Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 11:39:15 πμ
Σελίδες: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 25
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΣΕ ΧΡΥΣΟ.  (Αναγνώστηκε 96829 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #150 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:28:51 μμ »

Απορω με ολους σας........ο ανθρωπος λεει καθαρα και ξαστερα οτι δεν θελει με κανενα οικονομικα νταλαβερια και ουτε επιθυμει και να γνωριστει με καποιον απο εμας και εσεις γραφετε σχολιαζετε και ξοδευετε χρονο....τι να πω ρε παιδια χαρα στο κουραγιο σας
Εγώ σεβαστέ κύριε ellinas από την πρώτη στιγμή ξεκαθάρισα γιατί μπήκα μέσα σε αυτό το σάιτ και το επαναλαμβάνω μπας και το εμπεδώσετε καμιά φορά,μπήκα για πληροφορίες και γνώσεις για επένδυση σε χρυσές λίρες και σε χρυσό γενικότερα γιατί δεν γνωρίζω γιατί δεν έχω ασχοληθεί ποτέ μου με το συγκεκριμένο σπόρ και δεν με ενδιαφέρει η συλλεκτική κατάσταση αλλά η επενδυτική.Τα σέβη μου κύριε ellinas και σας ευχαριστώ γαι την παρέμβαση σας.
Ε λοιπόν μια που έχεις έφεση και πέραση στις τραπεζοϋπαλλήλους, δεν πας μέχρι την ΤτΕ μήπως γνωρίσεις εκεί καμία να σου ανοίξει τα μάτια και να σου κάνει και καλύτερη τιμή στις χρυσές λίρες Μεγάλο χαμόγελο; Αλλά να μην το πει στο διευθυντή της Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο.
Καταγράφηκε
KOKO-27
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 618


god of war


Προφίλ
« Απάντηση #151 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:29:39 μμ »

Μην κλειδώσει κανένας το θέμα ερχεται Σαββατοκύριακο
+100
Καταγράφηκε

δεν χανω ποτε.... η κερδιζω η μαθαινω.
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #152 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:30:42 μμ »

κυριε zanteco ασχετα αν πιστεύω αυτα που γράφετε ή οχι, οφείλω να παραδεχτώ οτι μου αρέσει ο τρόπος που γράφετε.
Κύριε partsa μου σας ευχαριστώ πολύ για την παρέμβαση σας και με τιμάει απεριόριστα αυτό που λέτε.Τα σέβη μου.
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #153 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:32:37 μμ »

Κύριε zanteco θα σας μαλώσω τα παράγωγα ήταν πάντα και μάλιστα ήταν απο τη αρχή άυλη τίτλοι και όχι με κουπόνι όπως οι μετοχές δεν σας τα έμαθε όλα η πρώην συνάδελφος όλα  αυτές οι γυναίκες κάνουν τα για να κρατήσουν ένα άντρα κοντά τους σου τα έλεγε λίγα λίγα για να σας έχει όσο το δυνατό μεγαλύτερο διάστημα κοντά της αυτό πιστεύω εγώ
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #154 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:34:01 μμ »

Απορω με ολους σας........ο ανθρωπος λεει καθαρα και ξαστερα οτι δεν θελει με κανενα οικονομικα νταλαβερια και ουτε επιθυμει και να γνωριστει με καποιον απο εμας και εσεις γραφετε σχολιαζετε και ξοδευετε χρονο....τι να πω ρε παιδια χαρα στο κουραγιο σας
Εγώ σεβαστέ κύριε ellinas από την πρώτη στιγμή ξεκαθάρισα γιατί μπήκα μέσα σε αυτό το σάιτ και το επαναλαμβάνω μπας και το εμπεδώσετε καμιά φορά,μπήκα για πληροφορίες και γνώσεις για επένδυση σε χρυσές λίρες και σε χρυσό γενικότερα γιατί δεν γνωρίζω γιατί δεν έχω ασχοληθεί ποτέ μου με το συγκεκριμένο σπόρ και δεν με ενδιαφέρει η συλλεκτική κατάσταση αλλά η επενδυτική.Τα σέβη μου κύριε ellinas και σας ευχαριστώ γαι την παρέμβαση σας.
Ε λοιπόν μια που έχεις έφεση και πέραση στις τραπεζοϋπαλλήλους, δεν πας μέχρι την ΤτΕ μήπως γνωρίσεις εκεί καμία να σου ανοίξει τα μάτια και να σου κάνει και καλύτερη τιμή στις χρυσές λίρες Μεγάλο χαμόγελο; Αλλά να μην το πει στο διευθυντή της Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο.
Κύριε Νίκο μου έχω πάει στι υπόγειο το δεύτερο αν θυμάμαι καλά της Τ.Τ.Ε. αλλά εκεί δεν έχεις την επαφή που έχεις στις κανονικές τράπεζες που πηγαίνεις και κάθεσε μπροστά στο γραφείο της άλλης και στο πίτσι πιτσι περί των οικονομικών θεμάτων που σε ενδιαφέρουν τις κάνεις και τα προσωπικά περάσματα σου.......Σας ευχαριστώ πολύ για την συμβουλή σας.
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #155 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:36:12 μμ »

Κυριε zanteco αν εχετε να μου δωσετε μια συμβουλη πως να χωρισω ανεξοδα την γυναικα μου και να παντρευτω την Monica Bellucci σας παρακαλω να με ενημερωσετε ευχαριστω.
Αυτο φιλαρακι το κρατησα και θα το δειξω στην γυναικα σου.......ειμαι σιγουρος οτι μετα εσυ θα μοιαζεις στον Ριτσαρντ Γκιρ  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Κύριε ellinas λυπάμαι αλλά δεν είμαι σύμβουλος γάμου για να έχω τις γνώσεις για να σας συμβουλεύσω πως να απαλαγείτε από την συμβία σας και ούτε πως να κατακτήσετε επίσης μία από τις πιο ποθητές γυναίκες στον κόσμο.Τα σέβη μου.
Ωπ αδερφε εδω εισαι λαθος........ο αξιοσεβαστος συλλεκτης κυριος milou τα εγραψε αυτα και να πω οτι την γουσταρει την Μπελουτσι πολυ μου το εχει εξομολογηθει εγω και να θελω να κανω κατι θα φαω ξυλο απο τους δυο διμετρους γιους μου οποτε καθομαι στα αυγα μου  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #156 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:38:30 μμ »

πρέπει να σας πω βέβαια ότι και σήμερα χάνεται περίπου 191.000 έχει πτώση η ΜΟΗ 4%
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #157 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:40:15 μμ »

Κύριε zanteco θα σας μαλώσω τα παράγωγα ήταν πάντα και μάλιστα ήταν απο τη αρχή άυλη τίτλοι και όχι με κουπόνι όπως οι μετοχές δεν σας τα έμαθε όλα η πρώην συνάδελφος όλα  αυτές οι γυναίκες κάνουν τα για να κρατήσουν ένα άντρα κοντά τους σου τα έλεγε λίγα λίγα για να σας έχει όσο το δυνατό μεγαλύτερο διάστημα κοντά της αυτό πιστεύω εγώ
Κύριε babis μου εγώ τα παράγωγα τα αντιλήφθηκα με πολύ οδυνηρό τρόπο τον Σεπτέβριο του 1999 που όταν ξεκίνησαν έχασα αρκετά εκατομμύρια λογιστικά τουλάχιστον και στην αρχή τις μετοχές τις είχα σε χαρτιά σε θυρίδα που έκοβα μάλιστα και το αντίστοιχο νούμερο κουπονιού για να πάρω το όποιο μέρισμα τότε και μετά έγινα άυλες και η αλήθεια είναι οτι η συνάδελφο σας τότε ήταν αρκετά μεγαλύτερη μου και καταλαβαίνετε ότι προσπαθούσε να μην με χάσει αν και ο δεσμός αυτός είχα ημερομηνία λήξεως γιατί ήταν παντρεμένη αλλά με τον άντρα της δεν είχαν καλή σχέση και τα τελευταία 3 χρόνια που την γνώρισα εγώ δεν είχαν ούτε καν ερωτική σχέση..Σας ευχαριστώ για την σοφή επισήμανση σας
Καταγράφηκε
apb
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 714


Προφίλ
« Απάντηση #158 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:42:39 μμ »

αγαπητε κ zanteco μπορειτε να μας προτεινετε καμια καλη επιχειρηματικη συμβουλη επι του παροντος στο χρηματιστηριο μιας και φαινεστε πολυπειρος?
Καταγράφηκε
kostantinos
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 327


Προφίλ
« Απάντηση #159 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:44:08 μμ »

Κυριε zanteco υπαρχουν καλα χαρτια στο χρηματιστηριο για επενδυση?Με την κριση που υπαρχει και την πολιτικη αβεβαιοτητα αξιζει κανεις τωρα να επενδυσει?Σε ποσο καιρο καποιος αναλογα βεβαια με την επενδυση μπορει καποιος να περιμενει κερδος και σε ποιο ποσοστο?
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #160 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:45:21 μμ »

πρέπει να σας πω βέβαια ότι και σήμερα χάνεται περίπου 191.000 έχει πτώση η ΜΟΗ 4%
Κύριε babis σας είπα ότι την μετοχή της ΜΟΗ την έχω αγοράσει κάτω απο 4 ευρώ οπότε δεν με απασχολούν οι διακυμάνσεις τιμής και έχω στόχο να την πουλήσω στα 12 ευρώ  όποτε και αν πάει και απο την στιγμή που εισπράτω αρκετά παχυλά μερίσματα κάθε χρόνο από την συγκεκριμένη μετοχή δεν ιδρώνει το αυτί μου που λένε και ούτε καν παρακολουθώ τις καθημερινές διακυμάνσεις τιμής που κάνει και μόνο όταν περάσει την τιμή των 10 ευρώ έκαστη θα την παρακολουθώ για να πουλήσω όλο το πακέτο των 725.000 τεμαχίων στην τιμή των 12 ευρώ.Σας ευχαριστώ για την ενημέσωση σας.
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #161 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:49:10 μμ »

Κυριε zanteco αν εχετε να μου δωσετε μια συμβουλη πως να χωρισω ανεξοδα την γυναικα μου και να παντρευτω την Monica Bellucci σας παρακαλω να με ενημερωσετε ευχαριστω.
Αυτο φιλαρακι το κρατησα και θα το δειξω στην γυναικα σου.......ειμαι σιγουρος οτι μετα εσυ θα μοιαζεις στον Ριτσαρντ Γκιρ  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Κύριε ellinas λυπάμαι αλλά δεν είμαι σύμβουλος γάμου για να έχω τις γνώσεις για να σας συμβουλεύσω πως να απαλαγείτε από την συμβία σας και ούτε πως να κατακτήσετε επίσης μία από τις πιο ποθητές γυναίκες στον κόσμο.Τα σέβη μου.
Ωπ αδερφε εδω εισαι λαθος........ο αξιοσεβαστος συλλεκτης κυριος milou τα εγραψε αυτα και να πω οτι την γουσταρει την Μπελουτσι πολυ μου το εχει εξομολογηθει εγω και να θελω να κανω κατι θα φαω ξυλο απο τους δυο διμετρους γιους μου οποτε καθομαι στα αυγα μου  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Κύριε ellinas εγώ ξέρω ότι αυτήν την γυναίκα την ποθεί όλος ο αντρικός πλυθυσμός του πλανήτη μαζί και εγώ βέβαια,οπότε και εσείς παθών του πόθου σας είστε όπως όλοι μας,τώρα αν το όπλο...........σας είναι άσφαιρο και δεν μπορείτε να την ονειρεύεστε τι να πω?κοινή μοίρα όλων των αντρών αυτό............Τα σέβη μου.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 13, 2015, 05:02:39 μμ από zanteco » Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #162 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:53:47 μμ »

Οριστε ασφαιρος ο ellinas μαγκες  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #163 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:57:39 μμ »

Οριστε ασφαιρος ο ellinas μαγκες  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Για να το λέει "επαΐων" έτσι θα είναι!  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #164 στις: Μάρτιος 13, 2015, 05:01:22 μμ »

αγαπητε κ zanteco μπορειτε να μας προτεινετε καμια καλη επιχειρηματικη συμβουλη επι του παροντος στο χρηματιστηριο μιας και φαινεστε πολυπειρος?
Κύριε σεβαστέ συλέκτα το χρηματιστήριο δεν είναι ιππόδρομος για να σας πω ένα άλογο να πάτε να ποντάρετε ένα ποσό για να το κερδίσετε πολλαπλώς,το χρηματιστληριο θέλει μελέτη και πολύ διάβασμα παρακολούθησης των εταιρειών για να δεις τα πραγματικα οικονομικά τους δεδομένα και μία με ρωτάτε διάφοροι για κάποια καλή μετοχή θα σας δώσω εδώ δημόσια 2 προτάσεις αγοράς μετοχών αλλά θα πρέπει να περιμένετε να πάνε στην τιμή αγορά που θα σας πω.Κύριοι αγοράστε την μετοχή της MOTOR OIL (MOH) και την μετοχή της Μυτυληναίος (ΜΥΤΙΛ) στα 3.5 ευρώ και τις 2 όποτε πάνε αλλά πρέπει να έχετε υπομονή γιατί εγώ σας είπα επενδυτική πρόταση για μακροχρόνια επένδυση με κέρδος 100% τουλάχιστον του κεφαλαίου που θα επενδύσετε και όχι κάποια τζογαδόρικη κίνηση,καλά παιδιά από την μετοχή της Μυτυληναίος έχω βγάλει τρελά λεφτά,να φαταστείτε την είχα πάρει το 2003 1,5 ευρώ και την πούλησα γύρω στα 27 ευρώ στην πορεία,φοβερό κέρδος και μάλιστα αφορολόγητο γιατί τα κέρδη του χρηματιστηρίου τότε δεν είχαν καθόλου φορολογία εκτός από κάποια ποσοστά τοις χιλοίοις επί της αγοράς και της πώλησης.Τα σέβη μου.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 25
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences