Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 12:19:43 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Δοκιμή  (Αναγνώστηκε 20839 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
admin
Επισκέπτης
« στις: Δεκέμβριος 02, 2009, 10:36:45 μμ »

 Χαμόγελο Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Θυμός Λύπη Έκπληξη Άνεση Απορία Στριφογύρισμα ματιών Ντροπή Σφραγισμένα χείλη Αναποφασιστικότητα Κλάμα Φιλί

Δοκιμή

Δοκιμή

Δοκιμή
Καταγράφηκε
admin
Επισκέπτης
« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 02, 2009, 11:25:22 μμ »

Making coins
Καταγράφηκε
smartmorpheus
Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 06, 2009, 12:16:21 πμ »

Φιλε ηθελα να κανω μια αναλυση για τις χρυσες λιρες αγγλιας και να γραψω κατι που ειχα βαλει και στο coinsmania (γενικα για τα mintmarks των νομισματοκοπιων)  και στο σαιτ του φωτιαδη αλλα μου βγαζε ενα μηνυμα οτι δεν δεχεται τοσους χαρακτηρες...Μηπως να το διορθωνες και να μπορουμε να γραφουμε και μεγαλα κειμενα?
Καταγράφηκε
smartmorpheus
Επισκέπτης
« Απάντηση #3 στις: Δεκέμβριος 06, 2009, 12:25:34 πμ »

Προταση επισης ....Να πεις στην εταιρεια που σου φτιαξε τη σελιδα να σε καταχωρησει και στις μηχανες αναζητησης Π.χ Google γιατι τωρα αν κανεις ενα ψαξιμο steki-syllekton δνε σε βγαζει.... Απορία
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Δεκέμβριος 06, 2009, 12:29:54 πμ »

Θοδωρα αυριο το πρωι θα γινοταν αυτο σε σχεση με τις μηχανες αναζητησης!!Οσο για το αλλο θεμα θα το επιληφθουμε αμεσα!!Γιαυτο ζητησαμε απο μερικους καλους φιλους να μπουν πρωτοι πρωτοι ωστε να δουμε τί ελειψεις υπαρχουν και να τις διορθωσουμε στο ξεκινημα!! Σε ευχαριστουμε πολυ για τις παρατηρησεις σου Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
smartmorpheus
Επισκέπτης
« Απάντηση #5 στις: Δεκέμβριος 06, 2009, 12:38:38 πμ »

σε καμια περιπτωση δεν ειναι παρατηρησεις...Προτασεις ειναι μονο φιλικες..χαιρετισμους στην Κρητη απο Πατρα.. Άνεση
Καταγράφηκε
Almuric
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 9



Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Δεκέμβριος 06, 2009, 06:29:35 πμ »

Μία πρώτη παρατήρηση (και δεν ξέρω αν είναι και το σωστό μέρος που το βάζω. Πρόκειται για τεχνικό θέμα) είναι όταν κάνει κάποιος το "subscription" ("Ειδοποίηση") σε ένα θέμα ή μία ενότητα, δεν φαίνεται πουθενά αν είναι ενεργοποιημένο ή απενεργοποιημένο. Μήπως αυτό θα πρέπει να αλλάξει κάπως;
Καταγράφηκε

Είμαι ελεύθερος να κάνω ότι θέλουν!
syllektis
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 139


Ισοκράτης


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Δεκέμβριος 06, 2009, 02:52:26 μμ »

Μία πρώτη παρατήρηση (και δεν ξέρω αν είναι και το σωστό μέρος που το βάζω. Πρόκειται για τεχνικό θέμα) είναι όταν κάνει κάποιος το "subscription" ("Ειδοποίηση") σε ένα θέμα ή μία ενότητα, δεν φαίνεται πουθενά αν είναι ενεργοποιημένο ή απενεργοποιημένο. Μήπως αυτό θα πρέπει να αλλάξει κάπως;

Δεν φαίνεται αν είναι ενεργοποιημένο κάποιο θέμα, απλά σου έρχονται ειδοποιήσεις για νέα μηνύματα.

Αν παρ' όλα αυτά δεν θέλεις "Ειδοποίηση" τότε απλά πατάς την επιλογή "Απενεργοποιημένο". Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

syllektis
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 139


Ισοκράτης


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Δεκέμβριος 06, 2009, 02:53:15 μμ »

Φιλε ηθελα να κανω μια αναλυση για τις χρυσες λιρες αγγλιας και να γραψω κατι που ειχα βαλει και στο coinsmania (γενικα για τα mintmarks των νομισματοκοπιων)  και στο σαιτ του φωτιαδη αλλα μου βγαζε ενα μηνυμα οτι δεν δεχεται τοσους χαρακτηρες...Μηπως να το διορθωνες και να μπορουμε να γραφουμε και μεγαλα κειμενα?

Τώρα μπορείς να γράψεις μεγάλα κείμενα!  Χαμόγελο

Υπάρχει πάντα ένα όριο λέξεων σε κάθε κείμενο για λόγους ασφαλείας.
Καταγράφηκε

Almuric
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 9



Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Δεκέμβριος 06, 2009, 07:32:47 μμ »

Δεν με καταλάβατε... Εννοώ πως πριν το πατήσεις δεν φαίνεται πουθενά αν είναι ενεργοποιημένη ή απενεργοποιημένη η ειδοποίηση. Δεν πατάς πουθενά κατευθείαν κάποια επιλογή "Απενεργοποιημένο". Αυτό βγαίνει μετά που θα πατήσεις "Ειδοποίηση", για να δεις αν είσαι ή όχι. Κι επαναλαμβάνω στην αρχή δεν είναι πρόβλημα γιατί μπορεί να θυμάσαι απ'έξω που έχεις κάνει subscribe και που όχι που τα posts είναι λίγα. Στην πορεία όμως θα είναι αδύνατον αυτό και θα πρέπει κάθε φορά να το ελέγχεις... Αυτό που λέω λοιπόν, είναι μήπως θα έπρεπε να φαίνεται απ'την αρχή που θα μπεις σε ένα θέμα (thread-topic) αντικαθιστόντας το "Ειδοποίηση" με ένα "Ενεργοποίηση" ή "Απενεργοποίηση" ανάλογα το τι έχεις δηλώσει στο κάθε θέμα. Δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός αυτή τη φορά ή σας μπέρδεψα περισσότερο. Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Είμαι ελεύθερος να κάνω ότι θέλουν!
syllektis
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 139


Ισοκράτης


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Δεκέμβριος 06, 2009, 07:41:42 μμ »

Καλησπέρα, κατάλαβα τι εννοείτε. Η επιλογή αυτή ισχύει σε όλα τα φόρουμ και είναι πρακτική ως προς τη λειτουργία της.

Αν δεν θέλετε να λαμβάνετε ειδοποιήσεις για κάποιο θέμα πλέον, απλά πατάτε την επιλογή αυτή.
Καταγράφηκε

smartmorpheus
Επισκέπτης
« Απάντηση #11 στις: Δεκέμβριος 07, 2009, 02:07:49 μμ »

φιλε μεγαλωσε και τον αριθμο των χαρακτηρων στις επικεφαλιδες των θεματων γιατι ειναι μικρος. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences