμ »

Ευχαριστω.Πόσο είναι η Χρέωση?
(εδω δεν φαίνεται:http://www.elta.gr/el-gr/%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CF%84%CE%B5%CF%82/%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B1%CE%B4%CE%AD%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1/%CE%B4%CE%AD%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1%CE%B5%CF%83%CF%89%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%8D.aspx) Λύπη
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 ... 38
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences