Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 27, 2024, 07:55:20 μμ
Σελίδες: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 110
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2015 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 431636 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #1485 στις: Δεκέμβριος 23, 2015, 07:53:49 μμ »

Μια ερώτηση έτσι για να μου φύγει η ανησυχία , στις 30 λέω να πάω για τα κοιν καρτ και τα προυφ , ξέρετε αν θα μπορώ να πάρω και μασούρια με τα αναμνηστικά 2ευρα?
Να ' σαι καλά βρε Μίμη! Μου θύμισες την παροιμία κανε με μαγο να σε κανω πλουσιο
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #1486 στις: Δεκέμβριος 23, 2015, 07:56:25 μμ »

αυτο μου ειπε φιλε μου Θαναση η κυρια την προηγουμενη φορα που θελησα να κανω κατι αντιστοιχο με το ερωτημα του φιλου.........ορθα κοφτα καθαρα και ξαστερα χωρις περιστροφες η απαντηση ηταν Ο Χ Ι
Καταγράφηκε
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2582


Προφίλ
« Απάντηση #1487 στις: Δεκέμβριος 23, 2015, 08:22:01 μμ »

Μια ερώτηση έτσι για να μου φύγει η ανησυχία , στις 30 λέω να πάω για τα κοιν καρτ και τα προυφ , ξέρετε αν θα μπορώ να πάρω και μασούρια με τα αναμνηστικά 2ευρα?
Να ' σαι καλά βρε Μίμη! Μου θύμισες την παροιμία κανε με μαγο να σε κανω πλουσιο
την κατάλαβα ,δεν ξέρεις Χαμόγελο Χαμόγελο,μασούρια δηλαδή δίνανε μόνο σήμερα η δεν δίνουν στις 30 επειδή θα έχουν φόρτο εργασίας. Και αν είναι λόγο φόρτου που δεν με πολύ νοιάζει μπορώ να απαιτήσω να μου δώσουν μασούρια? στο κάτω κάτω βρε αδερφέ πρέπει να πηγαίνω στην τράπεζα μια φορά την εβδομάδα και να χάνω το μεροκάματο?
Καταγράφηκε
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2582


Προφίλ
« Απάντηση #1488 στις: Δεκέμβριος 23, 2015, 08:23:18 μμ »

αυτο μου ειπε φιλε μου Θαναση η κυρια την προηγουμενη φορα που θελησα να κανω κατι αντιστοιχο με το ερωτημα του φιλου.........ορθα κοφτα καθαρα και ξαστερα χωρις περιστροφες η απαντηση ηταν Ο Χ Ι
Γιατί ρώτησες?
Καταγράφηκε
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #1489 στις: Δεκέμβριος 23, 2015, 08:31:18 μμ »

Φίλε μου άδικος θα κάνεις φασαρία δεν θα σου δώσουν μην το τραβάς το χαρτί σου λοιπόν!!!  Θα σου πουν έλα την επόμενη εργάσιμη!!!
Καταγράφηκε
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2582


Προφίλ
« Απάντηση #1490 στις: Δεκέμβριος 23, 2015, 08:39:21 μμ »

απαράδεκτοι καρεκλοκενταβροι Θυμός , έχει δίκιο, τζάμπα θα μου χαλάσουν την μέρα ,θα στείλω φίλο να μου πάρει αύριο , αλλιώς αν δεν μπορέσει θα ξανά πάω στις 31 ....αν είναι ανοιχτά οι χαραμοφάηδες Γλώσσα.
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #1491 στις: Δεκέμβριος 23, 2015, 08:59:54 μμ »

http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=19006.1395 το ποστ του σιλαχιμ με την ανακοινωση
Φυσιολογικα αν δεν εχουν εξαντληθει μεχρι τοτε(που δεν το πιστευω) και συμφωνα με την ανωτερο ανακοινωση αν πας και ζητησεις μεχρι 100 τεμαχια και υπαρχουν διαθεσιμα τα περνεις απο την Τραπεζα,εχει και ενα τηλεφωνο απο οτι βεπω για περαιτερω ενημερωση και διευκρινησεις,οποιος ενδιαφερεται να τους παρει ενα τηλεφωνο προτου παει
Καταγράφηκε
Vangeliz
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 933


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1492 στις: Δεκέμβριος 23, 2015, 09:14:57 μμ »

Αυτό που λέτε φαντάζομαι έχει να κάνει με την Αθήνα και είναι καθαρά θέμα υπαλλήλων.
Γιατί δεν βλέπω κανέναν λόγο να μην δίνουν.
Στην Θεσσαλονίκη που είναι χωριστά τα συλλεκτικά με τα νομίσματα κυκλοφορίας δεν είχα πρόβλημα στο παρελθόν.
Καταγράφηκε

Το προφίλ μου στο colnect.
https://colnect.com/en/collectors/collector/BadVariemai
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2582


Προφίλ
« Απάντηση #1493 στις: Δεκέμβριος 23, 2015, 09:25:16 μμ »

ίδωμεν Στριφογύρισμα ματιών , θα κάνω μια δοκιμή, να δούμε τι άνθρωποι είναι και θα σας πω. Ναι για την Αθήνα, στην επαρχεία πιθανόν να είναι καλύτεροι(άνθρωποι).ΑΝ δεν έχουν τελειώσει (που δεν το νομίζω Άνεση) δεν βλέπω κάποια δυσκολία να έχουν και ένα κιβώτιο με μασούρια δίπλα.
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4377


Προφίλ
« Απάντηση #1494 στις: Δεκέμβριος 23, 2015, 10:02:43 μμ »

ρε παιδια... πηρατε κανονικα σημερα απο ενα μασουρι δηλαδη; εδω εγινε κατι περιεργο! τους ηρθε λεει ειδοποιηση οτι μπορουσαν να δωσουν μεχρι 60 ευρω την ημερα σε τετοια... οποτε μου εδωσαν μονο ενα μασουρι και το αλλο θεμα θα παω αυριο να το παρω!!!! τι συμβαινει;;;

θα τρελλαθουμε;; φταιω τωρα αυριο να παω να τους πω τα καλαντα και να απαιτησω να  μου το δωσουν δωρεαν;  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

και δεν εχω προβλημα με τους υπαλληλους! ισα ισα ειναι φιλικοτατοι και την μια ταμια την ξερω πολλα χρονια!!!

απλα δεν καταλαβαινω τι τους ειπαν απο πανω...
Καταγράφηκε
geo33
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 103


Προφίλ
« Απάντηση #1495 στις: Δεκέμβριος 24, 2015, 12:21:52 πμ »

Σήμερα φίλος μαζί με τα μασούρια ζήτησε και μια proof κασετίνα. Μόνο που δεν τον έδειραν.
Είχαν πολλή δουλειά για να ασχοληθούν και με αυτό  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Χαχαχα!!
Καταγράφηκε
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #1496 στις: Δεκέμβριος 24, 2015, 12:51:53 πμ »

ρε παιδια... πηρατε κανονικα σημερα απο ενα μασουρι δηλαδη; εδω εγινε κατι περιεργο! τους ηρθε λεει ειδοποιηση οτι μπορουσαν να δωσουν μεχρι 60 ευρω την ημερα σε τετοια... οποτε μου εδωσαν μονο ενα μασουρι και το αλλο θεμα θα παω αυριο να το παρω!!!! τι συμβαινει;;;

θα τρελλαθουμε;; φταιω τωρα αυριο να παω να τους πω τα καλαντα και να απαιτησω να  μου το δωσουν δωρεαν;  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

και δεν εχω προβλημα με τους υπαλληλους! ισα ισα ειναι φιλικοτατοι και την μια ταμια την ξερω πολλα χρονια!!!

απλα δεν καταλαβαινω τι τους ειπαν απο πανω...
Ναι όντος έχουν εσωτερικό capital control xaxaxa
Καταγράφηκε
djapal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 683



Προφίλ WWW
« Απάντηση #1497 στις: Δεκέμβριος 24, 2015, 09:03:34 πμ »

με ποια λογική να μην τα δινουν στις 30/12 τα μασουρια δηλαδή; υπάρχει κάποια ανακοίνωση που να λέει ότι τη συγκεκριμένη μέρα ΔΕΝ θα τα δίνουν;
Καταγράφηκε
teutates
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2469



Προφίλ WWW
« Απάντηση #1498 στις: Δεκέμβριος 24, 2015, 09:17:49 πμ »

Η λογική του αποφασίζουμε και διατάσουμε.
Εμείς είμαστε τα αφεντικά και το μονοπώλιο, αν δεν σας αρέσει (λένε) πηγαίνετε να τα βρείτε αλλού.
Καταγράφηκε

dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #1499 στις: Δεκέμβριος 24, 2015, 09:53:12 πμ »

Αν επιμένετε ζητήστε τιν εσωτερική εγκύκλιος να σας δείξουν χρόνια πολλά παιδιά καλά Χριστούγεννα!!!
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 110
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences