Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 25, 2024, 12:21:36 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 9
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ρωμανος Νικος  (Αναγνώστηκε 36760 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #15 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 04:57:28 μμ »

Δεν νομίζω ότι το θέμα με τον Νικολάκη είναι πολιτικό. Άσχετα αν κάποιοι θέλουν να γίνει...

Πολιτικο θα γινει εαν πεθανει η τον -πεθανουνε- .
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
giorgos_p
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 940



Προφίλ WWW
« Απάντηση #16 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 04:59:00 μμ »

Τι καλά τα λέμε με το λάπτοπ στην αγκαλιά στον καναπέ, με τα ψίχουλα και τα λάδια πάνω στο πληκτρολόγιο... Όλα καλά!
Καταγράφηκε

Η συλλογή μου στο http://ww2militaria.weebly.com
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #17 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 05:00:43 μμ »

το θεμα ειναι καθαρα πολιτικο,κακως ανοιχτηκε. Μιλατε για κομματα και εδω υπαρχουν απο ολες τις ιδεολογικες παραταξης,το σοφρον ειναι να κλειδωσει.......δεν χρειαζομαστε πολιτικη κατηχηση.
+10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 05:01:03 μμ »

Τι καλά τα λέμε με το λάπτοπ στην αγκαλιά στον καναπέ, με τα ψίχουλα και τα λάδια πάνω στο πληκτρολόγιο... Όλα καλά!
+1000
Καταγράφηκε
Zeus
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 87


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 05:02:40 μμ »

ένα πάμπλουτο κωλόπαιδο που δεν  ήξερε πως να περνά την ωρα του
http://www.hellas-now.com/2014/12/blog-post_675.html?m=1


Δεν με ενοχλει που ειναι παμπλουτος με ενοχλει που ενω δηλωνει "αναρχικος" , πρασπαθει να χρησιμοποιησει ως ασπιδα τους νομους του κρατους , του οποιου τους νομους πολεμα . Αν ξεκινησει απργια δειψας και ψοφησει σε 3 μερες . Θα τον παραδεχθω , τοτε θα πιστεψω οτι ειναι ενας ρομαντιος επαναστατης .
+1
Καταγράφηκε
Zeus
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 87


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 05:03:55 μμ »

Δεν νομίζω ότι το θέμα με τον Νικολάκη είναι πολιτικό. Άσχετα αν κάποιοι θέλουν να γίνει...
+1
Καταγράφηκε
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #21 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 05:04:59 μμ »

Τι καλά τα λέμε με το λάπτοπ στην αγκαλιά στον καναπέ, με τα ψίχουλα και τα λάδια πάνω στο πληκτρολόγιο... Όλα καλά!

Οντως . Παρε την αραβιδα σου και ξεκινα τον κλεφτοπολεμο . Μετα και εμεις μαζι σου θα ειμαστε . Θα σηκωθουμε απο τον καναπε .
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 05:08:57 μμ »

TA θεματα κλειδωνονται οταν οι συμμετεχοντες παρεκτρεπονται.
οταν εκφραζονται κοσμια και με επιχειρηματα δεν υπαρχει κανενας λογος να κλειδωσει ενα θεμα.
Καταγράφηκε
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 05:09:36 μμ »

το παλικαρι που ανοιξε το θεμα τον ενοχλη ο συριζα,πρεπει να ξερει ομως οτι δεν ειμαστε ολοι φασιστες Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
giorgos_p
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 940



Προφίλ WWW
« Απάντηση #24 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 05:10:21 μμ »

Το τι κάνω κύριε Θεοδωρόπουλε δεν νομίζω να μπορείτε να το κρίνετε. Ούτε με ξέρετε, ούτε το τι κάνω πολιτικά το γνωρίζετε, ούτε συνδικαλιστικά και με τι κόστος κατά καιρούς.

Αφήστε τα περί αραβίδων, κλεφτοπολέμων κτλ επομένως, αν είναι να μιλάμε σοβαρά. Αν διαφωνείτε, είναι άλλο θέμα, αλλά οι πληρωμένες εξυπνάδες του δημοτικού δεν πιάνουν, σε μένα τουλάχιστον.
Καταγράφηκε

Η συλλογή μου στο http://ww2militaria.weebly.com
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 05:12:52 μμ »

Την ξέρετε την παροιμία ' δουλεια δεν ειχε ο διάολος γ@μούσε τα παιδιά του? ' .

Με αυτά και με αυτά πέεεεερασε ο προϋπολογισμός χθες...... ουφφφφφφφ.

Για την απεργία πείνας που κανουν οι Σύρροι στο σύνταγμα κανενας δεν λεει κατι ? Αυτοί δεν εχουν γονείς και παππουδες διάσημους? Αυτους δεν θα τους δει ο Σαμαράς? Αυτους δεν τους γέννησε μάνα? Τους ξέρασε μήπως?

Τι καλά τα λέμε με το λάπτοπ στην αγκαλιά στον καναπέ, με τα ψίχουλα και τα λάδια πάνω στο πληκτρολόγιο... Όλα καλά!

Γιώργο , ολά τα ενεργα μέλη του Στεκιού , μα όλα , εχουν περισσότερα προvlimata απο του κ. Ρωμανού. ΟΛΑ. Ολοι μας κουvalame κατι. Αν ηθελε να σπουδασει μπορούσε να το κανει αλλά ηθελε ληστείες. Μαγκια του . Κανενα προvlhma δεν εχω. Απλα υπαρχουν συνεπειες.

Επίσης αυτος που παιρνει την ευθυνη για να vgei εξω ο κ. Ρωμανός ειναι ο εισαγγελεας και ο ανακριτής και αυτοι θα ευθυνονται και οχι οι voyleytes ουτε οι καθηγητές του. Οπότε εχουν και άλλα να σκεφτουν.....

Τα ίδια λέγανε και οι άλλοι ληστες στην Πάρο στην τράπεζα, ότι 'δεν θελουμε τα λεφτα σας της τραπεζας θελουμε μόνο' και όταν vghkan εξω πηγε να τους σταματησει ενας ταξιτζης , τον πεταξαν κατω και ενω ηταν αβοθητος και ακινητοποιημενος ο ταριφας χωρις να εχουν λόγο του την αναψαν στο κεφαλι απο τα 30cm.

Λοιπόν υπαρχει ενας χρυσος κανονας με αυτους που παίζουν με τα όπλα , αν εχεις όπλο καποια στιγμή θα αναγκαστεις να το χρησιμοποιήσεις ακόμα και άθελα σου. ΝΟΜΟΣ.

Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
Zeus
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 87


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 05:14:22 μμ »

το παλικαρι που ανοιξε το θεμα τον ενοχλη ο συριζα,πρεπει να ξερει ομως οτι δεν ειμαστε ολοι φασιστες Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
θες να πεις πως ειμαι φασιστας?
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 05:14:27 μμ »

η αληθεια ειναι οτι πανω σ αυτο το θεμα βλεπω να υπαρχει απο τα μεσα μαζικης αποχαυνωσης μια προσπαθεια να μας πεισουν οτι ολοι ειναι αλληλεγγυοι του εν λογω. Οτι ολοι συμπασχουν μαζι του και θελουν το κρατος να δωσει λυση που θα τον δικαιωνει. Εγω μαλλον ζω σε αλλον κοσμο γιατι ολοι οι γυρω  μου για τον συγκεκριμενο και για τις διεκδικησεις του εκφραζονται με τα χειροτερα λογια. Μαλλον εγω ζω αναμεσα σε μια ελαχιστη μειοψηφια που εχει διαφορετικη αποψη απο την θολοκουλτουριαρικη πλειοψηφια
Καταγράφηκε
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 05:14:43 μμ »

Τι καλά τα λέμε με το λάπτοπ στην αγκαλιά στον καναπέ, με τα ψίχουλα και τα λάδια πάνω στο πληκτρολόγιο... Όλα καλά!
Δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ με το συγκεκριμένο θέμα. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν έχω άποψη, αλλά την κρατάω για εμένα και αυτούς που μπορώ να μιλήσω και να αντιπαρατεθώ ζωντανά, καθώς πιστεύω ότι δεν προσφέρεται για διαδικτυακή αντιπαράθεση. Ξέρεις, γράφω για να απαντήσω σε κάτι, έχουν γράψει άλλοι πέντε, πάει αλλού η κουβέντα, κλπ... Θέλεις όμως να αναλύσεις λίγο περισσότερο το παραπάνω σχόλιο, γιατί σε καναπέ δεν κάθομαι, και ψίχουλα και λάδια δεν έχει το πληκτρολόγιό μου Κλείσιμο ματιού;
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 05:15:38 μμ »

Δεν νομίζω ότι το θέμα με τον Νικολάκη είναι πολιτικό. Άσχετα αν κάποιοι θέλουν να γίνει...

Μπράβο Διονύσιε το θέμα δεν είναι πολιτικό σωστά το είπες ... αλλά κοπροσκυλιακό. Τόσα προβλήματα έχει όλη η χώρα και ο λαός της και θα ασχολούμαστε με κοινούς εγκληματίες ... ας καθήσει λίγο στη στενή να δει πως είναι η ψ...ή.Όσο για τις ζημιές που έγιναν αυτές τις μέρες βάλε τα "επαναστατημένα" παιδιά που πιάστηκαν να τα πληρώσουν να δούμε θα πάνε να ξανασπάσουν ξένες περιουσίες που έγιναν με κόπο και δουλειά; δουλειά; αλλά που να γνωρίζουν από τέτοιο πράγμα τα καλόπαιδα ...
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 9
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences