Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 12:07:29 πμ
Σελίδες: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 110
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2015 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 431711 φορές)
0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
djapal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 683



Προφίλ WWW
« Απάντηση #840 στις: Σεπτέμβριος 01, 2015, 12:00:54 μμ »

Μην του την κλέψει κανένας... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #841 στις: Σεπτέμβριος 01, 2015, 12:01:14 μμ »

Δυστυχώς εγώ δεν μπόρεσα για πρώτη φορά να το πάρω. Η γυναίκα βλέπεις με στρίμωξε με δουλειές που ήταν απαραίτητο να γίνουν Δευτέρα διότι έληγαν προθεσμίες ... οπότε τώρα στο ψάξιμο ...
Καταγράφηκε
djapal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 683



Προφίλ WWW
« Απάντηση #842 στις: Σεπτέμβριος 01, 2015, 12:13:03 μμ »

πιστευω με ενα ευλογο κερδος, 90-100 θα το βρεις... τώρα αν κοιτάς σε κάτι electa κτλ, θα απογοητευτείς από την τιμή  Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
geo33
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 103


Προφίλ
« Απάντηση #843 στις: Σεπτέμβριος 01, 2015, 12:13:20 μμ »

δεν με πειράζει που πήρε τη φωτό, πιο πολύ με πειράζει που έβαλε το username του από κάτω ως και καλά δική του, αλλά σιγά κλάιν τι να κάνουμε  Χαμόγελο

Ακριβώς αυτό!
Καταγράφηκε
geo33
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 103


Προφίλ
« Απάντηση #844 στις: Σεπτέμβριος 01, 2015, 12:14:05 μμ »

Δυστυχώς εγώ δεν μπόρεσα για πρώτη φορά να το πάρω. Η γυναίκα βλέπεις με στρίμωξε με δουλειές που ήταν απαραίτητο να γίνουν Δευτέρα διότι έληγαν προθεσμίες ... οπότε τώρα στο ψάξιμο ...

Μέχρι πριν 2 ώρες υπήρχε στην Αθήνα στην ΤτΕ.
Καταγράφηκε
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 137


Αργυρό Τριώβολο Αιτωλών 323-300/290 πΧ


Προφίλ
« Απάντηση #845 στις: Σεπτέμβριος 01, 2015, 02:28:09 μμ »

Στην  ΤτΕ  Αθηνας  εχει   τελειωσει.
Καταγράφηκε
Epikouros
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1127


Το μέλλον δεν είναι θέμα ευκαιριών, αλλά επιλογών


Προφίλ
« Απάντηση #846 στις: Σεπτέμβριος 01, 2015, 02:52:46 μμ »

.......στο μελλον τα ιδια νομισματα θα τα βρισκει σε αρκετα υψηλοτερες τιμες.........ειναι μια συλλογη η οποια κρατα την αξια της και το λεω απο την δικη μου εμπειρια γιατι οτι νομισμα εχω δωσει ειτε μεσω πωλησης ειτε μεσω ανταλλαγης οχι μονο πηρα τα χρηματα μου πισω αλλα εβγαλα και κερδος αλλου λιγο και αλλου αρκετο

+1000

Τα νομίσματα αυτά είναι μια καλή προσθήκη σε συλλογή σε προσιτή τιμή ακόμα και για συλλέκτες με
χαμηλό μπάτζετ. Επίσης είναι περιζήτητα και σε συλλέκτες του εξωτερικού.
Είναι μια συλλογή που όχι μόνο θα κρατήσει την αξία της αλλά και θα την πολλαπλασιάσει μελλοντικά.
Καταγράφηκε

Εὔφημος ἴσθι
Han
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 890


Προφίλ
« Απάντηση #847 στις: Σεπτέμβριος 01, 2015, 11:13:35 μμ »

djapal για αυτό όποτε ζητήσουν να ανεβάσουμε φωτογραφία τι καινούριο πήραμε από την τράπεζα , να βάζεις και εσύ το nickname σου πάνω στο νόμισμα να μην μπορούν να το ανεβάσουν πουθενά για δικό τους  Κλείσιμο ματιού  Κλείσιμο ματιού


Παράδειγμα : http://www.ebay.com/itm/281776897196?ssPageName=STRK:MESELX:IT&_trksid=p3984.m1555.l2649   Κλείσιμο ματιού  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
djapal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 683



Προφίλ WWW
« Απάντηση #848 στις: Σεπτέμβριος 02, 2015, 08:05:44 πμ »

έτσι! και πάνω σε ένα μέρος του νομίσματος ώστε η λύση image cropping να απορρίπτεται  Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #849 στις: Σεπτέμβριος 02, 2015, 08:32:27 πμ »

djapal για αυτό όποτε ζητήσουν να ανεβάσουμε φωτογραφία τι καινούριο πήραμε από την τράπεζα , να βάζεις και εσύ το nickname σου πάνω στο νόμισμα να μην μπορούν να το ανεβάσουν πουθενά για δικό τους  

Σωστό σε βρίσκω Σταύρε! Την καλημέρα μου!
Υ.Γ. Είδα από μέρες τις αναρτήσεις σου και συμφωνώ μαζί σου.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #850 στις: Σεπτέμβριος 02, 2015, 08:45:09 πμ »

.......στο μελλον τα ιδια νομισματα θα τα βρισκει σε αρκετα υψηλοτερες τιμες.........ειναι μια συλλογη η οποια κρατα την αξια της και το λεω απο την δικη μου εμπειρια γιατι οτι νομισμα εχω δωσει ειτε μεσω πωλησης ειτε μεσω ανταλλαγης οχι μονο πηρα τα χρηματα μου πισω αλλα εβγαλα και κερδος αλλου λιγο και αλλου αρκετο

+1000

Τα νομίσματα αυτά είναι μια καλή προσθήκη σε συλλογή σε προσιτή τιμή ακόμα και για συλλέκτες με
χαμηλό μπάτζετ. Επίσης είναι περιζήτητα και σε συλλέκτες του εξωτερικού.
Είναι μια συλλογή που όχι μόνο θα κρατήσει την αξία της αλλά και θα την πολλαπλασιάσει μελλοντικά.
Ετσι ειναι αλλα αρκετοι νεοι συλλεκτες δεν το εχουν καταλαβει ακομη οτι τωρα ειναι η ευκαιρια να κτισουν την συλλογη τους.........βλεπω την εκδοση της σειρας ευρω του 2012 σε κοπη proof στην μεγαλη ξυλινη πολυτελη κασετινα να βγαινει σε πωληση κατω απο την τιμη εκδοσης και ναναι ακομη απουλητη.......συλλεκτες φιλοι για να παρουν αντιστοιχες σειρες απο εκδοσεις του εξωτερικου κανουν ολοκληρο αγωνα και μερικες φορες δεν τα καταφερνουν και εδω ειναι στα ποδια των νεων κυριως συλλεκτων και περνα απαρατηρητη.......την δικη μου παντως δεν θα την εδινα κατω απο την τιμη εκδοσης αλλα συνηθως ετσι γινεται τα εχουμε μπροστα μας και οταν αρχισει να πηγαινει ψηλα η τιμη τοτε αγοραζουμε
Καταγράφηκε
dionisisx
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1581


Προφίλ
« Απάντηση #851 στις: Σεπτέμβριος 02, 2015, 09:30:47 πμ »

Εγώ πάλι πιστεύω ότι στο μέλλον οι τιμές θα πέσουν κι άλλο. Αν δεν ανακάμψει η οικονομία μας, όλο θα πέφτουν. ... Να μπουν νέοι στη συλλογή αναμνηστικών ελληνικών ευρώ δεν το πιστεύω! Μόνο τα 10ευρα να βάλεις,  πρέπει να δώσει κάνα χιλιάρικο. Βαλε τις προυφ, τα μπλιστερ, τα 5ευρα, τα μινι χρυσά,  τα μινι πλας χρυσά,  τα 200ευρα... πολλά λεφτά... παααρα πολλά λεφτά.
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #852 στις: Σεπτέμβριος 02, 2015, 10:24:44 πμ »

Εγώ πάλι πιστεύω ότι στο μέλλον οι τιμές θα πέσουν κι άλλο. Αν δεν ανακάμψει η οικονομία μας, όλο θα πέφτουν. ... Να μπουν νέοι στη συλλογή αναμνηστικών ελληνικών ευρώ δεν το πιστεύω! Μόνο τα 10ευρα να βάλεις,  πρέπει να δώσει κάνα χιλιάρικο. Βαλε τις προυφ, τα μπλιστερ, τα 5ευρα, τα μινι χρυσά,  τα μινι πλας χρυσά,  τα 200ευρα... πολλά λεφτά... παααρα πολλά λεφτά.
Τοτε φιλε μου Διονυση θα παψουν να υπαρχουν συλλεκτες........μιλαω για αυτους που θελουν να συλλεξουν και λεω οτι τωρα ειναι η ευκαιρια να αρχισουν να συνεχισουν να συμπληρωσουν την οποια συλλογη θελει ο καθενας να κανει...........υπαρχουν ατομα που τα κανουν ολα,αλλοι μαζευουν μονο τα ασημενια 10ευρα αλλοι μονο τα μπλιστερ αλλοι παλι μονο τα mini gold κοκ.........φυσικα οι καιροι ειναι εξαιρετικα δυσκολοι αλλα οποιος εχει την δυνατοτητα μπορει να το εκμεταλλευθει και να κτισει συλλογη τωρα.........μπορει οι τιμες να πεσουν και αλλο δεν ειναι απιθανο αλλα στο μελλον οποιος δεν ενεργοποιηθει τωρα θα το μετανιωσει γιατι οι τιμες θα ειναι σιγουρα υψηλοτερες  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού..........ο καιρος θα δειξει
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #853 στις: Σεπτέμβριος 02, 2015, 10:36:35 πμ »

Μιχάλη, περί ορέξεως....
Οταν κάποιος θέλει κάτι, το παίρνει χωρίς τυμπανοκρουσίες...  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #854 στις: Σεπτέμβριος 02, 2015, 10:47:55 πμ »

Μιχάλη, περί ορέξεως....
Οταν κάποιος θέλει κάτι, το παίρνει χωρίς τυμπανοκρουσίες...  Μεγάλο χαμόγελο
Σωστα Θαναση μου
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 110
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences