Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 26, 2024, 05:01:06 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΕΥΓΕ στο στεκι  (Αναγνώστηκε 934 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
p.liakerdis
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 278


Προφίλ
« στις: Φεβρουάριος 04, 2015, 05:41:43 μμ »

Θελω να δωσω τα συγχαρητηρια μου στα ατομα που ειναι στο στεκι για τις γνωσεις που απλοχερα δινουν χωρις κανενα αντιτιμο και ποιο συγκεκριμενα θελω να δωσω συγχαρητηρια για την αξια συμπεριφορα τους σε οτι εχει να κανει με πωλησεις και δημοπρασιες.Ενω θα μπορουσαν να χτυπανε πραγματα εν αγνοια του νεου ή του ασχετου ειδικα στα ελευθερα χτυπηματα εχω παρατηρησει πως κατευθυνονται αμεσως σε μια λογικη τιμη κοντα στην αξια του αντικειμενου μη θελοντας να εξαπατησουν αυτον που δεν ξερει.Προφανως και ολοι θελουμε να παρουμε κατι σε τιμη ευκαιριας ή εστω σε μια καλυτερη απο οτι αξιζει αλλα εδω μεσα δεν εχω δει να εξευτελιζονται απο μεριας των αγοραστων.Με μια πρωτη ματια σε καποιον που δεν αχολειται εμπνεεται εμπιστοσυνη και ορεξη για μαθηση παρολο που υπηρχαν υπαρχουν και θα υπαρχουν καποιοι επιτηδειοι εδω μεσα που προσπαθησαν να χαλασουν την παρεα το στεκι(ο ενας ειναι και γειτονας φτιαχνει υπολογιστες  Κλείσιμο ματιού ) σταθηκε ορθιο και δεν εχασε την εικονα του προς τα εξω.Μπραβο και παλι συνεχιστε ετσι.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences